تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا

آپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاکآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, پلان ملک-1آپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, پلان ملک-2آپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, پلان ملک-3آپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, پلان ملک-4آپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, پلان ملک-5آپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, پلان ملک-6آپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, پلان ملک-7آپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, پلان ملک-8آپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, پلان ملک-9آپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, پلان ملک-10آپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, پلان ملک-11آپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, پلان ملک-12آپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, پلان ملک-13آپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, پلان ملک-14آپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا, پلان ملک-15
قیمت از 83.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کارکیجاک
 • 66 m² - 150 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 03/2020
 • 5
 • آماده تحویل
 • 200 mt
 • 25 km
شماره ملک ALN-281

3 دلیل اصلی برای خرید

• فاصله پیاده روی کوتاه تا دریا
• امکانات اجتماعی غنی
• آپارتمان های با دید دریا و کوه

آپارتمانهایی با منظره دریا در منطقه مرکزی در کارگیجاک، آلانیا

این آپارتمانها با دید دریا در کارگیجاک واقع شده است. کارگیجاک یک منطقه مرکزی در حال توسعه با جاذبه های یک زندگی لوکس با املاک و ویلاها میباشد. این منطقه توسط درختان پرتقال و مزارع موز احاطه شده است. کارگیجاک دارای سواحل با شکوه و مناظر خیره کننده میباشد. بسیاری از امکانات اجتماعی و مناطق تفریحی در این منطقه وجود دارند. کارگیجاک مورد توجه سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران میباشد.

این آپارتمانها در آلانیا در مسیر پیاده روی تا امکانات اجتماعی مانند کافه ها، رستوران ها، بارها، بازارها و مراکز خرید هستند. این آپارتمانهای مرکزی 200 متر تا ساحل، 15 کیلومتر تا مرکز آلانیا، 25 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا-آلانیا و 145 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا میباشد.

این مجتمع مسکونی در 5 طبقه در زمینی به مساحت 4.213 متر مربع بنا شده است. این مجموعه شامل 3 بلوک و در مجموع از 85 آپارتمان تشکیل شده است. این مجموعه طیف گسترده ای از آپارتمان ها را ارایه می دهد. 43 واحد 1+1، 37 واحد 2+1، 13 واحد 2+1 دوبلکس، 4 واحد 3+1 دوبلکس و 9 واحد دوبلکس با باغ وجود دارد. این مجتمع با طراحی لوکس با امکانات عمومی مانند استخر شنای روباز، استخر کودکان، استخر شنای سرپوشیده، جکوزی، حمام ترکی، سونا، مرکز تناسب اندام، استخر سرپوشیده، مناطق باربیکیو، زمین بازی کودکان، اینترنت وای فای در مناطق مشترک، آلاچیق برای استراحت، ژنراتور برق، سرایداری، باغبان، پارکینگ سرپوشیده و روباز، کافه تریا، آسانسور و سیستم دوربین امنیتی 24/7 میباشد.

در این مجموعه 5 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 66-75 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان 2 خوابه 106-110 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی و 2 بالکن است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه دوبلکس با باغ 132-155 با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی، توالت، بالکن و تراس است.

پنت هاوس 2 اتاق خوابه 129-153 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی، توالت، بالکن و تراس است.

پنت هاوس 3 اتاق خوابه 205 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختکن، یک انباری، 2 بالکن و یک تراس است.

همه آپارتمان ها دارای منظره زیبای دریای مدیترانه و کوه های توروس هستند. این آپارتمان ها در آلانیا با مواد با کیفیت بالا برای تهیه یک زندگی منحصر به فرد طراحی شده اند. همچنین مجهز به سیستم مرکزی آنتن ماهواره، درب فلزی، آیفون تصویری، پنجره دو جداره پی وی سی، درجه حرارت کاشی گرانیت و سرامیکی درجه یک در همه اتاقها، آشپزخانه مدولار ویژه آشپزخانه و لوازم آشپزخانه، میز کار گرانیت، کابین دوش، آبگرمکن فوری، بالکن های اختصاصی با نرده های شیشه ای و آلومینیومی و نورپردازی زیبا میباشند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا

آپارتمان / آلانیا / کارکیجاک

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 83.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 9.07.2021 13:38:07

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای مدرن در 400 متری دریا در محموتلار آلانیاآپارتمانهای مدرن در 400 متری دریا در محموتلار آلانیا82.000 €1+1, 2+1 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیاآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا82.000 €2+1, 2+1 dpمهموتلار / آلانیااملاک فوق العاده لوکس آلانیا با راحتی هتل 5 ستارهاملاک فوق العاده لوکس آلانیا با راحتی هتل 5 ستاره83.000 €1+1, 2+1مهموتلار / آلانیاآپارتمانهای فوق العاده لوکس با ایده هتل در آلانیاآپارتمانهای فوق العاده لوکس با ایده هتل در آلانیا83.500 €2+1, 2+1 dp, 3+1 dpمهموتلار / آلانیا