تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خرید زمین برای سرمایه گذاری در ترکیه

9.10.2012

ترکیه به سرعت در حال توسعه است که دارای اموال مربوط به سرمایه گذاری آزاد فراوانی است. این کشور دارای یک جمعیت فوق العاده جوان است که نیاز بومی برای جذب املاک و مستغلات دارد. رشد سرمایه گذاری مستقیم خارجی در سطوح بالا باعث ایجاد تقاضا برای فضای سودآور در ترکیه شده است. افزایش توانایی بومی در خرید ملک ، فرصت های توسعه را ایجاد میکند که از قیمت املاک و مستغلات می آید. علاوه بر این، ترکیه در صنعت گردشگری رشد فراوانی دارد که عملا فرصت زیادی برای توسعه بیشتر بوجود میاورد که آگاهی از اجاره املاک و فروش خانه برای تعطیلات یک ضرورت است.بعلاوه ترکیه از نظر سیاسی خود را با دولت های غربی و شرقی هماهنگ نشان می دهد که آنها روزی که به نوبه خود در میان کشورهای پیشرو در استراتژیک جهان بوده اند.

ترکیه نیازمند زمین بیشتری برای ساخت املاک مسکونی است

هنگامی که تقاضای محلی وجود دارد، یک سرمایه گذار می تواند در صنعت املاک و مستغلات تنها بر روی این گروه تمرکز کند. تقریبا نیمی از کل جمعیت ترکیه زیر 25 سالند که بسیاری از آنها در استانبول، آنتالیا، آدانا، بورسا، قونیه، ازمیر و آنکارا هستند. املاک و مستغلات در شهرهای ذکر شده کمیاب است، اما در حال ظهور سرمایه گذاری در املاک وجود دارد. تقاضای املاک فرصت های شغلی ایجاد میکند که باعث مهاجرت بیشتراز روستاها به درون شهر ها را بری جستجوی شغل میشود. این نهایت فرصت برای سرمایه گذارانی است که زمین برای فروش دارند. تقاضای ملک مسکونی به طور مداوم در حال رشد است. به منظور پاسخگویی به نیاز واحدهای ملکی و مستغلات، دولت ترکیه زمینهای جدیدی تهیه میکند.شهرداری شهرهای فوق الذکر اراضی برای آپارتمان ها و زمین برای خانه آماده میکنند. این قطعات مجوز و همه ضروریات شهری را دارا هستند.قیمت زمین با مجوز ساخت و ساز در حال جاضر کم است . افزایش قیمت ملک باعث افزایش قیمت زمین میشود. یک سرمایه گذار که املاک و مستغلات خریداری میکند از درآمد قابل توجه و بهره مندی از بازگشت سرمایه بالایی بهره مند میشود.

اکنون زمان خرید زمین در ترکیه است

همانطور که ذکر شد، توسعه سرمایه گذاری خارجی بطور قابل ملاحظه ای در ترکیه در حال ظهور است و دولت را مجبور کرده است تا همه چیز را به منظور جلب سرمایه گذاری مستقیم خارجی مهیا کند. هیچ نقطه ای برای اثبات بیشتر از سرمایه گذاری مستقیم خارجی در صنعت املاک و مستغلات نیست. سرمایه گذاری قابل توجهی که از خاور میانه و اروپا در اکثر بخشهای تجاری و مسکونی اتفاق افتاده است ، فرصت های شغلی و تقویت اقتصاد را منجر شده است. علاوه بر این، سرمایه گذاری مستقیم خارجی باعث حفظ صنعت گردشگری است باعث شده تا دولت ترکیه بطور قابل ملاحظه ای در تامین مالی به بخش خصوصی وابسته شود.سرمایه گذاران می دانند که ترکیه کشور پهناوری است. تنوع جغرافیایی و فرهنگی نشان می دهد که ترکیه بطورقابل ملاحظه ای توانایی توسعه صنعت گردشگری را دارد. در حال حاضر، ترکیه فقط دارای صنعت سفر های تعطیلاتی است اما تلاش جهت آماده کردن ترکیه به عنوان محلی برای سفرهای تجاری در حال اجراست.

گردشگری سالیانه افزایش می یابد. بسیاری از این گردشگران به خرید مستغلات در کنار سواحل ترکیه روی آورده اند. خرید و فروش ملک به اتباع خارجی صنعت معنی داری را برای طرح های سرمایه گذار جهت بازگشت خوب سرمایه بوجود آورده است.

آخرین فاکتور مشوق جهت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه، این واقعیت است که ترکیه از نظر سیاسی در حال توسعه بیشتر روابط بین المللی است. همچنین، ترکیه در حال تبدیل شدن به یک عضو اتحادیه اروپا است و دولت ترکیه همچنان به انجام همه چیزیکه بتوانند در تصمیم گیری ها و سیاست های کشورهای اتحادیه اروپا قابل قبول باشد ،مصر است. اگر در نهایت ترکیه عضو اتحادیه اروپا شود، پس از آن قطعا سرمایه گذاری درداخل ترکیه افزایش خواهد یافت. به این دلایل، اکنون زمان خوبی برای خرید زمین برای سرمایه گذاری در ترکیه است.

اخبار املاک18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
13.04.2021
روشهای تقلبی شهروندی ترکیه شناسایی شد
1.04.2021
سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سودآور: مسکن دانشجویی یونیوا
خواندن همه خبرها
بالا
برو به