تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل

آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستلآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, آلانیا / کاستل - videoآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, تصاویر داخلی-1آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, تصاویر داخلی-2آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, تصاویر داخلی-3آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, تصاویر داخلی-4آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, تصاویر داخلی-5آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, تصاویر داخلی-6آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, تصاویر داخلی-7آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, پلان ملک-1آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, پلان ملک-2آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, پلان ملک-3آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, پلان ملک-4آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, پلان ملک-5آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, پلان ملک-6آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, پلان ملک-7آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, پلان ملک-8آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, پلان ملک-9آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, پلان ملک-10آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, پلان ملک-11آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, پلان ملک-12آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل, پلان ملک-13
قیمت از 105.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کاستل
 • 104 m² - 144 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1
 • 2
 • 2
 • 11/2020
 • 5
 • آماده تحویل
 • 150 mt
 • 30 km
شماره ملک ALN-347

3 دلیل اصل برای خرید

• منظره دریا و کوه
• واقع در مرکز کستل
• امکانات اجتماعی عمومی

آپارتمان نوساز با فاصله کوتاهی تا سواحل شنی آلانیا در کستل

این آپارتمان های مرکزی در آلانبا در کستل در فاصله کوتاهی تا ساحل واقع شده اند. آلانیا معروف به "شهری که خورشید لبخند می زند" یکی از بهترین مراکز گردشگری در ترکیه میباشد. این منطقه معروف دارای سواحل ماسه ای طلایی، زندگی شبانه پر جنب و جوش، رستوران های سنتی و درجه یک، کیفیت آموزشی و بهداشتی بالا میباشد. با توجه به همه این امتیازات، این منطقه مورد توجه افراد بومی و خارجی ها میباشد. بنابراین، آلانیا منطقه با پتانسیل بالای سرمایه گذاری سودآور است.

این آپارتمان های جدید در آلانیا برای فروش با امکانات اجتماعی از جمله فروشگاه ها، حمل و نقل عمومی، امکانات آموزشی و بهداشتی احاطه شده اند. این آپارتمان ها 7 کیلومتر تا شهر آلانیا، 150 متر تا ساحل، 135 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 25 کیلومتر تا فرودگاه قاضی عثمان پاشا-آلانیا فاصله دارند.

این پروژه مسکونی شامل 2 بلوک و 51 آپارتمان شامل استودیو، 1+1، 2+1 و 3+1 و 3+1 در زمینی به مساحت 3.600 متر مربع بنا شده است. این پروژه دارای فضای سبز با گیاهان و تزیینات زیبا، نخلستان ها و درختان میوه میباشد. این پروژه دارای خدمات امنیتی 24/7، سرایداری، نوار ساحلی در سایت، استخرهای سرپوشیده و روباز، استخر کودکان، محوطه حمام آفتاب، مرکز تناسب اندام، سونا، اتاق بخار، حمام ترکی، آبگرم، کافه، اتاق سرگرمی، پاسیو و باربیکیو، فضای استراحت، زمین بازی کودکان، محوطه پارکینگ ماشین، ژنراتور، پله های فرار از آتش، آسانسور، اینترنت وای فای و باغی با طراحی زیبا میباشد. این شرکت ساختمانی بسته های مبلمان را در سطوح مختلف قیمت ارایه می دهد که می توانید با لیقه خودتان انتخاب کنید.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان های استیدیو دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است. 

آپارتمانهای 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی و 2 بالکن است.

آپارتمان 2 اتاق خواب و دوبلکس با باغ دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام و 2 بالکن است.

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی و بالکن است.

آپارتمان 4 اتاق خوابه دوبلکس با باغ.

این آپارتمان های مجلل در آلانیا دارای طراحی داخلی با کیفیت مانند درب فلزی، لوازم آشپزخانه، روشنایی لامپ، آنتن ماهواره، پنجره های پی وی سی با لعاب دو جداره، آیفون تصویری و کابین دوش هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل

آپارتمان / آلانیا / کاستل

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 105.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 6.07.2021 15:38:26

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک مدرن مناسب سرمایه گذاری در مکانی ایده آل در آلانیااملاک مدرن مناسب سرمایه گذاری در مکانی ایده آل در آلانیا104.300 €4+1 dp, 5+1 dpمرکز / آلانیااوریون هیل آپارتمان 6اوریون هیل آپارتمان 6102.000 €3+1 phآوسالار / آلانیاآپارتمانهای بسیار با کیفیت در 100 متری ساحل محموتلارآپارتمانهای بسیار با کیفیت در 100 متری ساحل محموتلار105.000 €2+1, 4+1 dpمهموتلار / آلانیااملاک مدرن در آلانیا با فاصله ی 250 متری تا ساحلاملاک مدرن در آلانیا با فاصله ی 250 متری تا ساحل105.000 €2+1, 3+1 phمهموتلار / آلانیا