تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا

ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, استانبول / بیلیکدوزوویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, استانبول / بیلیکدوزو - videoویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, استانبول / بیلیکدوزو - videoویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, استانبول / بیلیکدوزو - videoویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, استانبول / بیلیکدوزو - videoویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, استانبول / بیلیکدوزو - videoویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, استانبول / بیلیکدوزو - videoویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, استانبول / بیلیکدوزو - videoویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, استانبول / بیلیکدوزو - videoویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, استانبول / بیلیکدوزو - videoویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, استانبول / بیلیکدوزو - videoویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, استانبول / بیلیکدوزو - videoویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, تصاویر داخلی-1ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, تصاویر داخلی-2ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, تصاویر داخلی-3ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, تصاویر داخلی-4ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, تصاویر داخلی-5ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, تصاویر داخلی-6ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, تصاویر داخلی-7ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, تصاویر داخلی-8ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, تصاویر داخلی-9ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, تصاویر داخلی-10ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, تصاویر داخلی-11ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, تصاویر داخلی-12ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, تصاویر داخلی-13ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, تصاویر داخلی-14ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, تصاویر داخلی-15ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, تصاویر داخلی-16ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا, تصاویر داخلی-17
قیمت از 1.023.000 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / بیلیکدوزو
 • 208 m² - 620 m²
 • 4+1, 5+1
 • 2, 5
 • 1, 3, 4
 • 12/2017
 • آماده تحویل
 • 17 km
شماره ملک IST-179

3 دلیل اصلی برای خرید

• پروژه ویلاهای لوکس در استانبول
• در همسایگی مرینا در بیلیکدوزو
• بزرگترین شهر ساحلی شهر با مساحت 122،500 متر مربع

ویلایی منحصر به فرد در استانبول مشرف به دریا و مارینا

این ویلا برای فروش در استانبول بر روی باند ساحلی منطقه بیلیک دوزو واقع شده است. بیلیک دوزو که میزبان پروژه های مسکونی انبوه و مجتمع های لوکس یکی از استان های جهانی در استانبول است. محبوبیت بیلیک دوزو تا حد زیادی است که در مدت زمان کوتاهی و با توجه به پروژه های تحول شهری، سرمایه گذاری افزایش یافته است. برای دسترسی به بیلیک دوزو توسط متروبوس 24 ساعته و از همه جا در استانبول امکان پذیر است.

پروژه بهار زندگی در زمینی به مساحت 1.500.000 متر مربع با در نظر گرفتن، تفرجگاه ساحلی و دریا بنا شده است. ویلا مارینا با دید دریا در استانبول در یک منطقه خاص واقع شده است که به رنگ سبز و آبی تلفیق شده است. این ویلا برای فروش که در مرکز قرار گرفته است در تقاطع با دریا قرار گرفته است. این ویلا نزدیک به تمام امکانات محلی و اجتماعی هستند مانند ایستگاههای اتوبوس، متروبوس و تراموا، بانک ها، مراکز تجاری، بیمارستان ها، مدارس، مراکز خرید، مسجد، بازار عمومی، و مغازه ها میباشد.

مراکز خرید در منطقه: پارک مرمره ای وی ام، میگروس، مارکا شهر ای وی ام، بیلیجیوم ای وی ام، آکباتی ای وی ام، بازار پرستیژ ای وی ام، پرلا ویستا، بازار استانبول، باوهاوس، سوپر مارکت مترو، کوکتاس و رییال.

بیمارستان در منطقه: مرکز بهداشت خانواده یکوپلو، بیمارستان مدیجانا، بیمارستان زنجیره ای کولان، پارک پزشکی، بیمارستان آجیبادم، بیمارستان تی ای ام و ایستگاه کمک های اضطراری 112 بیلیک دوزو 1 سنت.

مدرسه در منطقه: کالج فرهنگ آمریکایی ، کالج دوگا، مدارس ام ای اف، دانشگاه بیلفن، کالج ییلدیزلار، کالج باهچهشهیر، کالج بیکنت، کالج مکتبیم، دبیرستان آلمان آل کو، کودکستان آلمانی آل کو، مدرسه انجمن بین المللی استانبول، دانشگاه فاتح، دانشگاه بی کنت، یکوپلو مدرسه ابتدایی/ دوره متوسطه، دبیرستان چند منظوره ای آناتولی بیلیک دوزو، آموزش و پرورش ویژه و مرکز توانبخشی کننت، مرکز علوم یونتم، دبیرستان دختران آناتولی امام هاتیپ امین یوکلسوگلوک.

این ویلای درمرکز قرار گرفته در بیلیک دوزو 4 کیلومتر تا اتوبوس مترو، 6 کیلومتر تا بزرگراه تی ای ام، 3.5 کیلومتر تا بزرگراه ای-5، 17 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک، 40 کیلومتر تا سومین فرودگاه، 7 کیلومتر تا اسکله اتوبوس دریایی، 32 کیلومتر تا لونت و 30 کیلومتر تا تقسیم فاصله میباشد.

این مجموعه بزرگ در یکوپلو، بیلیک دوزو شامل 500 ویلا و 4.500 آپارتمان است. این مجموعه بزرگترین پروژه از قسمت اروپایی با 1.5 کیلومتر دور تر از ساحل و تفرجگاه ساحلی است. امکانات بسیاری مانند مدرسه، بیمارستان، مناطق تجاری، مرکز خرید، هتل 5 ستاره، تفرجگاه ساحلی با 500 ظرفیت قایق و غیره در این مجموعه وجود دارند.

این ویلای منحصر به فرد در استانبول دارای امکانات بسیاری مانند باغی طراحی شده، مسجد، مسیرهای پیاده روی، مسیرهای دوچرخه سواری، پارکینگ سرپوشیده و روباز، خدمات شاتل، استخر شنا، استخر کودکان، تراس حمام آفتاب، منطقه استراحت، سونا، حمام ترکی، اس پ آ، اسکواش، مرکز تناسب اندام، زمین بسکتبال، زمین تنیس، بازار، بازار محصولات ارگانیک، زمین بازی کودکان، رودخانه ها، مهد کودک، ورزش و باشگاه زندگی، مدیریت، ژنراتور، خدمات فنی، تقویت کننده آب، مخزن آب، خدمات دربان، انباری، آتش خاموش کن خودکار، دتکتور دود و آتش نشانی، دوربین امنیتی و نگهبانی 24/7 میباشد.

این مجموعه ویلا شامل 2 مرحله است. مرحله 1 دارای 4 نوع ویلا میباشد. همه این ویلاها در این مرحله دارای یک باغ خصوصی هستند. مرحله 2 دارای 5 نوع ویلا میباشد. همه این ویلاها در این مرحله دارای یک آسانسور، پارکینگ خصوصی باغ در پشت ویلا هستند.

انواع ویلا ها 

ویلاهای 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک توالت، یک انباری، یک حمام، یک حمام اختصاصی و یک بالکن هستند.

ویلاهای 5 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، 2 آشپزخانه جداگانه، یک توالت، 4 حمام اختصاصی، یک اتاق رختشویی، سونا و اتاق بخار، یک اتاق رختکن، اتاق سرگرمی، اتاق خدمات با حمام یک تراس باغ و 3 یا 4 بالکن می باشد

لطفا برای دسترسی به قیمتها و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی ویلا استانبول در مرکز قرار گرفته در تقاطع با دریا

ویلا / استانبول / بیلیکدوزو

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جدامقابل ساحلساحل (0 الی 500 متر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

4+1 ویلا 1.023.000 €5+1 ویلا 1.422.800 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا های مجزای درهم تنیده با طبیعت در استانبولویلا های مجزای درهم تنیده با طبیعت در استانبول794.700 €3+1, 4+1, 5+2بیوکچکمجه / استانبولخانه های بسیار لوکس با دید دریا و دارای استخر شنا در بویوک چکمجهخانه های بسیار لوکس با دید دریا و دارای استخر شنا در بویوک چکمجه745.300 €5+2بیوکچکمجه / استانبولخا پروژه لوکس در چکمه کونه های مستقل چشمگیر در یکیخا پروژه لوکس در چکمه کونه های مستقل چشمگیر در یکی1.143.300 €4+1, 5+1, 11+2بیکوز / استانبولویلای تریپلکس با استخر در نزدیکی ساحل در بویوکچکمجه استانبولویلای تریپلکس با استخر در نزدیکی ساحل در بویوکچکمجه استانبول1.439.700 €5+1بیوکچکمجه / استانبول