تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا

آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, بورسا / مودانیاآپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, پلان ملک-1آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا, پلان ملک-2
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / مودانیا
 • 196 m²
 • 4+1 dp
 • 4
 • 4
 • 03/2019
 • 4
 • فروخته شد
 • 25 km
 • 100 m
 • 74 km
شماره ملک BRS-028

3 دلیل اصلی برای خرید

• 100 متری دریا
• 5 دقیقه ای تا اسکله کشتی
• مزیت قیمت

آپارتمان های بزرگ در یک مجتمع مدرن با استخر در بورسا، مودانیا

این آپارتمان های بورسا در مودانیا، محله گزلیالی واقع شده اند. مودانیا با طبیعت سبز، مناطق وسیع اجتماعی و دریایی خود یک سبک زندگی عالی را ارایه می دهد. به لطف موقعیت مکانی مناسب مودانیا به راحتی می توانید به کلیه امکانات اجتماعی و روزانه دسترسی پیدا کنید. شما می توانید با داشتن این آپارتمان ها در مودانیا، از فرصت یک زندگی آرام و شاد برخوردار و سرمایه گذاری سودآوری داشته باشید.

این آپارتمانهای فروشی بورسا با کلیه امکانات اجتماعی و روزانه فاصله اندکی دارند. همچنین، این آپارتمان ها 2 دقیقه تا ساحل گزلیالی و اسکله کشتی، 4 دقیقه تا ساحل مودانیا و اسکله کشتی بودو، 5 دقیقه تا مرکز خرید اندلسیا پارک، 7 دقیقه تا مرکز خرید کودوپارک، 15 دقیقه تقریبا در کلیه مکان های مرکزی بورسا ، 45 دقیقه تا اولوداگ با ماشین یا تله کابین و 55 دقیقه با فرودگاه ینی شهیر بورسا فاصله دارند. می توانید طی 1.5 ساعت با اتومبیل از طریق پل عثمانقاضی و بزرگراه مودانیا- بورسا یا با کشتی در گزلیالی و مودانیا به استانبول بروید.

این مجموعه مسکونی با طراحی زیبا دارای یک بلوک با 27 آپارتمان و 3 واحد تجاری و متشکل از 1500 متر مربع مساحت و 600 متر مربع فضای سبز می باشد. این مجتمع مسکونی مجهز به طیف وسیعی از امکانات از جمله پارکینگ داخلی اتومبیل برای هر آپارتمان، پارکینگ در فضای بیرونی، استخر شنا، محوطه سازی، مدیریت حرفه ای مجتمع و سیستم دوربینهای امنیتی 24/7 است.

فقط یک نوع آپارتمان برای فروش در اینجا وجود دارد

آپارتمان های 4 خوابه دوبلکس 196 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام اختصاصی، 2 حمام و 4 بالکن.

این آپارتمان های مدرن از طراحی شک و ساده با اتاق های بزرگ، پنجره های بزرگ و تجهیزات نور رنگی به شما فرصتی برای تزیین راحت خواهند داد. به خصوص طراحی های حمام آن بسیار تمیز و مدرن است. این آپارتمان ها همچنین به سیستم گرمایش از کف حتی در بالکن و رختکن مجهز می باشند.

این ملک فروخته شده است. 

ویژگی های عمومی آپارتمان های بورسا نزدیک به کلیه امکانات روزانه در مودانیا

استخر در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای عالی با دید کوه در بورسا، عثمان قاضیآپارتمانهای عالی با دید کوه در بورسا، عثمان قاضی38.300 €1+1عثمانقاضی / بورساآپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیاآپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا42.600 €2+1, 3+1مودانیا / بورسااملاک و مستغلات لوکس مقرون به صرفه در عثمان غازی، بورسااملاک و مستغلات لوکس مقرون به صرفه در عثمان غازی، بورسا43.200 €2+1, 3+1عثمانقاضی / بورساآپارتمانهای راحت رو به- جاده در بورسا،نیلوفرآپارتمانهای راحت رو به- جاده در بورسا،نیلوفر46.500 €1+1نیلوفر / بورسا