تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا

آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, آنتالیا / مرکزآپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-6آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-7آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-8آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-9آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-10آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-11آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا, پلان ملک-1
قیمت از 40.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / مرکز
 • 55 m² - 110 m²
 • 1+1, 2+2 dp
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 01/2021
 • 3
 • در حال ساخت
 • 200 mt
 • 500 mt
 • 14 km
شماره ملک AYT-986

3 دلیل اصلی برای خرید

• واقع شده در مرکز آنتالیا
• درآمد اجاره بالا 
• فاصله پیاده روی تا هر آنچه که ممکن است شما به آن نیاز داشته باشید

آپارتمان های با طراحی مدرن واقع شده در مرکز آنتالیا

آپارتمان های مرکزی در موراتپاشا، آنتالیا واقع شده اند. منطقه دارای موقعیت مکانی عالی است که برای خریداران امکان دسترسی آسان به هر نقطه از شهر و تمام امکانات اجتماعی، روزانه و محلی را می دهد. همچنین باعث می شود که این آپارتمان ها انتخاب عالی برای سرمایه گذاری باشند.

این آپارتمان های فروشی در آنتالیا 200 متر تا مرکز شهر، 500 متر تا دریا و مارینای کالیجی، 1.5 کیلومتر تا ساحل مرمرلی و 14 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند. به دلیل موقعیت بسیار مرکزی آن، آپارتمان ها به همه چیزهایی که ممکن است شما به آن نیاز داشته باشید نزدیک هستند.

این مجتمع متشکل از 12 آپارتمان است که در مجموع مجهز به آسانسور و سیستم دوربین امنیتی 24 ساعته است. 

انواع آپارتمان ها

آپارتمانهای 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن و یک حمام هستند. (برخی از آپارتمانهای 1 خوابه دارای  یک بالکن اند.)

آپارتمان های دوبلکس 2 خوابه دارای 2 اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، 2 حمام و 2 بالکن هستند.

تمام این آپارتمان ها با ویژه گی های چون  لوازم آشپزخانه، رختکن، نورافکن، درب فولادی، کرکره، سیستم ماهواره ای اینترنت و تلویزیون و کابین دوش طراحی شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / مرکز

آسانسور در مجموعهدوربین امنیتیکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 40.500 €2+1 آپارتمان 63.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 26.11.2020 18:55:24

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیاآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا35.400 €1+1, 2+1دوشیمالتی / آنتالیاآپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپزآپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز35.400 €2+1 کپز / آنتالیاآپارتمان های کاملا جدید نزدیک به امکانات رفاهی در کپز، آنتالیاآپارتمان های کاملا جدید نزدیک به امکانات رفاهی در کپز، آنتالیا40.500 €2+1, 3+1کپز / آنتالیاآپارتمانهایی در آنتالیا در کپز آماده تحویل با آشپزخانه جداگانهآپارتمانهایی در آنتالیا در کپز آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه41.300 €2+1کپز / آنتالیا