تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا

خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, بورسا / عثمانقاضیخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, بورسا / عثمانقاضی - videoخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, تصاویر داخلی-1خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, تصاویر داخلی-2خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, تصاویر داخلی-3خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, تصاویر داخلی-4خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, تصاویر داخلی-5خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, تصاویر داخلی-6خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, تصاویر داخلی-7خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, تصاویر داخلی-8خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, تصاویر داخلی-9خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, تصاویر داخلی-10خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, تصاویر داخلی-11خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, تصاویر داخلی-12خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, تصاویر داخلی-13خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا, تصاویر داخلی-14
قیمت از 119.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / عثمانقاضی
 • 189 m² - 189 m²
 • 2+1
 • 2
 • 2
 • 2009
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 20 km
 • 57 km
شماره ملک BRS-002

3 دلیل اصلی برای خرید

• اولین و تنها برنده جایزه بین المللی بورسا
• دید دریاچه زیبا و طبیعت
• 50 دقیقه تا فرودگاه بین المللی صبیها گوکجن

خانه های لوکس همراه با امکانات فوق العاده در بورسا

این خانه ها در بورسا در عثمان قاضی، منطقه ای در مرکز شهرستان واقع شده است. این شهرستان با یک رشد ثابت با تاسیسات صنعتی آن را تبدیل به منطقه ای اقتصادی تبدیل کرده است. بورسا با بسیاری از جنبه های طبیعی میباشد. این شهرستان با خانه هایی در میان کوه ها، دشتهای سرسبز و طبیعت و آب و هوایی عالی میباشد. این منطقه هنوز هم از آرامش خاصی برخوردار است با اینکه حتی دومین شهر بزرگتر منطقه مرمره میباشد.

این خانه های درخشان بسیار نزدیک به کالج، کودکستان ها، مساجد، بیمارستان ها، کلینیک ها، داروخانه ها، رستوران ها، کافه ها، بوتیک ها، مغازه ها، مراکز خرید، بانک ها، هتل ها، پارک ها، مناطق زمین بازی کودکان، امکانات ورزشی و امکانات حمل و نقل عمومی میباشد. این خانه ها در بورسا برای فروش نزدیک به ای کی آ در خروجی مرکزی، 24 کیلومتر تا دانشگاه اولوداگ، 57 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینیشهیر و 31 کیلومتر و 9 کیلومتری تا مرکز شهرستان بورسا، 42 کیلومتر تا مرکز اسکی اولوداگ، 5 کیلومترتا پورت کشتی فاصله میباشد.

این مجموعه عظیم در زمینی به مساحت 181.500 متر مربع و 232.000 متر مربع فضای سبز اختصاص داده شده است. 26.000 متر مربع این منطقه به دریاچه اختصاص داده شده است که میتوانید سفرهای قایقی داشته باشید. این مجموعه همچنین دارای امکانات بسیاری مانند باشگاه های دریایی که می تواند از شاتل خصوصی، استخر سرپوشیده وروباز، فضای سبز و باغات، سفر با قایق در داخل مجتمع، مراکز خرید، رستوران، بازار، بازار مدرن، مخازن مصنوعی، استخر تزیینی، پذیرش، خشکشویی، آرایشگاه، مرکز سلامتی، سونا، آبگرم، مرکز تناسب اندام، تراس استراحت و آفتاب گرفتن، سالن والیبال، بسکتبال و تنیس، اتاق سینما، منطقه بولینگ، منطقه مینی گلف، مهد کودک، پارکینگ روباز و سرپوشیده، داروخانه ها، بالا رفتن از دیوار، منطقه اسکیت، آسانسور، ژنراتور، میله رعد و برق، خدمات امنیتی و دوربین 24 ساعته میباشد.

2 نوع خانه و قصر در این مجموعه وجود دارد

خانه 2 اتاق خوابه 189 مترمربعی.

خانه 3 خوابه 149 متر مربع است.

یک اتاق نشیمن با محل غذاخوری، آشپزخانه مجزا، حمام و حمام در اتاق مستر وجود دارد.

این خانه های دوست داشتنی دارای امکانات داخلی بسیاری از جمله یک درب فولادی، آیفون تصویری، لوازم آشپزخانه با کالاهای سفید، آشکارساز گاز در آشپزخانه، اینترنت وای فای، زیرساخت فیبر اینترنت نوری، آنتن ماهواره، آبگرمکن حرارت مرکزی، تهویه مطبوع و گاز طبیعی وجود دارد .

لطفا برای دسترسی به قیمتها و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا

آپارتمان / بورسا / عثمانقاضی

نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 119.600 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 11.06.2021 12:21:29

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورساآپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا110.100 €3+1, 5+1 dpمودانیا / بورسااملاک و مستغلات واقع در یک پروژه ی پرتقاضا در بورسااملاک و مستغلات واقع در یک پروژه ی پرتقاضا در بورسا109.300 €3+1, 6+1 dpنیلوفر / بورساآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورساآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا129.100 €4+2 dpمودانیا / بورساآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفرآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر144.000 €5+1 dpنیلوفر / بورسا