تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک

ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, بلک / قدریهویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, بلک / قدریه - videoویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, بلک / قدریه - videoویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, بلک / قدریه - videoویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, بلک / قدریه - videoویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, بلک / قدریه - videoویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, بلک / قدریه - videoویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-1ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-2ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-3ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-4ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-5ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-6ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-7ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-8ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-9ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-10ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-11ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-12ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-13ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-14ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-15ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-16ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-17ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-18ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-19ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-20ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-21ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, تصاویر داخلی-22ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, پلان ملک-1ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, پلان ملک-2ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک, پلان ملک-3
قیمت 175.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • بلک / قدریه
 • 240 m²
 • 4+1
 • 3
 • 2
 • 10/2019
 • 3
 • در حال ساخت
 • 5 km
 • 2.5 km
 • 34 km
شماره ملک BLK-079

اطلاعات کمپین

ویلاهایی در بلک تنها برای مشتریان آنتالیا هومز با شرایط پرداخت سودمند ارایه میشود. این کمپین دارای 2 شرایط اقساط مختلف دارد.

- 50 درصد پیش پرداخت و الباقی با پرداخت اقساط 6 ماهه بدون.
- 50 درصد پیش پرداخت و الباقی با شرایط اقساط 12 ماهه و با 5 درصد سود.

امروز با ما تماس بگیرید و از این فرصت استفاده کنید! به یاد داشته باشید، این کمپین تنها برای مشتریان آنتالیا هومز ارایه میشود.

اعتبار تا 31.1.2020 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیکی به مرکز بلک
• تجهیزات با کیفیت
• فضای زندگی خصوصی

ویلاهای بلک ارایه دهنده فضای خصوصی زندگی در مجتمعی درکادریه

ویلا های تریپلکسی که در کادریه، بلک واقع شده اند. این منطقه دارای امکانات اجتماعی و مورد نیاز روز مانند مدرسه، بیمارستان، بانک، بازار، کافه و رستوران است. زمین های گلف شناخته شده جهانی و هتل های مدرن در این منطقه گردشگری قرار گرفته اند. با توجه به ظرفیت گردشگری بالای این منطقه، فرصت های سرمایه گذاری بسیاری وجود دارد.

این ویلاهای بلک 2.5 کیلومتر تا ساحل، 5 کیلومتر با مغازه های منطقه مرکزی، 34 کیلومتر با مرکز آنتالیا و 30 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع از امکانات فراوانی مانند پارکینگ در فضای باز، باغ طراحی شده، سیستم آبیاری باغی و سیستم دوربین های امنیتی برخوردار است. هر ویلا دارای استخر خصوصی و باغ می باشد.

یک نوع ویلا دراین مجموعه وجود دارد

ویلای 4 خوابه تریپلکس 240 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، اتاق رختکن، حمام، 2 حمام اختصاصی و 2 بالکن. (2 ویلا 425 متر مربع و 4 ویلا 385 متر مربع مساحت دارند.)

این ویلاها با برند جدید به ویژگی های با کیفیتی مانند لوازم آشپزخانه، کرکره، کابین دوش، منطقه باربیکیو، نور نقطه ای، سیستم تلویزیون ماهواره ای، عایق صدا و گرما، آلاچیق، تهویه مطبوع و زیرساخت های انرژی خورشیدی مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی ویلاهای تریپلکس با برند تجاری جدید با استخر شنا در بلک

ویلا / بلک / قدریه

استخر در مجموعهپارکینگدوربین امنیتیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 175.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
پارادیسه گلف ویلاپارادیسه گلف ویلا170.000 €3+1, 4+1مرکز / بلکویلا های مجزای آماده تحویل بلک در مکانی آرامویلا های مجزای آماده تحویل بلک در مکانی آرام170.000 €5+1مرکز / بلکویلای کاملا مبله در بلک نزدیک به زمین های گلفویلای کاملا مبله در بلک نزدیک به زمین های گلف507.400 €8+2 trpمرکز / بلک