تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا

آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, آلانیا / مرکزآپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-16آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-17آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-18آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-19آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-20آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا, تصاویر داخلی-21
قیمت از 80.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مرکز
 • 62 m² - 68 m²
 • 1+1
 • 1
 • 1
 • 5
 • آماده تحویل
 • 650 mt
 • 41 km
شماره ملک ALN-305

3 دلیل اصلی برای خرید

• موقعیت مرکزی
• پیاده روی کوتاه به ساحل و سایر امکانات اجتماعی
• دسترسی آسان

آپارتمانهای راحت در مرکز آلانیا با دسترسی آسان

این آپارتمان های با صرفه در یکی از بهترین مکان های آلانیا قرار گرفته اند. این منطقه بدلیل مرکزیت جاذبه گردشگری معروف است. آلانیا بخاطر پروژه های جدید و سواحل پرچم آبی، محبوب بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران می باشد. اگر بخواهید آپارتمانی در آلانیا خریداری کنید، این منطقه ای برای شما مناسب است.

این آپارتمانهای فروشی در آلانیا، 1 کیلومتر تا بندر آلانیا، 650 متر تا ساحل کلوپاترا، 3 کیلومتر تا قلعه آلانیا، 41 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشای آلانیا فاصله دارند. بعلاوه این آپارتمان ها پیاده فاصله کمی تا تمام امکانات رفاهی مانند بازار، رستوران ها، کافه ها، جاده اصلی، بیمارستان، مدارس، ساحل و بندر دارند.

این مجتمع دارای یک بلوک پنج طبقه و در مجموع 12 آپارتمان و چهار پنت هاوس می باشد. این مجتمع دارای پارکینگ در فضای باز است.

2 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 46 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن میباشد.

آپاتمان 2 اتاق خوابه 100-110 مترمربعی، اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام و بالکن میباشد.

این آپارتمان ها با مواد بسیار با کیفیت برای زندگی راحت شما مجهز شده اند. این آپارتمان ها دارای سیستم تهویه مطبوع، پارکت کف، لوازم آشپزخانه، آیفون داخلی، کابین دوش، و نور نقطه ای هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / مرکز

در مجموعهپارکینگدستگاه تهویه مطبوعدوشتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 80.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان هایی با طبیعت عالی و چشم انداز شهر در آلانیاآپارتمان هایی با طبیعت عالی و چشم انداز شهر در آلانیا79.200 €1+1, 2+1, 3+1, 3+1 phمهموتلار / آلانیاآپارتمانهای نوساز در یک مکان عالی در مرکز آلانیاآپارتمانهای نوساز در یک مکان عالی در مرکز آلانیا79.000 €1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dpمرکز / آلانیااوریون ریسورت 5اوریون ریسورت 580.000 €2+1 dpآوسالار / آلانیااملاک و مستغلات با طبیعت عالی و چشم انداز شهر در آلانیااملاک و مستغلات با طبیعت عالی و چشم انداز شهر در آلانیا80.000 €1+1, 2+1 dpمرکز / آلانیا