تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول

خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولریخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, استانبول / باغچه اولری - videoخرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, تصاویر داخلی-1خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, تصاویر داخلی-2خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, تصاویر داخلی-3خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, تصاویر داخلی-4خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, تصاویر داخلی-5خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, تصاویر داخلی-6خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, تصاویر داخلی-7خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, تصاویر داخلی-8خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, تصاویر داخلی-9خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, تصاویر داخلی-10خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, تصاویر داخلی-11خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, تصاویر داخلی-12خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, تصاویر داخلی-13خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, تصاویر داخلی-14خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, تصاویر داخلی-15خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, پلان ملک-1خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, پلان ملک-2خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, پلان ملک-3خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, پلان ملک-4خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, پلان ملک-5خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, پلان ملک-6خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, پلان ملک-7خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول, پلان ملک-8
قیمت از 112.200 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / باغچه اولری
 • 105 m² - 205 m²
 • 2+1, 3+1, 4+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 12/2016
 • آماده تحویل
 • 13 km
شماره ملک IST-157

3 دلیل کافی برای خرید این اپارتمان

• مشرف به نمای پانورمای دریاچه
• تحویل فوری 
• مفهوم خانوادگی با چشم انداز وسیع

خرید املاک و مستغلات فروشی مشرف به دریاچه در باهچهشهیر، استانبول

خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول که در یکی از سریع ترین مناطق در حال رشد استانبول واقع شده اند. همچنین، این پروژه یکی از بزرگترین پروژه های باهچهشهیر و اطراف آن است. باهچهشهیر یک منطقه مهم است. 37 مجموعه صنعتی، حدود 30 هزار محل کار، مجموعه های فرهنگی و اجتماعی در باهچهشهیر وجود دارد.

این املاک و مستغلات فروشی در استانبول روبه روی دریاچه کوجوکجکمجه و در منطقه ای که از نظر دسترسی و حمل و نقل آسان است واقع شده اند. این پروژه در کنار بزرگراه تی ای ام قرار گرفته است. این املاک و مستغلات مشرف به دریاچه در باهچهشهیر 5 کیلومتر با بزرگراه ای-5، 13 کیلومتر تا فرودگاه آتاتورک، 40 کیلومتر تا سومین پل یاوز سلطان سلیم، 43 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول فاصله دارد. بسیاری از امکانات اجتماعی مانند کافه ها، رستوران ها، بارها، بیمارستان، بازار، فروشگاه ها، مراکز خرید، داروخانه، دستگاه های خودپرداز، بانک ها، مسجد، نانوایی، بازار عمومی، پارک ها، مدارس و ایستگاههای اتوبوس در نزدیک این مکان قرار گرفته اند.

دیگر مراکز خرید این منطقه: مرکز اسن یورت ای.وی.ام، هیل پارک باهچهشهیر، آکباتی، مرکز خرید سانفلاور لایف، بازار پرستیژ، آتریوم، پازارکن ای.وی.ام، اوزورتلار ای.وی.ام، هان پلاس و پارک وی.

مدارس در منطقه: مدرسه کیفیت آکسفورد باهچهشهیر دو، مدرسه خصوصی متوسطه علوم تربیتی، کالج دگا آکسفورد باهچهشهیر، کالج اوکیانوس باهچهشهیر، دبیرستان اسن یورت آناتولی، دبیرستان خصوصی بوگازیجی، دانشکده دخترانه فنی و حرفه ای علی دورن، کالج باهچهشهیر، جاندارلی نیهات، دبیرستان پزشکی-فنی و حرفه ای سلطان محمد فاتح و کالج آکادمی استانبول.

بیمارستانها در این منطقه: مرکز خصوصی پزشکی زندگی، مرکز خصوصی پزشکی اسنشهیر، بیمارستان دولتی اسن یورت، مرکز پزشکی الیتیوم، مرکز پزشکی آجی بادام باهچهشهیر، پلی کلینیک باهچهشهیر و مرکز پزشکی اروپایی.

این پروژه لوکس در استانبول در زمینی یه مساحت 95.000 متر مربع، با زیربنای 300.000 مربع، 8.500 متر مربع منطقه مسکونی و 7.000 متر مربع منطقه تجاری ساخته می شود. این مجتمع شامل 10 بلوک، 1431 آپارتمان ها، 300 متر مربع خیابان خرید و 40 فروشگاه است. ویژگی های بسیاری مانند باغ، رستوران، کافه، پارکینگ سرپوشیده و روباز، فروشگاه، مرکز تناسب اندام، زمین تنیس، بسکتبال و والیبال، مسیرهای پیاده روی، استخر روباز و سرپوشیده، استخر کودکان، زمین بازی کودکان در این مجتمع وجود دارد، تراس حمام آفتاب، استخر های تزیینی، ژنراتور، مخزن آب، تقویت کننده آب، سیستم انرژی، تجهیزات آتش نشانی، نصب و راه اندازی گرمایش، سرایداری، نگهبانی و سیستم دوربینهای امنیتی 24/7 در این مجتمع وجود دارد. تمام آپارتمان ها در این پروژه دارای دید شگفت انگیز دریاچه کوچکچکمجه هستند.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک اتاق رختشویی و یک بالکن می باشد.

آپارتمان 2 اتاق خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن یا آشپزخانه مجزا، حمام، اتاق رختشویی و بالکن می باشد.
(برخی از آپارتمان ها دارای یک اتاق رختکن و تراس هستند).

آپارتمان 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، یک حمام در اتاق مستر، اتاق رختشویی، یک اتاق رختکن و بالکن می باشد.

آپارتمان 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، یک حمام در اتاق مستر، اتاق رختشویی، یک اتاق رختکن و یک باغ تراس یا 2 بالکن می باشد.

همه این املاک در استانبول دارای لوازم آشپزخانه، سیستم هشدار، سیستم حرارت مرکزی، آیفون تصویری، رختکن، سیستم تهویه مطبوع از کف، کابینت آشپزخانه، پنجره پی وی سی، آنتن ماهواره و اینترنت دای فای هستند.

لطفا برای دسترسی به شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

 

ویژگی های عمومی خرید املاک و مستغلات فروشی در استانبول

آپارتمان / استانبول / باغچه اولری

استخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 112.200 €3+1 آپارتمان 129.700 €4+1 آپارتمان 177.300 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های با دید دریا با امکانات غنی در آوجیلار، استانبولآپارتمان های با دید دریا با امکانات غنی در آوجیلار، استانبول111.700 €2+1, 3+1آواجیکر / استانبولآپارتمان های هوشمند با موقعیت مرکزی در کادیکوی استانبولآپارتمان های هوشمند با موقعیت مرکزی در کادیکوی استانبول111.100 €1+1, 2+1, 3+1کادی کوی / استانبولآپارتمان مرکزی رو به بزرگراه ای-5 در کوچوکچکمجه استانبولآپارتمان مرکزی رو به بزرگراه ای-5 در کوچوکچکمجه استانبول113.900 €1+1, 2+1, 3+1کوچکچکمجه / استانبولآپارتمانهای معاصر با منظره شهر در عمرانیه، استانبولآپارتمانهای معاصر با منظره شهر در عمرانیه، استانبول114.300 €1+1, 2+1, 3+1عمرانیه / استانبول