تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا

املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, بورسا / مودانیااملاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, بورسا / مودانیا - videoاملاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, بورسا / مودانیا - videoاملاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-8املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-9املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-10املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-11املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-12املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-13املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-14املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-15املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-16املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-17املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-18املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-19املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-20املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-21املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر داخلی-22املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر مراحل ساخت-1املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر مراحل ساخت-2املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, تصاویر مراحل ساخت-3املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, پلان ملک-1املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, پلان ملک-2املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, پلان ملک-3املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا, پلان ملک-4
قیمت از 101.200 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 7.06.2021
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / مودانیا
 • 151 m² - 302 m²
 • 3+1, 3+2 dp, 4+2 dp
 • 2
 • 1
 • 08/2021
 • 5
 • در حال ساخت
 • 25 km
 • 1 km
 • 75 km
شماره ملک BRS-026

3 دلیل اصلی برای خرید

• بزرگترین و معتبرترین پروژه مودانیا
• پیاده روی کوتاه تا مرکز شهر، بندر کشتیهای فری، بیمارستان دولتی و مدارس خصوصی
• قیمت مناسب و سهولت پرداخت

املاک لوکس با امکانات بسیار مجتمع در بزرگترین پروژه مودانیا، بورسا

این املاک لوکس در مودانیا، بورسا در محله گوزلیالی واقع شده اند. این منطقه یک زندگی خانوادگی آرام را به خریداران خود در منطقه ای ساکت ارایه می دهد، جاییکه می توانید از زیبایی های باشکوه دریای مرمره و فضاهای بزرگ سبز در هم تنیده با باغ های زیتون لذت ببرید. اگر بخواهید املاک و مستغلات فروشی بورسا را خریداری کنید، این منطقه بهترین انتخاب است.

این املاک و مستغلات در کنار بزرگراه مودانیا - بورسا و عثمانقاضی قرار دارند. این املاک و مستغلات با کیفیت 5 دقیقه تا ساحل گوزلیالی و اسکله کشتیهای فری، 10 دقیقه تا ساحل مودانیا و اسکله بودو، 17 دقیقه تا مرکز خرید کوروپارک و پارک اندلس، 20 دقیقه تا کلیه مناطق مرکزی بورسا، 50 دقیقه تا فرودگاه ینی شهیر، 1 ساعت با الوداگ با ماشین یا تله کابین، یک ساعت تا استانبول با اتومبیل از طریق پل عثمانقاضی و 1.5 ساعت با استانبول بوسیله کشتی فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی برخوردار از طراحی زیبا 360 ملک مسکونی و تجاری 30 بلوک دارد. این مجتمع مسکونی متشکل از 35000 متر مربع مساحت و 16.500 متر مربع فضای سبز است.

این مجتمع مجهز به طیف وسیعی از امکانات مانند پارکینگ سرپوشیده اختصاصی برای هر ملک، پارکینگ اتومبیل در فضای باز، کلوپ کودکان، زمین بازی سرپوشیده و روباز برای کودکان (پلی استیشن، فوتبال دستی و غیره)، کلوپ بانوان، مرکز زیبایی، آرایشگاه، 2 استخر در مجموع با یک استخر نیمه المپیکی و یک استخر سرپوشیده، سونا، حمام ترکی، مسجد کوچک، مرکز ورزشی، کافه، دفتر اداری، مدیریت حرفه ای مجتمع، مسیر پیاده روی، آلاچیق، مناطق مناسب پیک نیک، استخرهای تزیینی، بازار و سایر خدمات تجاری، سیستم دوربینهای امنیتی 24/7 و نگهبانی می باشد.

3 نوع آپارتمان برای فروش در اینجا وجود دارد

آپارتمانهای 3 خوابه 151 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی و بالکن.

آپارتمان های 3 خوابه دوبلکس 198 متر مربعی.

آپارتمان های 4 خوابه دوبلکس 302 متر مربعی.

این آپارتمان ها با تجهیزات با کیفیتی از قبیل پلاستبورد، آیفون تصویری، دوش، پنجره پی وی سی با تزیینات داخلی، روتختی مخصوص و کابینت حمام، درب فلزی با امنیت بالا، سیستم گرمایش از کف همچنین بالکن ها برای لذت بردن از نمای بی نظیر مادانیا در قله، ارتفاع 2.90 متری سقف، کف سرامیکی و لمینیت، پله های چوبی و آهن فرفورژه تجهیز شده اند. برخی از آپارتمان ها از منظره بسیار عالی دریا برخوردارند.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات مرکزی در پروژه ای معتبر در بورسا، مودانیا

آپارتمان / بورسا / مودانیا

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 101.200 €4+1 آپارتمان 117.200 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 7.06.2021 12:07:14

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک لوکس با امکانات مختلف اجتماعی در بورسااملاک لوکس با امکانات مختلف اجتماعی در بورسا93.600 €2+1, 3+1, 3+1 dp, 4+1, 4+1 dp, 5+1 dp, 6+2 dpعثمانقاضی / بورساآپارتمان های جادار در مکان مرکزی بورساآپارتمان های جادار در مکان مرکزی بورسا92.100 €4+1 dpنیلوفر / بورساآپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورساآپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا108.800 €3+1, 5+1 dpمودانیا / بورساخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورساخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا116.600 €2+1عثمانقاضی / بورسا