تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا

آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, بورسا / نیلوفرآپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-1آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-2آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-3آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-4آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-5آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-6آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-7آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-8آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-9آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-10آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-11آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-12آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-13آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-14آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-15آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-16آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-17آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-18آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-19آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-20آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-21آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر داخلی-22آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, پلان ملک-1آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, پلان ملک-2آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, پلان ملک-3آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, پلان ملک-4آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, پلان ملک-5آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا, پلان ملک-6
قیمت از 109.400 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / نیلوفر
 • 165 m² - 366 m²
 • 3+1, 3+1 dp, 4+1 dp
 • 2, 3
 • 2, 3
 • 2019
 • 5
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 22 km
 • 64 km
شماره ملک BRS-008

3 دلیل اصلی برای خرید

• آماده تحویل
• پروژه لوکس در مرکز شهر
• مواد با کیفیت و درجه یک

آپارتمان های باشکوه با سیستم خانه هوشمند در نیلوفر، بورسا

آپارتمان های باشکوه با سیستم خانه های هوشمند در نیلوفر، بورسا واقع شده اند. این منطقه در خط ساحلی جنوب شرقی مرمره واقع شده است. بورسا به دلیل آب و هوای بسیار خوب و خانه اش و بسیاری زیبایی های طبیعت و امکانات اجتماعی مانند مراکز خرید ، پارک ها، موزه ها، مدارس، بیمارستان ها، بانک ها مشهور است. همچنین یکی از بخش های مهم گردشگری مرکز اسکی اولداگ در این شهر واقع شده است. اگر می خواهید آپارتمانی در بورسا خریداری کنید، نیلوفر انتخابی ایده آل برای شماست.

این آپارتمان های آماده تحویل فروشی در بورسا، چند دقیقه تا مراکز خرید، مدارس، بانک ها، 2 کیلومتر تا جنگل آتاتورک کنت، 7 کیلومتر تا مرکز بورسا، 13 کیلومتر تا دانشگاه اولداگ، 25 کیلومتر تا مادانیا، 38 کیلومتر تا دریاچه، 64 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینیشهر، 13 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس بورسا و 31 کیلومتر تا مرکز اسکی اولوداشی فاصله میباشد.

این پروژه مسکونی در زمینی به مساحت 10.179 متر مربع و 650 متر مربع فضای سبز تشکیل شده است. همچنین این پروژه از 8 بلوک، با 5 طبقه و در کل از 80 آپارتمان تشکیل شده است. این پروژه از امکانات بسیار خوبی همچون سیستم و دوربین امنیتی 24/7، اتاق سینما، استخرهای ویژه زنانه و مردانه روباز، اتاق بخار، سونا، مرکز تناسب اندام، حمام ترکی، آسانسور، زمین بازی کودکان، مسجد و پارکینگ سرپوشیده ماشین برای ظرفیت 2 ماشین برای هر آپارتمان طراحی شده است.

در این مجتمع 3 نوع آپارتمان موجود است

آپارتمان های 3 خوابه 180-280 متر مربع با یک اتاق نشیمن ، آشپزخانه مجزا، حمام، توالت، حمام اختصاصی، اتاق رختکن و 2 بالکن.

آپارتمان های 3 خوابه با باغ، 165-208 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، حمام، توالت، حمام اختصاصی، اتاق رختکن و 2 بالکن.

آپارتمان دوبلکس 4 اتاق خوابه 366 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، حمام، توالت، 2 حمام اختصاصی، 3 اتاق رختکن، 2 اتاق رختشویی، 4 بالکن و یک باغ زمستانی میباشد.

این آپارتمان های فروشی در بورسا مجهز به مواد درجه یک مانند لوازم آشپزخانه، کابین دوش، کف سرامیک، سیستم گرمایشی مرکزی، 2 سیستم تهویه هوا برای هر آپارتمان، زیرساخت اینترنت، سیستم خانه هوشمند، آنتن ماهواره، انباری، درب فلزی و سیستم آبپاش است.

ویژگی های عمومی آپارتمان های بی عیب و نقص در موقعیت مرکزی در بورسا

آپارتمان / بورسا / نیلوفر

سوناآسانسوراستخر در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جدا
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 109.400 €4+1 آپارتمان 231.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورساآپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا105.000 €3+1, 5+1 dpمودانیا / بورساآپارتمان های جادار در مکان مرکزی بورساآپارتمان های جادار در مکان مرکزی بورسا96.400 €4+1 dpنیلوفر / بورساآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورساآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا118.800 €4+2 dpمودانیا / بورساآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورساآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا147.000 €3+1نیلوفر / بورسا