تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول

آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , استانبول / بیوکچکمجهآپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-1آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-2آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-3آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-4آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-5آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-6آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-7آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-8آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-9آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-10آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-11آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-12آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-13آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-14آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-15آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول , پلان ملک-16
قیمت از 71.700 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 21.06.2021
 • اطلاعات عمومی
 • استودیو
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / بیوکچکمجه
 • 45 m² - 146 m²
 • Std
 • 1
 • 1
 • 01/2021
 • 17
 • در حال ساخت
 • 4 km
 • 84 km
شماره ملک IST-442

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم انداز عالی
• مفهوم شگفت انگیز منزل با دفتر، مرکز خرید و نمایشگاه در اطراف
• در کنار بزرگراه E-5 و پیاده روی به متروبوس

آپارتمانهای جدید با دید عالی دریا و شهر در بویوکچکمجه، استانبول

آپارتمان های مرکزی در منطقه در بیکنت در بویوکچکمجه واقع شده اند. این منطقه در غرب استانبول واقع شده است. این منطقه با فضای سرسبز احاطه شده و به دریاچه و دریا نزدیک است. دامنه وسیعی از امکانات رفاهی اجتماعی و پروژه های جدید املاک و مستغلات با تجهیزات لوکس در اطراف این منطقه وجود دارد.

این آپارتمان ها در استانبول به امکانات رفاهی روزانه و اجتماعی نزدیک است. در فاصله 4 کیلومتری با ساحل، مراکز خرید و رستوران ها قرار دارد. 8 کیلومتر تا بزرگراه E-5 که امکان دسترسی آسان  به متروبوس را فراهم می کند، 56 کیلومتر تا فرودگاه استانبول و 56 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی سبییا گوکچن فاصله دارد دارد.

بیمارستانهای منطقه: بیمارستان بویوکچکمجه کولن، مرکز پزشکی بیکنت، بیمارستان ریاپ استانبول، بیمارستان دولتی ایسینیورت نجمی کدیراوغلو.

مدارس منطقه: دانشگاه بیکنت بیلیکدوزو کمپوس،  دانشگاه ، مدارس دولمه باغچه اوکولری، کالج دوعا بیکنت کمپوس، مدارس مدارس باغچه شهیر، دانشکده ایرا بیلیکدوزو.

مراکز خرید در منطقه: استانبول اوتلیت پارک، مرکز خرید اتوپیا اوتوماتیف، مرکز خرید پرلاویستا.

این مجتمع مسکونی داری  36.581  متر مربع مساحت متشکل از 2 بلوک با 17 طبقه است. این مجموعه در کل 565 واحد با 421 واحد با مفهوم خانه-دفتر، 106 مغازه و 38 دفتر است. این مجتمع دارای ویژگی های بسیار زیادی از قبیل سیستم کامل امنیتی با دوربین، یک پارکینگ زیرزمینی 2 طبقه و ریسپشن است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های استیدیو دارای یک اتاق نشیمن، یک حمام، یک آشپزخانه و یک بالکن هستند.

فضای داخلی آپارتمان ها تا هنوز طراحی نشده است. طراحی با توجه به اولویت خریداران انجام خواهد شد.

در اینجا پهنه های از 45 مترمربع تا 152 مترمربع وجود دارد. خریداران می توانند اندازه فضاهای داخلی را به دلخواه خود تنظیم کنند. 

لطفا برای برنامه پرداخت و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان های مرکزی با دید دریا در بویوکچکمجه، استانبول

آپارتمان / استانبول / بیوکچکمجه

در مجموعهپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیدوشبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)با دید دریا
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 71.700 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 21.06.2021 10:55:02

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان هایی با چشم انداز عالی دریا و جزیره در کارتال استانبولآپارتمان هایی با چشم انداز عالی دریا و جزیره در کارتال استانبول70.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1کارتال / استانبولآپارتمان های بزرگ و جادار با مدرسه خصوصی در استانبولآپارتمان های بزرگ و جادار با مدرسه خصوصی در استانبول69.800 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 6+1اسنیورت / استانبولعقارات في اسطنبول بنديك مطلة على البحر والجزيرةعقارات في اسطنبول بنديك مطلة على البحر والجزيرة71.800 €1+1, 2+1, 3+1پندیک / استانبولآپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری برای خرید در کاعدحانه، استتانبولآپارتمانهای لوکس سرمایه گذاری برای خرید در کاعدحانه، استتانبول72.700 €1+1, 2+1, 3+1 dpکاغذخانه / استانبول