تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای بورسا | خانه فروشی بورسا

خانه های فروشی بورسا

خریداران ملک از طیف گسترده ویلاها در بازار خانه های فروشی بورسا شگفت زده خواهند شد. از جمله طرح های پیش فروش، خانه های نوسازو فروش مجدد مبله، تا هم خریداران با بودجه متوسط و هم خریداران خانه های لوکس آنچه را که بدنبال آن هستند را بیابند.

بیش از پنج سال است که این منطقه تبدیل به کودک طلایی بازار املاک و مستغلات ترکیه شده و این باعث گردیده تا پروژه های ویلایی با آخرین معماری شیک، خانه های مدرن و مکان های دنج همراه شوند.

به دلیل شباهت های فرهنگی، خریداران خانه از کشورهای خاورمیانه در ترکیه نیز نسبت به بورسا بعنوان خانه خود نگاه می کنند، هر چند که شهرت آن در سراسر جهان گسترش می یابد تا خارجیان بیشتری به عنوان یک سرمایه گذاری صحیح برای آینده خریدار خانه های آن باشند.

ویلا ارزان برای فروش در بورسا

4 دلیل فروش ویلا و خانه در بورسا

1: طیف متنوعی از مناظر، امکان انتخاب شیوه های فراوان زندگی را با انتقال از شلوغی مرکز شهر به حومه های مسکونی احاطه شده توسط فضاهای سبز بزرگ و محیط خانواده دوست می دهد.

2: با وجود شهرت خود به عنوان یک مرکز بزرگ اقتصادی، لذت و استفاده از اوقات فراغت در خط مقدم زندگی روزمره آن قرار دارند، مانند اسکی در کوه های اولوداگ، دریاچه آرامش بخش و یا کاوش در سایت های میراث جهانی یونسکو.

3: برای مدرن نمودن املاک و مستغلات، بورسا دیرتر وارد بازار شد، اما پتانسیلهای بالقوه فراوانی را جهت افزایش بلند مدت سرمایه ارایه می دهد زیرا برای خریداران خارجی، قیمت ها در بورسا به ازای هر متر مربع مقرون به صرفه هستند.

4: به عنوان یکی از محبوب ترین مناطق ترکیه برای خریداران بین المللی خانه، صاحبان املاک آن دارای نقدینگی بالایی هستند و اگر بدنبال فروش در هر نقطه آن باشند، دوستداران بین المللی این بازار را به حداکثر می رساند.

جستجو ویلا بوریا آنلاین

در کدام منطقه بورسا می توان ویلایی خرید؟

خریداران می توانند مرکز بزرگ شهر و بسیاری از محله های اطراف را انتخاب کنند. دمیرتاش و عثمان قاضی دو منطقه محبوب هستند چرا که یک زندگی آرام و ساکت را ارایه می دهند اما سایر مناطق شامل آلتینشهیر، بادملی در منطقه مودانیا و نواحی بالات و چامیلجا در منطقه نیلوفر نیز عالی هستند.

اگر این منطقه برای شما جدید است و به خانه های فروشی در بورسا نگاه می کنید، از مزایای تورهای بازدید ما استفاده کنید. ما محله های برجسته و امکاناتی مانند مدارس، بانک ها، لینک های حمل و نقل، مغازه ها و رستوران ها را به شما نشان می دهیم، بنابراین شما ویلا یا آپارتمانی در بورسا می خرید که ​​با نیازهای شما منطبق باشد و امکانات مورد نیاز روزانه شما با پیاده روی کوتاه، در دسترس باشد.

ویژگی های کلیدی ویلاهای بورسا

بورسا مترادف با اوقات فراغت است. از این رو طیف گسترده ای از ویلاهای لوکس فروشی در بورسا با ویژگی های بسیاری برای یک زندگی لذت بخش و راحت وجود دارند. در اغلب خانه های واقع در مجتمع، صاحبان خانه جهت کارایی محدوده وسیعی از امکانات سایت از جمله استخرهای شنای سرپوشیده و روباز، فضا سازیهای زیبا، حمام ترکی، مغازه ها، آرایشگاه ها و رستوران ها، سالن های ورزشی، سونا، خدمات دربانی، و تراسهای استراحت غواصی، هزینه نگهداری می پردازند. این امکانات همچنین سرمایه گذاران املاک و مستغلاتی که می خواهند خانه ای برای کسب درآمد اجاره ای خریداری نمایند را جذب می کنند و آن را به یک مقصد توریستی ایده آل سالیانه تبدیل می کند.

خانه های فروشی در بورسا

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویلا های بورسا، با استفاده از ویژگی چت در پایین سمت راست صفحه، با نماینده فروش ما صحبت کنید. همچنین می تواتنید با شماره تلفن های ذکر شده تماس بگیرید یا با استفاده از درخواست برای جزییات بیشتر با ما تماس بگیرید تا جزییات خانه های فروشی در بورسا را از طریق ایمیل دریافت نمایید.

هر لیست شامل عکس ها، پلنهای طبقه در صورت امکان، ویژگی های کلیدی املاک بورسا، دلایل خرید و جزییات مفید دیگر می باشد. اگر در حال حاضر در منطقه هستید، برای تنظیم زمان و تاریخ جهت مشاهده ویلاهای فروشی در بورسای ترکیه با ما تماس بگیرید.


از دفتر ما در نیلوفر، بورسا دیدن کنید

دفتر ما در یومرا، محله کاشوستو به حمل و نقل عمومی دسترسی آسان دارد. در جاده اصلی (Trabzon-Rize State Road) واقع شده است و برای رسیدن به دفتر ما می توانید از روش حمل و نقل زیر استفاده کنید:

اتوبوس ها: 501، 601، 603 را انتخاب کنید و در ایستگاه-Adalet Sarayı توقف کنید. چند دقیقه طول می کشد تا از آنجا به دفتر ما برسید.

مترو: خط 2 را سوار شوید، مسیر قطار (West Line) را انتخاب کنید و در ایستگاه نیلوفر حرکت کنید، از آنجا 650 متر به دفتر ما می رسید.

ملک های دارای اقساطجدید!همه(0)12ماه(0)24ماه(0)36ماه(0)48ماه(0)60ماه(0)( بهره 0% )

نوعهمه(8)آپارتمان (32)ویلا (8)زمین (0)تجاری (5)

اتاق خوابهمه8استودیو(0)1+1(0)2+1(0)3+1(0)4+1(3)5+1(5)6+(1)

محدوده قیمتهمه(8)150.000-200.000 €(2)200.000-300.000 €(4)300.000-500.000 €(2)

فقط نمایش املاک با دید دریا

شهر، منطقههمه بورسا(8)گملیک(1)اینگول(1)مودانیا(3)نیلوفر(2)عثمانقاضی(1)

بالا
برو به