تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا

دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, آنکارا / آلتنداعدفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-1دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-2دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-3دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-4دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-5دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-6دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-7دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-8دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-9دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-10دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-11دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-12دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-13دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-14دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-15دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-16دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-17دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-18دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-19دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-20دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-21دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا, تصاویر داخلی-22
قیمت 225.300 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • آنکارا / آلتنداع
  • 468 m²
  • 09/1987
  • 9
  • 3 km
  • 25 km
شماره ملک ESB-0001

3 دلیل اصلی برای خرید

• مستاجر آماده شرکت بین المللی
• یکی از مراکز تجاری در موقیعت مکانی مرکزی در آنکارا
• رو به جاده اصلی

دفتر سرمایه گذاری با مستاجر آماده برای فروش در آنکارا، اولوس

این دفتر فروشی در یکی از قدیمی ترین و ترجیحی ترین مناطق تجاری در آنکارا، آلتنداع واقع شده است. این دفتر بزرگ در جاده چانکایا-اسنبوعا، نزدیک به بسیاری از امکانات مانند بانک ها، دفاتر دولتی، مراکز تجاری و غیره است. این دفتر فروشی در آنکارا، ترکیه 3 کیلومتر با کزیلای، 7 کیلومتر با چانکایا اتاکول ، 11 کیلومتر تا منطقه آسمان خراش سوعوت اوزو-چوکرامبار و 25 کیلومتر تا فرودگاه اسنبوعا فاصله دارد.

این دفتر بزرگ در طبقه 3 به عنوان یک واحد در طبقه داخل ساختمان، در مجموع در یک مرکز تجاری 9 طبقه واقع شده است. این دفتر به دلیل موقعیتی که رو به جاده اصلی دارد از ارزش بالایی برخوردار است.

این دفتر برای فروش در آنکارا دارای متراژ 468 متر مربعی است.

این دفتر در حال حاضر به یک مستاجر شرکت بین المللی اجاره داده شده است، در حال حاضر در سال چهارم است. درآمد اجاره ای سالانه این دفتر 96.764 لیرترکیه است. پرداخت ها در دوره های ماهانه تنظیم می شوند.

ویژگی های عمومی دفتر جادار با مستاجر آماده در اولوس، آنکارا

تجاری / آنکارا / آلتنداع

آسانسوردستگاه تهویه مطبوعفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 225.300 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک تجاری واقع در خیابان اصلی، در آلتین داغ، آنکارااملاک تجاری واقع در خیابان اصلی، در آلتین داغ، آنکارا59.100 €آلتنداع / آنکارامغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیهمغازه های مناسب برای سرمایه گذاری، با موقعیت مرکزی در آنکارا، ترکیه345.500 €آلتنداع / آنکارا