تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه

آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, آنتالیا / مرکزآپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, آنتالیا / مرکز - videoآپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-1آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-2آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-3آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-4آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-5آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-6آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-7آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-8آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-9آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-10آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-11آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-12آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-13آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-14آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-15آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-16آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-17آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-18آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-19آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-20آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-21آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه, تصاویر داخلی-22
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / مرکز
 • 95 m² به 180 m²
 • 2+1, 3+1, 4+1
 • 1, 2
 • 2
 • 2018
 • 4
 • فروخته شد
 • 500 mt
 • 500 mt
 • 15 km
شماره ملک AYT-691

3 دلیل اصلی برای خرید

• در مرکز آنتالیا
• آشپزخانه جداگانه
• فاصله چند دقیقه ای تا امکانات روزانه

آپارتمانهای بزرگ در چند قدمی تمامی امکانات روزانه

آپارتمان های آماده تحویل در محله زردالیلیک، نزدیک به کالیجی واقع شده اند. این منطقه دارای بسیاری از کافه ها، بازارها، بارها، پارک های فوق العاده، داروخانه ها، بوتیک ها و رستوران ها میباشد. خیابان مشهور ایشیکلار و دروازه هادیان بسیار نزدیک به این ملک است. در اینجا شما می توانید در خیابان های باریک آنتالیا قدم بزنید و از دیدن بسیاری از مکان های تاریخی و همچنین یک بندر باشکوه لذت ببرید. میتوانید از موزه تاریخی کالیچی دیدن کنید و مسیر خانه های باستانی راه بروید.

این آپارتمان ها برای خرید در آنتالیا 15 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 2 کیلومتر تا پارک کارالیوگلو، 500 متر تا مرکز و سواحل پرچم آبی فاصله است.

این ساختمان 4 طبقه شامل یک بلوک است. این آپارتمان دارای بسیاری از ویژگی های عمومی مانند آسانسور، پارکینگ در روباز، دوربین امنیتی و باغ است.

در اینجا 3 نوع آپارتمان در دسترس وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه فلت 95 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، سرویس بهداشتی و 2 بالکن است.

آپارتمان 3 خوابه فلت 160 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، بالکن و تراس است.

آپارتمان 4 خوابه آپارتمان دوبلکس 180 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، بالکن و تراس است.

این آپارتمانها از ویژگی های بسیاری از قبیل کابین دوش، لوازم آشپزخانه، کرکره، اتاق رختکن، آنتن ماهواره، درب فولادی، چراغ روشنایی و بالکن های شیشه ای برخوردار هستند.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه

پارکینگدوربین امنیتیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان 1 خوابه در طبقه همکف در کپز آنتالیاآپارتمان 1 خوابه در طبقه همکف در کپز آنتالیا27.000 €1+1کپز / آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیا27.900 €1+1, 2+1مرکز / آنتالیاآپارتمان های مدرن در مکانی رو به رشد در آنتالیاآپارتمان های مدرن در مکانی رو به رشد در آنتالیا28.300 €2+1, 3+1, 6+1 dpمرکز / آنتالیاآپارتمان های لوکس و بزرگ در آنتالیا با قیمت های باور نکردنیآپارتمان های لوکس و بزرگ در آنتالیا با قیمت های باور نکردنی31.000 €5+1 dpکپز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم