تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز

خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, آلانیا / بکتاشخرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, آلانیا / بکتاش - videoخرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, آلانیا / بکتاش - videoخرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, آلانیا / بکتاش - videoخرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, آلانیا / بکتاش - videoخرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, آلانیا / بکتاش - videoخرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, آلانیا / بکتاش - videoخرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, آلانیا / بکتاش - videoخرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, آلانیا / بکتاش - videoخرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, آلانیا / بکتاش - videoخرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, آلانیا / بکتاش - videoخرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, آلانیا / بکتاش - videoخرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, آلانیا / بکتاش - videoخرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, آلانیا / بکتاش - videoخرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, آلانیا / بکتاش - videoخرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-1خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-2خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-3خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-4خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-5خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-6خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-7خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-8خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-9خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-10خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-11خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-12خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-13خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-14خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-15خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-16خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-17خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-18خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-19خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-20خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-21خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, تصاویر داخلی-22خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, پلان ملک-1خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, پلان ملک-2خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز, پلان ملک-3
قیمت 595.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / بکتاش
 • 420 m²
 • 5+2
 • 4
 • 2
 • 2013
 • 2
 • آماده تحویل
 • 3,5 km

Distance to the social facilities1.5 km

شماره ملک ALN-208

خرید ویلایی در آلانیا برای شیوه زندگی ممتاز با دید پانورامایی از دریای مدیترانه

این ویلا در آلانیا در منطقه بکتاش واقع شده است. بکتاش منطقه ای در سمت شمال از مرکز آلانیا و در دامنه کوه های توروس واقع شده است. امروزه، بسیاری از ویلاها و آپارتمان برای خارجی ها در بکتاش بنا شده اند. همچنین، بکتاش ارایه دهنده مواد غذایی سنتی ترکیه و صبحانه مخصوص سنتی با بسیاری از رستوران های محلی است.

این ویلای فروشی در آلانیا برای زندگی ممتاز نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند کافه ها، رستوران ها، مغازه ها، بازارها، پارک ها،، بازار عمومی، مدارس، بیمارستان ها، داروخانه و اتوبوس در دستگاههای خودپرداز میباشد. این ویلای فروشی در آلانیا، ترکیه 3.5 کیلومتر تا ساحل و 1.5 کیلومتر تا نزدیکترین امکانات اجتماعی فاصله دارد.

یک پروژه منحصر به فرد متشکل از 15 ویلا است. همه ویلا ها در این پروژه به طور خاص برای حصول اطمینان از دید پانورامایی منحصر به فرد از دریای مدیترانه طراحی شده اند. هر واحد ویلایی دارای یک باغ خصوصی و استخر میباشد. این پروژه ویلا درآلانیا دارای امکانات بسیاری مانند باغی طراحی شده، ژنراتور، استخر شنا، پارکینگ، حمام ترکی، باربیکیو، یک پد فرود هلی کوپتر، دوربین امنیتی و نگهبانی 24/7 میباشد.

این ویلا در آلانیا با دید پانورامایی دریای مدیترانه در زمینی به مساحت 1.200 مترمربع و 420 متر مربع منطقه فضای باز بنا شده است.

در طبقه همکف، یک آشپزخانه بزرگ وجود دارد، یک اتاق ناهار خوری، یک اتاق نشیمن، انباری، اتاق مکانیک، حمام، اتاق مهمان، یک تراس و یک ایوان به عنوان باغ زمستانی استفاده میشود.

در طبقه اول، اتاق کار، اتاق نشیمن با شومینه، تراس بزرگ، 2 اتاق خواب و حمام وجود دارد.

در طبقه دوم، یک اتاق خواب مستر با حمام و یک اتاق رختکن، یک اتاق خواب با حمام، یک اتاق خواب، بالکن و تراس دارد.

این ویلای فروشی در آلانیا دارای ویژگی های بسیاری مانند باربیکیو، نورافکن، لوازم آشپزخانه، سونا، درب ضد سرقت، تهویه مطبوع در تمام اتاق ها، آب گرمکن برقی، گرمایش زمین برای حمام، کمد، سنگ مرمر، رخت کن، کف پارکت، مبلمان حمام، کابینت حمام، آنتن ماهواره و اینترنت وای فای میباشد.

" قیمت تمام مبلمان در این ویلا در مبلغ فروش گنجانده نشده است."

ویژگی های عمومی خرید ویلا در آلانیا برای یک زندگی ممتاز

ویلا / آلانیا / بکتاش

استخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 595.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ناتورا ویلاناتورا ویلا580.000 €4+1 dp, 5+1 dpمرکز / آلانیاویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاکویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک525.000 €3+1کارکیجاک / آلانیاخانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمانخانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان689.000 €3+1تپه / آلانیامجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیامجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا1.100.000 €4+1اوبا / آلانیا