تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر

ویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, کمر / مرکزویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, کمر / مرکز - videoویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, کمر / مرکز - videoویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, کمر / مرکز - videoویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, کمر / مرکز - videoویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, تصاویر داخلی-1ویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, تصاویر داخلی-2ویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, تصاویر داخلی-3ویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, تصاویر داخلی-4ویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, تصاویر داخلی-5ویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, تصاویر داخلی-6ویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, تصاویر داخلی-7ویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, تصاویر داخلی-8ویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, تصاویر داخلی-9ویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, تصاویر داخلی-10ویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, تصاویر داخلی-11ویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, تصاویر داخلی-12ویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر, تصاویر داخلی-13
قیمت 220.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کمر / مرکز
 • 160 m²
 • 3+1 dp
 • 3
 • 2
 • 2008
 • 2
 • آماده تحویل
 • 950 mt
 • 57 km
شماره ملک KMR-070

3 دلیل اصلی برای خرید

• دید به کوه های توروس
• مبلمان کامل
• پیاده روی کوتاه تا ساحل

ویلاهای کاملا مجهز با فاصله کوتاه تا ساحل، در مرکز کمر

این ویلاهای دوبلکس دارای موقعیت مرکزی در کمر هستند. کمر مهمترین و زیباترین مرکز گردشگری ترکیه است. طیف گسترده ای از امکانات و خدمات اجتماعی و سرگرمی در این منطقه وجود دارد که می توانید در تمام فصول آنها را بیابید. کمر با سواحل پرچم آبی، باشگاه های شبانه، امکانات آرامش بخش، رستوران های سنتی و مرکز کامل سلامت خود بهترین مکان برای زندگی است. به لطف موقعیت مناسب خود، بسیاری از مردم این منطقه را برای تعطیلات و زندگی همیشگی ترجیح می دهند. بنابراین، کمر همیشه یک منطقه دارای پتانسیل بالای سرمایه گذاری است.

این ویلا های کمر آماده تحویل، 58 کیلومتر تا مرکز گلف، 5 کیلومتر با سواحل چامیووا، 57 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 950 متربا ساحل کمر، 10 کیلومتر تا چیمرا (یانارتاش- چیرالی)، 15 کیلومتر تا ساحل آدراسان، 17 کیلومتر تا مرکز اسکی تاهتالی و پیاده تا بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی مانند امکانات خرید، بیمارستان و ایستگاه های اتوبوس فاصله کوتاهی دارند.

این مجتمع ویلایی شامل 5 ویلا است. این مجموعه با امکانات اجتماعی خود یک زندگی تعطیلاتی اریئه می دهد. در این مجموعه 2 استخر شنا، پارکینگ در فضای باز، زمین بازی کودکان، باغ به خوبی طراحی شده و شاتل رایگان به ساحل وجود دارد.

در اینجا یک ویلای مستقل برای فروش وجود دارد

ویلای 3 خوابه دوبلکس 160 متر مربعی.

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، یک اتاق خواب، حمام با سونا، 2 اتاق انباری و تراس باغ وجود دارد.

در طبقه اول؛ 2 اتاق خواب، 2 حمام و 2 بالکن وجود دارد.

این ویلا با دید کوه های توروس به صورت کاملا مبله فروخته می شود. این ویلا به درب فلزی، تهویه مطبوع، پنجره های دو جداره پی وی سی، لوازم آشپزخانه، کرکره، تجهیزات سفید، کابین دوش، وان، حمام در اتاق مستر، کمد لباس، سقف کاذب، نور نقطه ای و تلویزیون کابلی مجهز است.

توجه: در طی فروش، کمیسیون آژانس املاک از خریدار دریافت می شود.

توجه: در حین فروش، کمیسیون آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار اخذ می شود.

ویژگی های عمومی ویلاهای مستقل مرکزی با چشم انداز کوه توروس در کمر

ویلا / کمر / مرکز

استخر در مجموعهپارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)مرکز شهر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 220.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای مستقل مدرن در کمرویلای مستقل مدرن در کمر165.000 €3+1 dpچامییووا / کمرخانه های مبله شده در نزدیکی ساحل در کمرخانه های مبله شده در نزدیکی ساحل در کمر159.000 €5+1مرکز / کمرویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالیویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی350.000 €4+1ارسلانبوجاک / کمرخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیزخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز350.000 €3+1مرکز / کمر
We keep working at home!