تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا

آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا, پلان ملک-1
قیمت 128.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 125 m²
 • 3+1
 • 2
 • 1
 • 2018
 • 4
 • آماده تحویل
 • 12 km
 • 2 km
 • 26 km
شماره ملک AYT-1003

3 دلیل اصلی برای خرید

• آپارتمان جدید با حمام اختصاصی
• نزدیک به امکانات روزمره
• طبقه وسط

آپارتمان در طبقه وسط روبرو با جبهه غرب و شمال در کنییالتی

این آپارتمان آنتالیا برای فروش در کنییالتی، محله هورما واقع شده است. کنییالتی با سواحل شناخته شده در جهان، پارک های سبز، مسیرهای پیاده روی، منظره کوه و دریا استانداردهای زندگی با کیفیت بالا را به خریداران خانه ارائه می دهد. این منطقه همچنین دارای رستوران ها و کافه های با کیفیت زندگی اجتماعی فعالی دارد.

این آپارتمان در وسط کلیه امکانات اجتماعی و روزمره واقع شده است. امکانات روزمره مانند مارکیت ها، بازارهای عمومی، بانک ها، مدارس و بیمارستان ها در فاصله پیاده روی قرار دارند. این آپارتمان 2 کیلومتر تا ساحل، 4 کیلومتر تا تله کابین تونکتپه، 5 کیلومتر تا ساحل زنانه ساریسو، 8 کیلومتر تا مرکز خرید 5-ام میگروس، 12 کیلومتر تا مرکز شهر، 14 کیلومتر تا کالیجی (شهر قدیمی) و 26 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی متشکل از یک بلوک با 4 طبقه و در کل 16 آپارتمان است. در طبقه همکف یک طبقه اداری وجود دارد. این مجموعه دارای بسیاری از ویژگی های لوکس مانند استخر شنا، استخر کودکان، محوطه نشیمن، چشم انداز با طراحی ویژه برای باغ، آسانسور و سیستم دوربین امنیتی 24/7 است.

انواع آپارتمان

آپارتمان 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک حمام اختصاصی و یک بالکن است.

این آپارتمان دارای ویژگی های داخلی با کیفیت مانند درب استیل، آی فون تصویری، ماهواره تلویزیون، رختکن، کرکره اتوماتیک، لوازم آشپزخانه، تهویه مطبوع برای هر اتاق، کابینت آشپزخانه با درهای کشویی، عایق های حرارتی و صوتی، سیستم گرمایش مستقل، و کابین دوش است.

توجه: در جریان فروش، خریدار ملزم به پرداخت هزینه آژانس املاک است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمان بزرگ با نام تجاری جدید برای فروش در کنییالتی، آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 128.300 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 10.06.2021 12:07:27

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای فروشی در محیطی آرام در کنییالتی آنتالیاآپارتمانهای فروشی در محیطی آرام در کنییالتی آنتالیا118.600 €1+1, 2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانی با نمای کوه نزدیک به ساحل در کنییالتی، آنتالیاآپارتمانی با نمای کوه نزدیک به ساحل در کنییالتی، آنتالیا116.000 €4+1 dpکنییالتی / آنتالیااملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیااملاک لوکس در محل مورد علاقه در کنییالتی، آنتالیا129.800 €2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای لوکس در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیاآپارتمانهای لوکس در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا135.000 €1+1, 2+1کنییالتی / آنتالیا