تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا

خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, آلانیا / مهموتلارخرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, آلانیا / مهموتلار - videoخرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, آلانیا / مهموتلار - videoخرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, آلانیا / مهموتلار - videoخرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, آلانیا / مهموتلار - videoخرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, آلانیا / مهموتلار - videoخرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, آلانیا / مهموتلار - videoخرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, آلانیا / مهموتلار - videoخرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-1خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-2خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-3خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-4خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-5خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-6خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-7خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-8خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-9خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-10خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-11خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-12خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-13خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-14خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-15خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-16خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-17خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-18خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-19خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-20خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-21خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, تصاویر داخلی-22خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا, پلان ملک-1
قیمت 236.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مهموتلار
 • 200 m²
 • 3+1 dp
 • 2
 • 2
 • 2016
 • 11
 • آماده تحویل
 • 100 mt
 • 250 mt
 • 26 km
شماره ملک ALN-218

3 دلیل اصلی برای خرید

• در فاصله پیاده روی تا ساحل
• انواع آپارتمانهایی با اتاقهای خوابهای متفاوت
• امکانات عمومی در مجتمع مسکونی

خرید آپارتمان در آلانیا در مسیر کوتاه پیاده روی تا دریا

این آپارتمان در آلانیا در منطقه محموتلار واقع شده است. این مجتمع با دید دریا در محموتلار با فضای سبز، درختان و ساختمان های لوکس احاطه شده است.

بسیاری از امکانات اجتماعی مانند خیابان اصلی، ساحل، کافه ها، رستوران ها، بازارها، مغازه ها، پارک ها، بازار عمومی، اداره پست، دستگاه های خودپرداز، بانک ها، و ایستگاه های اتوبوس در فاصله کوتاهی از اینجا واقع شده است. این آپارتمان در آلانیا، با دید دریا 100 متر تا مرکز، 250 متر تا ساحل، 200 متر تا نزدیکترین بانک / دستگاه خودپرداز، ساختمان شهرداری و اداره پست، 50 متر تا شنبه بازار، 8 کیلومتر تا آلانیون ای وی ام، 9 کیلومتر تا کیپا ای وی ام در آلانیا ، 24 کیلومتر تا مگامال، 100 کیلومتر تا زمین گلف در بلک، 26 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا و 135 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله میباشد.

این مجتمع لوکس در آلانیا در زمینی به مساحت 1.777 متر مربع و پروژه منطقه ای به مساحت 5.000 متر مربع بنا شده است. همچنین، این مجموعه متشکل از 1 بلوک با 11 طبقه و در مجموع از 48 آپارتمان تشکیل شده است. بسیاری از امکانات اجتماعی مانند باغی طراحی شده، استخر روباز، استخر کودکان، پارک آبی، سونا، حمام ترکی، اتاق استراحت، مرکز تناسب اندام، پارکینگ ماشین، آلاچیق، زمین بازی برای بچه ها، تنیس روی میز، بیلیارد، ژنراتور، آسانسور، سرایداری، انباری، آشکارسازی آتش، مخزن آب، دوربین امنیتی و نگهبانی 24/7 در این مجموعه وجود دارد.

اگر شما به خرید آپارتمان در آلانیا علاقمند هستید، این پروژه یک ایده خوب است.

تنها 1 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان 3 اتاق خوابه دوبلکس مبله، 200 متر مربعی.

این آپارتمان با دید دریا در آلانیا، محموتلار دارای ویژگی های بسیاری مانند آنتن ماهواره، تهویه مطبوع در تمام اتاق ها، درب پانل آمریکایی، درب ورودی فولادی، حمام و آشپزخانه کابینت، کف سرامیک، آیفون تصویری، کف پوش لمینیت در اتاق نشیمن و اتاق خواب پنجره پی وی سی، حمام و کابینت های آشپزخانه، نور نقطه ای، اینترنت وای فای و کمد لباس شیشه ای در سالن میباشد.

ویژگی های عمومی خرید آپارتمان در آلانیا در یک مجتمع با دید دریا

آپارتمان / آلانیا / مهموتلار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایمبلمانتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 236.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیاآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا210.000 €4+1مرکز / آلانیاآپارتمان آماده تحویل دوبلکس 3+1 در آلانیا با ژنراتورآپارتمان آماده تحویل دوبلکس 3+1 در آلانیا با ژنراتور207.000 €3+1 dpمرکز / آلانیاآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیاآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا340.000 €3+1 dpاوبا / آلانیاآپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیاآپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا500.000 €3+1 dp, 4+1 dpمرکز / آلانیا