تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا

ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفرویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-1ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-2ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-3ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-4ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-5ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-6ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-7ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-8ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-9ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-10ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-11ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-12ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-13ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-14ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-15ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-16ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-17ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-18ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-19ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-20ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-21ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-22
قیمت 167.200 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / نیلوفر
 • 240 m²
 • 5+1 trplx
 • 2
 • 2
 • 2000
 • 3
 • آماده تحویل
 • 6 km
 • 23 km
 • 60 km
شماره ملک BRS-049

3 دلیل اصلی خرید

• محیط صلح آمیز در یک مکان مرکزی
• پیاده روی تا امکانات رفاهی
• سبک زندگی لوکس در مرکز شهر

ویلای جادار برای فروش در مکان مرکزی نیلوفر، بورسا

ویلای تریپلکس در محله بیش ایولر در نیلوفر واقع شده است. این منطقه به امکانات رفاهی مانند مدارس، سوپرمارکیت ها، مارکیت ها، بانک ها و غیره نزدیک است.این منطقه به رغم موقعیت مرکزی ، محیطی بسیار آرام و آسوده دارد. برای زندگی خانوادگی امن و صلح آمیز کاملاً مناسب است.

این ویلای فروشی در بورسای ترکیه 5 دقیقه با ایستگاه اتوبوس، 10 دقیقه با مدرسه خصوصی و مارکیت و 15 دقیقه با بانک ها و ایستگاه مترو، همچنین تا مرکز بورسا 6 کیلومتر، 23 کیلومتر تا دریا و 60 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینیشهیر فاصله دارد.

این مجتمع ویلایی دارای امکانات اجتماعی عالی مانند باغ با طراحی زیبا، چشم انداز زیبا، فضای پارکینگ ماشین در فضای باز، مناطق نشیمن و غیره است.

تنها یک ویلا در دسترس برای فروش موجود است

ویلا تریپلکس 5 خوابه 240 متر مربع با 2 اتاق نشیمن، 2 آشپزخانه، یک سرویس بهداشتی، 2 حمام و 2 بالکن.

این ویلا مجهز به شومینه در فضای باز، پنجره های پی وی سی، کفپوش لمینت، سیستم ماهواره ای تلویزیون، زیرساخت تهویه هوا، درب فولادی، دوش، کابین ذخیره سازی و غیره است.

ویژگی های عمومی ویلا تریپلکس مستقل در موقیعت مرکزی در نیلوفر، بورسا

ویلا / بورسا / نیلوفر

پارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشبالکنآشپزخانه جدا
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 167.200 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه های نیمه مستقل با نمای جنگلی در بورسا، مودانیاخانه های نیمه مستقل با نمای جنگلی در بورسا، مودانیا167.200 €4+1 trp, 5+1 trpمودانیا / بورساخانه های لوکس دارای باغ با چشم انداز جنگل و شهر در بورساخانه های لوکس دارای باغ با چشم انداز جنگل و شهر در بورسا178.400 €4+1 dpنیلوفر / بورساویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورساویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا234.100 €5+1نیلوفر / بورساخانه هایی با استخر خصوصی بزرگ در مادانیا بورساخانه هایی با استخر خصوصی بزرگ در مادانیا بورسا293.400 €4+1, 5+1مودانیا / بورسا