تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه

آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-1آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-2آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-3آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-4آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-5آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-6آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-7آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-8آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-9آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-10آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-11آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-12آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-13آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر مراحل ساخت-6آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر مراحل ساخت-7آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر مراحل ساخت-8
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 166 m² به 248 m²
 • 3+1, 5+1 dp
 • 2, 3
 • 1, 2
 • 12/2018
 • 5
 • فروخته شد
 • 6 km
 • 3.5 km
 • 21 km
شماره ملک AYT-682

آپارتمان در آنتالیا با قیمت پایین در محله اونجالی

این آپارتمان ها در آنتالیا ترکیه برای فروش واقع شده اند، منطقه کنییالتی در محله اونجالی است. کنییالتی در کنار سواحل پرچم آبی و مرکز اسکی عالی است. این منطقه برای آب و هوای معتدل و نزدیکی به امکانات متعدد اجتماعی مشهور است. بسیاری از مجتمع های مسکونی لوکس با استانداردهای هتل 5 ستاره وجود دارند. این سرمایه گذاری از درآمد اجاره بالایی برخوردار خواهد بود.

این آپارتمان در آنتالیا با سیستم هوشمند طراحی شده است نزدیک به کالج، دبیرستان، مغازه ها، کافه ها، پارک ها و ایستگاه های اتوبوس میباشد. این آپارتمانها 3.5 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 6 کیلومتر تا 5 کیلومتر تا مرکز خرید میگروس 5، 21 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 17 کیلومتر تا مرکز اسکیکیتر و تله کابین تونکتپه، 9 کیلومتر تا ساحل زنانه ساریسو، 6 کیلومتر تا مرکز شهر و 7.5 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس آنتالیا فاصله است.

این مجتمع مسکونی در 5 طبقه با جدیدترین مواد فن آوری طراحی شده است. این مجموعه شامل 2 بلوک و 36 آپارتمان است. این مجموعه امکانات فراوانی مانند استخر سرپوشیده با استخر کودکان و منطقه آفتاب گرفتن، ژنراتور، پارکینگ سرپوشیده، آسانسور و سیستم امنیتی 24 ساعته میباشد. همچنین دارای محوطه بزرگ و محصور با درختان نخل و گل است.

در این مجموعه 3 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 3 خوابه 166 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه یا اوپن، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختکن و یک بالکن است.

آپارتمان دوبلکس 5 خوابه با باغ، 207-236 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، حمام اختصاصی، اتاق رختکن، تراس و بالکن است.

آپارتمان 5 اتاق خوابه دوبلکس 240-248 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، 2 حمام، حمام اختصاصی، اتاق رختکن، بالکن و تراس است.

این آپارتمان های بزرگ با سیستم هوشمند میتوانید از طریق لمس یک دکمه خانه خود را کنترل کنند. این آپارتمان ها دارای لوازم آشپزخانه، درب فلزی، سیستم گرمایش کف، تهویه مطبوع در هر اتاق، کرکره و کابین دوش هستند.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان های بزرگ با نام تجاری جدید در آنتالیا در ترکیه

آسانسوراستخر در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان 1 خوابه در طبقه همکف در کپز آنتالیاآپارتمان 1 خوابه در طبقه همکف در کپز آنتالیا27.000 €1+1کپز / آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیا27.900 €1+1, 2+1مرکز / آنتالیاآپارتمان های مدرن در مکانی رو به رشد در آنتالیاآپارتمان های مدرن در مکانی رو به رشد در آنتالیا28.300 €2+1, 3+1, 6+1 dpمرکز / آنتالیاآپارتمان های لوکس و بزرگ در آنتالیا با قیمت های باور نکردنیآپارتمان های لوکس و بزرگ در آنتالیا با قیمت های باور نکردنی31.000 €5+1 dpکپز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم