تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

فروشگاه های تجاری مرکزی در بورسا، نیلوفر

فروشگاه های تجاری مرکزی در بورسا، نیلوفر, بورسا / نیلوفرفروشگاه های تجاری مرکزی در بورسا، نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoفروشگاه های تجاری مرکزی در بورسا، نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoفروشگاه های تجاری مرکزی در بورسا، نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoفروشگاه های تجاری مرکزی در بورسا، نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoفروشگاه های تجاری مرکزی در بورسا، نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoفروشگاه های تجاری مرکزی در بورسا، نیلوفر, بورسا / نیلوفر - videoفروشگاه های تجاری مرکزی در بورسا، نیلوفر, بورسا / نیلوفر - video
قیمت از 64.400 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • بورسا / نیلوفر
  • 10 m² - 229 m²
  • 07/2021
  • 2
  • در حال ساخت
  • 13 km
  • 22 km
  • 60 km
شماره ملک TIC-128

3 دلیل برتر برای خرید

• مالکیت یک فروشگاه تجاری در ورودی منطقه صنعتی
• واقع شدن در یک مکان مرکزی
• شرایط پرداخت آسان

فروشگاه های تجاری مناسب سرمایه گذاری با شرایط پرداختی آسان در نیلوفر بورسا

این فروشگاه های تجاری فروشی در مرکز نیلفور بورسا واقع شده اند. بورسا یکی از مهمترین شهرهای تجاری ترکیه است. اگر برای شروع فعالیت خود بورسا را در نظر دارید، نیلوفر با داشتن موقعیت مکانی عالی و زیرساخت های مناسب جهت حمل و نقل بهترین انتخاب است.

این مغازه های تجاری مناسب سرمایه گذاری در جلوی ایستگاه مترو کوچوک صنایی واقع شده اند که امکان دسترسی آسان به سایر نقاط شهر را بدون ترافیک فراهم می کند. این مغازه های تجاری از امکانات اجتماعی و روزانه مانند کافه ها، رستوران ها، مراکز خرید، مدارس، بانک ها، دستگاههای خودپرداز، مساجد و ایستگاه های اتوبوس پیاده فاصله اندکی دارند. این مغازه ها 50 متر تا ایستگاه مترو، 150 متر تا مجتمع صنعتی بورسا كوجوك صنایی، 2 كیلومتر تا مترو گروس ماركت، 5 كیلومتر تا منطقه صنعتی سازمان یافته نیلوفر، 9.2 كیلومتر تا دانشگاه اولوداگ، 11 كیلومتر تا مرکز شهر بورسا، 5/16 كیلومتر تا ترمینال اتوبوس، 23 کیلومتر تا بندر بودو مودانیا، 25 کیلومتر تا ساحل مودانیا، 36 کیلومتر تا مرکز اسکی اولوداشی و 60 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینی شهیر فاصله است.

این مجموعه منحصر به فرد در زمینی به مساحت 24.475 متر مربع با 763 متر مربع فضای سبز ساخته شده و شامل 73 ملک تجاری واقع در بر خیابان و در داخل مجموعه و 156 آپارتمان است. در این مجتمع فروشگاه ها، منطقه مواد خوراکی و نوشیدنی، کافه پانوراما، پیلاتیز و تناسب اندام، اتاق کاراوکه، زمین بازی کودکان، سینما، زمین بازی بزرگسالان و پارکینگ وجود دارند.

این مغازه های تجاری متراژ بین 10 تا 229 متر مربع دارند.

این مغازه ها مراکز تجاری خواهند بود که مردم منطقه می توانند نیازهای روزانه خود را در آنجا برآورده کنند.

ویژگی های عمومی فروشگاه های تجاری مرکزی در بورسا، نیلوفر

تجاری / بورسا / نیلوفر

آسانسور در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیدستگاه تهویه مطبوع
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 64.400 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
دفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفردفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر38.000 €1+0نیلوفر / بورسااملاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسااملاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا91.100 €نیلوفر / بورسافروشگاه های تجاری واقع در مجتمعی لوکس در بورسافروشگاه های تجاری واقع در مجتمعی لوکس در بورسا219.300 €نیلوفر / بورسااملاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شدهاملاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شده344.900 €اینگول / بورسا