تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول

آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , استانبول / بیوکچکمجهآپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-1آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-2آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-3آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-4آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-5آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-6آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-7آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-8آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-9آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-10آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-11آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-12آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-13آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-14آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-15آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-16
قیمت از 66.200 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 11.03.2021
 • اطلاعات عمومی
 • استودیو
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / بیوکچکمجه
 • 45 m² - 152 m²
 • Std
 • 1
 • 1
 • 01/2021
 • 17
 • در حال ساخت
 • 4 km
 • 84 km
شماره ملک IST-442

اطلاعات کمپین

ضمانت برگشت با 35 درصد سود

آپارتمان های شگفت انگیز با مفهوم خانه-دفتر در بویوکچکمجه، استانبول دارای کمپین عالی شامل:

• همه آپارتمان های فروشی تضمین فروش مجدد با 35 درصد سود بعد از 3 سال دارند.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس گرفته و امروز سرمایه گذاری کنید!

اعتبار تا 30.04.2021 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم انداز عالی
• مفهوم شگفت انگیز منزل با دفتر، مرکز خرید و نمایشگاه در اطراف
• در کنار بزرگراه E-5 و پیاده روی به متروبوس

آپارتمانهای جدید با دید عالی دریا و شهر در بویوکچکمجه، استانبول

آپارتمان های مرکزی در منطقه در بیکنت در بویوکچکمجه واقع شده اند. این منطقه در غرب استانبول واقع شده است. این منطقه با فضای سرسبز احاطه شده و به دریاچه و دریا نزدیک است. دامنه وسیعی از امکانات رفاهی اجتماعی و پروژه های جدید املاک و مستغلات با تجهیزات لوکس در اطراف این منطقه وجود دارد.

این آپارتمان ها در استانبول به امکانات رفاهی روزانه و اجتماعی نزدیک است. در فاصله 4 کیلومتری با ساحل، مراکز خرید و رستوران ها قرار دارد. 8 کیلومتر تا بزرگراه E-5 که امکان دسترسی آسان  به متروبوس را فراهم می کند، 56 کیلومتر تا فرودگاه استانبول و 56 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی سبییا گوکچن فاصله دارد دارد.

بیمارستانهای منطقه: بیمارستان بویوکچکمجه کولن، مرکز پزشکی بیکنت، بیمارستان ریاپ استانبول، بیمارستان دولتی ایسینیورت نجمی کدیراوغلو.

مدارس منطقه: دانشگاه بیکنت بیلیکدوزو کمپوس،  دانشگاه ، مدارس دولمه باغچه اوکولری، کالج دوعا بیکنت کمپوس، مدارس مدارس باغچه شهیر، دانشکده ایرا بیلیکدوزو.

مراکز خرید در منطقه: استانبول اوتلیت پارک، مرکز خرید اتوپیا اوتوماتیف، مرکز خرید پرلاویستا.

این مجتمع مسکونی داری  36.581  متر مربع مساحت متشکل از 2 بلوک با 17 طبقه است. این مجموعه در کل 565 واحد با 421 واحد با مفهوم خانه-دفتر، 106 مغازه و 38 دفتر است. این مجتمع دارای ویژگی های بسیار زیادی از قبیل سیستم کامل امنیتی با دوربین، یک پارکینگ زیرزمینی 2 طبقه و ریسپشن است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های استیدیو دارای یک اتاق نشیمن، یک حمام، یک آشپزخانه و یک بالکن هستند.

فضای داخلی آپارتمان ها تا هنوز طراحی نشده است. طراحی با توجه به اولویت خریداران انجام خواهد شد.

در اینجا پهنه های از 45 مترمربع تا 152 مترمربع وجود دارد. خریداران می توانند اندازه فضاهای داخلی را به دلخواه خود تنظیم کنند. 

لطفا برای برنامه پرداخت و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول

آپارتمان / استانبول / بیوکچکمجه

در مجموعهپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیدوشبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)با دید دریا
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 66.200 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 11.03.2021 11:02:21

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های آماده تحویل در کنار جنگل استانبولآپارتمان های آماده تحویل در کنار جنگل استانبول66.000 €1+1, 3+1سنجاق تپه / استانبولآپارتمانهای مرکزی در مالتپه نزدیک به تمام امکاناتآپارتمانهای مرکزی در مالتپه نزدیک به تمام امکانات65.600 €1+1, 2+1, 5+2, 6+2مالتپه / استانبولآپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبولآپارتمان های با دید دریا و دریاچه در موقعیت عالی در استانبول66.200 €1+0, 1+1, 2+1, 3+1بیوکچکمجه / استانبولآپارتمانهای کم ارتفاع با ویژگی های مجتمع غنی در استانبولآپارتمانهای کم ارتفاع با ویژگی های مجتمع غنی در استانبول68.600 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1سنجاق تپه / استانبول