تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا

آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, آنتالیا / مرکزآپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-1آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-2آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-3آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-4آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-5آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-6آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-7آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-8آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-9آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-10آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-11آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-12آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-13آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-14آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-15آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-16
قیمت از 89.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • آنتالیا / مرکز
 • 105 m² به 220 m²
 • 2+1, 3+1 dp, 3+1 tp
 • 2, 3
 • 2
 • 2017
 • 4
 • آماده تحویل
 • 100 mt
 • 150 mt
 • 15 km
شماره ملک AYT-639

آپارتمان های تازه تکمیل شده با سیستم گرمایش زیر کف در مرکز آنتالیا

این آپارتمان در آنتالیا در یک شهر مدرن در سواحل جنوبی ترکیه است و یک مکان با بسیاری از مقاصد تعطیلات محبوب، سواحل پرچم آبی، هتل های لوکس 5 ستاره، مناطق مسکونی و مرکز شهر پر جنب و جوش میباشد. این شهر همچنین به کالیجی میزبان شهر قدیمی با معماری باستانی خیره کننده و مغازه های منتوع است که در خیابان های باریک قرار دارند. آنتالیا به لطف دسترسی آسان به مرکز، سواحل و فرودگاه، کاملا مناسب برای زندگی در تمام طول سال است.

این آپارتمان در آنتالیا برای فروش در موقعیتی مطلوب قرار دارد که با به همه نقاط شهر دید دارد. این آپارتمان در ردیف دوم به خیابان یوشایکلار و دریا واقع شده اند. تمام امکانات اجتماعی و محلی مورد نیاز شما فقط در فاصله کوتاه پیاده روی از اینجا هستند. بسیاری از مغازه ها، بوتیک ها، مراکز خرید، کافه ها، رستوران ها، پارک ها، بانک ها، دستگاه های خودپرداز و ایستگاه اتوبوس در اطراف این منطقه وجود دارند. این آپارتمانهای مرکزی واقع در 50 متری ایستگاه تراموا، 100 متری خیابان ایشیکلار و منطقه قدیمی و تاریخی کالیجی، 150 متری دریا و 15 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا است.

این ساختمان که شامل 9 آپارتمان است دارای باغ طراحی شده با سیستم آبیاری اتوماتیک، پارکینگ ماشین، آسانسور برای 6 نفر و یک سیستم دوربین امنیتی 24/7 است.

4 نوع آپارتمان در دسترس برای فروش وجود دارد

آپارتمان 2 اتاق خوابه 105 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه باز، حمام و 2 بالکن است.

آپارتمان 3 اتاق خوابه دوبلکس شامل زیرزمین، طبقه همکف و طبقه اول 170 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، یک اتاق رختکن، انباری، 2 بالکن و یک باغ است.

آپارتمان 3 اتاق خوابه دوبلکس شامل زیرزمین و طبقه همکف 140 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام و باغ است.

آپارتمان پنت هاوس 3 اتاق خوابه 220 متر مربع با 2 اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، حمام اختصاصی، 2 بالکن و تراس است.

تمام این آپارتمان ها برای فروش دارای بسیاری از ویژگی های داخلی مانند درب فولادی، آیفون تصویری، رختکن، لوازم آشپزخانه، سیستم گرمایش کف، سقف معلق با نور پنهان و روشنایی ال ای دی و آنتن ماهواره میباشد.

ویژگی های عمومی آپارتمان مرکزی در آنتالیا نزدیک به دریا

آپارتمان / آنتالیا / مرکز

آسانسورپارکینگدوربین امنیتیباغاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 89.500 €3+1 آپارتمان 95.900 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 2.6.2018 12:00:26

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان 3+1 در لارا با آشپزخانه و گاز طبیعیآپارتمان 3+1 در لارا با آشپزخانه و گاز طبیعی88.900 €3+1لارا / آنتالیاتولیپ آپارتمانتولیپ آپارتمان88.500 €2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانی با دید دریا آپارتمانی با دید دریا 89.500 €2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای آکدنیز2آپارتمانهای آکدنیز290.500 €1+1, 2+1, 3+1 dpکنییالتی / آنتالیا
ما استخدام میکنیم