تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک

املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, ترابزون / یالینجاکاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, تصاویر داخلی-8املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, تصاویر داخلی-9املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, تصاویر داخلی-10املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, تصاویر داخلی-11املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, تصاویر داخلی-12املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, تصاویر داخلی-13املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, تصاویر داخلی-14املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, تصاویر مراحل ساخت-1املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, پلان ملک-1املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک, پلان ملک-2
77.600 € % 10
قیمت از 70.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • ترابزون / یالینجاک
 • 172 m² به 192 m²
 • 3+1, 4+1
 • 3
 • 3
 • 2017
 • 11
 • آماده تحویل
 • 8 km
 • 140 m
 • 6 km
شماره ملک TRB-032

اطلاعات کمپین

پیشنهاد ویژه آپارتمان 3+1 و 4+1 را تا سال جدید ارایه میشود. تمام آپارتمان ها در ترابزون یک فرصت تخفیف وِیژه فقط برای مشتریان ما میباشد. این آپارتمان در ترابزون با توجه به جایگاه عالی آن، از سرمایه گذاری بالایی برخوردار است.

آپارتمان ها در بلوک A، B، C، D آماده تحویل هستند و شما باید کل مبلغ پرداخت را نقدی بپردازید. فقط آپارتمان ها در بلوک E در حال ساخت هستند که میتوانید 50 درصد را در ابتدا و الباقی را طی 14 ماه بصورت اقساط پرداخت کنید.

این پیشنهاد تنها برای مشتریان آنتالیا هومز معتبر میباشد. شما نمی توانید در سایر آژانس های املاک و مستغلات این شرایط ویژه را پیدا کنید. برای استفاده از این کمپین عجله کنید!

اعتبار تا 29.3.2019 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون نزدیک به ساحل

املاک و مستغلات لوکس و با کیفیت بالا در یالینجاک، ترابزون واقع شده است. این پروژه لوکس، در وسط بسیاری از منطقه های اجتماعی، که در فاصله پیاده روی کوتاهی تا ساحل یالینجاک میباشد، واقع شده است. با خرید این املاک و مستغلات در ترابزون با دید پانورامایی دریا شما میتوانید یک زندگی را در پیش رو داشته باشید. این املاک و مستغلات با کیفیت بالا نزدیک به امکانات رفاهی بسیاری مانند مراکز خرید، نانوایی، فروشگاه مواد غذایی، بازارهای محلی، مغازه ها، پارک ها، و ایستگاه های اتوبوس است. این املاک و مستغلات در ترابزون 3 کیلومتر تا بیمارستان دولتی، 140 متر تا دریای سیاه جاده ساحلی، 1 کیلومتر تا مرکز خرید جواهیر، 3 کیلومتر تا مرکز خرید فرووم، 140 متر تا ساحل یالینجاک، 6 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی ترابزون، و 8 کیلومتر تا مرکز شهر ترابزون فاصله میباشد.

این پروژه، با مژده یک زندگی لوکس، شامل 8 بلوک با 11 طبقه و در مجموع از 176 آپارتمان با کیفیت بالا تشکیل شده است. این پروژه در زمینی به مساحت 15،500 مترمربع بنا شده است. بسیاری از امکانات اجتماعی مانند 250 متر مربع استخر شنا برای بزرگسالان، 50 متر مربع استخر کودکان ، پارکینگ سرپوشیده و روباز ماشین در هر بلوک (دسترسی به آپارتمان با آسانسور از پارکینگ سرپوشیده)، مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری، آلاچیق، زمین بازی کودکان، مرکز تناسب اندام ، سونا، مهد کودک، تراس، کافه تریا، زمین فوتبال، بسکتبال، والیبال، زمین تنیس، 200 تن مخزن آب، تقویت کننده آب، ژنراتور، آسانسور دوبل در هر بلوک، سرایداری و نگهبانی 24/7 در این مجموعه وجود دارد.

2 نوع آپارتمان در اینجا وجود دارد

آپارتمان 3 خوابه 172 متر مربع با یک اتاق نشیمن بزرگ رو به دریا و طبیعت، آشپزخانه بزرگ و مدرن مستقل، 2 حمام، سرویس حمام و 3 بالکن است.

آپارتمان 4 اتاق خواب 192 متر مربع با یک اتاق نشیمن بزرگ رو به دریا و طبیعت، یک آشپزخانه بزرگ و مدرن مستقل، 3 حمام و 3 بالکن است.

همه این آپارتمانهای لوکس و با کیفیت بالا دارای سیستم حرارت مرکزی، عایق شیشه ای گرما و صدا ، زیرساخت تهویه مطبوع و آنتن ماهواره هستند.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک

آپارتمان / ترابزون / یالینجاک

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7 زمین تنیسباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 77.600 €%1070.100 €4+1 آپارتمان 93.600 €%2173.700 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان با طراحی و معماری اصیل در ترابزونآپارتمان با طراحی و معماری اصیل در ترابزون65.800 €3+1 ,4+1, 4+2, 5+2آراکلی / ترابزوناملاک و مستغلات آماده تحویل در ترابزون در ترکیهاملاک و مستغلات آماده تحویل در ترابزون در ترکیه65.300 €3+1, 4+1آکچابات / ترابزونآپارتمان با دید دریا در ترابزونآپارتمان با دید دریا در ترابزون71.400 €3+1, 4+1مرکز / ترابزوناملاک ترابزون در منطقه اجتماعی عالی دوستدار خانوادهاملاک ترابزون در منطقه اجتماعی عالی دوستدار خانواده71.900 €3+1, 4+1یالینجاک / ترابزون
ما استخدام میکنیم