تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی

ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, بلک / مرکزویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, بلک / مرکز - videoویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-1ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-2ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-3ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-4ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-5ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-6ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-7ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-8ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-9ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-10ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-11ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-12ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-13ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-14ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-15ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-16ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-17ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-18ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-19ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-20ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی, تصاویر داخلی-21
183.200 € % 4
قیمت 175.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • بلک / مرکز
 • 200 m²
 • 4+1
 • 3
 • 6
 • 2001
 • 3
 • آماده تحویل
 • 2 km
 • 2 km
 • 35 km
 • 4 km
شماره ملک BLK-074

3 دلیل اصلی برای خرید

• تجهیزات داخلی با کیفیت
• منطقه بزرگ زندگی
• نزدیکی به امکانات اجتماعی

ویلای تریپلکس 4+1 مستقل در بلک آنتالیا با محوطه زندگی جادار

این ویلای مستقل در بلک واقع شده است. بلک با زمین های گلف فرست کلاس خود و مناطق گردشگری بسیار و مناسب برای بازدید مانند سواحل شنی و مکان های تاریخی معروف است. بلک محلی مناسب برای افرادی است که به زندگی جدید در محلی جدید فکر می کنند. این منطقه با آب و هوای زیبا و سواحل پرچم آبی محبوب و دریای تمیز مناسب برای زندگی است.

این ویلای بلک که ویلایی تریپلکس و مستقل است، 35 کیلومتر با فرودگاه بین المللی آنتالیا، 2 کیلومتر تا مرکز شهر، 2 کیلومتر تا ساحل، 4 کیلومتر با باشگاه گلف کرنلیا فاصله دارد و به تمام امکانات اجتماعی مانند کافه ها، رستوران ها، باشگاه های گلف و بازار نزدیک است.

این ویلای مستقل در زمینی به مساحت 442 متر مربع ساخته شده است. ایت ویلای 4 خوابه دارای 3 طبقه است. این ویلای مستقل دارای پارکینگ و باغی با درختان میوه است. این ویلا محل مناسب برای ساخت استخر دارد.

فقط یک ویلا در اینجا وجود دارد

ویلای 4 خوابه 200 متری با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، اتاق رختکن، 3 حمام، 6 بالکن، یک انباری و یک وگلخانه.

این ویلا بزرگ دارای تجهیزات داخلی با کیفیت بالا مانند اینترنت وای فای، لوازم آشپزخانه، وان، پارکت، شومینه، کابین دوش، سیستم ماهواره و انرژی خورشیدی است. این ویلا نیز در طبقه همکف و پنت هاوس انباری وجود دارد.

ویژگی های عمومی ویلای بزرگ در بلک نزدیک به امکانات اجتماعی

ویلا / بلک / مرکز

پارکینگباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشوانتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

183.200 €% 4  قیمت 175.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
پارادیسه گلف ویلاپارادیسه گلف ویلا170.000 €3+1, 4+1مرکز / بلکویلا های مجزای آماده تحویل بلک در مکانی آرامویلا های مجزای آماده تحویل بلک در مکانی آرام170.000 €5+1مرکز / بلکویلا های نوساز خصوصی کاملا مبله در بلکویلا های نوساز خصوصی کاملا مبله در بلک175.500 €4+1 trpمرکز / بلکویلا برای فروش در قدریهویلا برای فروش در قدریه230.000 €4+1قدریه / بلک
ما استخدام میکنیم