تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا

املاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , بورسا / نیلوفراملاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoاملاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoاملاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoاملاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoاملاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoاملاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoاملاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoاملاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoاملاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoاملاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoاملاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoاملاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoاملاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , بورسا / نیلوفر - videoاملاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , تصاویر مراحل ساخت-1املاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , تصاویر مراحل ساخت-2املاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , تصاویر مراحل ساخت-3املاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , تصاویر مراحل ساخت-4املاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا , تصاویر مراحل ساخت-5
قیمت از 167.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / نیلوفر
 • 300 m² - 300 m²
 • 5+2 dp
 • 4
 • 2
 • 09/2021
 • 6
 • در حال ساخت
 • 22.5 km
 • 26 km
 • 70 km
شماره ملک BRS-079

3 دلیل اصلی برای خرید

• املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه
• متر مربع بزرگتر در مقایسه با پروژه های مشابه
• پروژه بوتیک با طراحی مدرن

املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در پروژه بوتیک در نیلوفر، بورسا

این آپارتمانهای لوکس در کایاپا، نیلوفر واقع شده اند. این آپارتمان ها تنها با چند دقیقه رانندگی به سایر امکانات اجتماعی و روزمره مانند مارکیت ها، بازارهای عمومی، مناطق سبز، پارک ها، مسیرهای پیاده روی، مدارس، بانک ها، دستگاه های خودپرداز، بیمارستان ها و ایستگاه های حمل و نقل عمومی قرار دارند. این املاک و مستغلات فروشی در بورسا 2.8 کیلومتر تا گروکلی، 5 کیلومتر تا دانشگاه اولوداع، 8.5 کیلومتر تا مرکز خرید اوزدیلیک پارک بورسا، 15 کیلومتر تا مرکز خرید سور یاپی، 22 کیلومتر تا مسجد جامع، 22.5 کیلومتر تا مرکز شهر، 24.5 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس بورسا، 26 کیلومتر تا بندر کشتی و ساحل دریا، 70 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینیشهیر و 120 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی سبییا گوکچن استانبول فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 2.661 متر مربع ساخته شده است که از 2 بلوک با 6 طبقه و در کل 24 ملک تشکیل شده است. این مجتمع مسکونی دارای پارکینگ سرپوشیده با فضاهای اختصاصی برای هر آپارتمان، استخر شنا، استخر کودکان، سالن بدن سازی، زمین بازی کودکان، آسانسور، تسهیلات اجتماعی، محوطه باغ خوب نگهداری شده، رمز عبور برای ورودی مجتمع و سیستم های امنیتی 24 ساعته می باشد.

انواع املاک و مستغلات

آپارتمانهای 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختکن و 2 بالکن هستند.

آپارتمان های دوبلکس 5 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 2 حمام، 2 حمام اختصاصی، 2 اتاق رختکن، 2 بالکن و یک تراس 50 متر مربعی هستند.

این آپارتمان ها از ویژگی های طراحی داخلی با کیفیت بالا مانند درب استیل، سیستم های امنیتی بصری مستقل، سیستم های تلویزیون ماهواره ای زیرساخت اینترنت فیبر، سیم کشی با کیفیت بالا CAT 6 در آپارتمان، عایق حرارت و صدا، سیستم های گرمایش از کف، نورپردازی لید، کفپوش لمینت و سرامیک، رنگ ضد باکتری دیوار بر پایه آب، کمد و کابینت آشپزخانه و حمام، وسایل آشپزخانه و دهلیز 10 سانتی متری می باشد.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا

آپارتمان / بورسا / نیلوفر

آسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکندوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جدا
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 167.700 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 7.06.2021 09:28:28

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان هایی شگفت انگیز و منظره دریا در مادانیا بورساآپارتمان هایی شگفت انگیز و منظره دریا در مادانیا بورسا155.200 €5+1 dpمودانیا / بورسااملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسااملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا145.200 €4+1 dpمودانیا / بورسااملاک مرکزی مدرن با دید طبیعت در بورسااملاک مرکزی مدرن با دید طبیعت در بورسا180.300 €4+1, 4+1dp., 6+1dpنیلوفر / بورساآپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورساآپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا450.600 €6+1 dpنیلوفر / بورسا