تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی

آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلیآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-1آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-2آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-3آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-4آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, پلان ملک-1آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, پلان ملک-2آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, پلان ملک-3آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, پلان ملک-4آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, پلان ملک-5
قیمت از 161.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • استانبول / شیشلی
 • 63 m² به 242 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
 • 1, 2, 3
 • 1, 2
 • 12/2020
 • درحال ساخت
 • 3.5 km
 • 40 km
شماره ملک IST-374

3 اصلی دلیل برای خرید

• در مرکز استانبول
• دید منحصر به فرد شهر از برج
• درجه یک- پروژه متنوع

آپارتمان مدرن 5 دقیقه تا میدان تکسیم در شیشیلی، بومانتی

آپارتمانهایی در استانبول با موقعیت مرکزی در شیشلی، یومانتی جلب توجه می کنند. شیشیلی منطقه ای است که دسترسی به مدارس خصوصی، دانشگاه ها، مراکز خرید درجه یک و امکانات بهداشتی با کیفیت امکان پذیر است. بومانتی یکی از بهترین مناطق مرکزی برای سرمایه گذاری و زندگی دایمی با شرایط مدرنیته وبازسازی شده است. تونل بومانتی در منطقه دسترسی مستقیم به ساحل بسفروس در بشیکتاش را فراهم می کند. همه این امکانات، فرصت سرمایه گذاری سودآور برای خرید یک آپارتمان در استانبول را فراهم می کنند.

این آپارتمان های مدرن در نزدیکی محور بیوگلو، بشیکتاش و مسلک واقع شده است. این آپارتمان ها نزدیک به مراکز خرید، فرودگاه، مرکز شهر، بیمارستان ها، حمل و نقل عمومی، دانشگاه ها و مدارس هستند. این آپارتمان ها در استانبول 5 دقیقه از نزدیکترین بیمارستان، میدان تکسیم و بزرگراه ای-5 و 7 دقیقه تا ایستگاه مترو، 10 دقیقه تا مرکز خرید جواهیر، 30 دقیقه به فرودگاه بین المللی استانبول، 12 دقیقه به سلطان احمد، 3،5 کیلومتر تا ساحل و کاخ دولماباهچه ، 6.5 کیلومتر تا پل شهدای 15 جولای فاصله است. همچنین این آپارتمان ها در مسیر کوتاه پیاده روی تا مسجدین، شیشیلی و نیشانتاشی فاصله دارد.

بیمارستان های منطقه: بیمارستان بین المللی کلان، بیمارستان شیلی فلورانس لایتینگال، بیمارستان بیمارستان مموریال شیشلی، بیمارستان آتیبادم تکسیم، بیمارستان آمریکایی، بیمارستان دورا، بیمارستان خصوصی چوور و بیمارستان ابن سینا.

مدارس در منطقه: دانشکده شیشلی دوگا، دبیرستان فرانسوی سنت میشل، کالج بیلتس، کالج کراگتیان اورا، مدرسه ابتدایی نفی، مدارس اف ام و ایشیک، دانشگاه اروپایی لفکه، دانشگاه نیشینتاش و دانشگاه حسن کالیونجو.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید جواهیر، نیشینتاش شهر، مرکز زورلو، مرکز خرید تروومپ، فروشگاه خرید استوریا، دمیرورن استقلال، فروشگاه بلکوت، مرکز فروش پروفیلو، مرکز خرید گرند پردا، مرکز خرید فولیا ریل و مرکز خید اکیسس.

در این پروژه های متنوعی با مکان منحصر به فرد، طراحی ایده آل، فضاهای گسترده، کیفیت ساخت و ساز، خدمات ممتاز و زیرساخت های پیشرفته تکنولوژیکی، حوزه های معتبر مناطق شهر ارایه میشود. بزرگترین میدان در این منطقه با امکانات مراکز خرید و سرگرمی متنوع در این پروژه وجود دارد. این پروژه در زمینی به مساحت 170،000 متر مربع و مساحت کل با متراژ 18000 متر مربع میباشد. این پروژه یکی از جامع ترین پروژه ها شامل آپارتمان، رزیدنس، مراکز خرید و دفاتر است. این مجموعه شامل 3 بلوک، 599 آپارتمان، 60 دفتر و 18 فروشگاه است. بلوکی که برج را شامل میشود از یک دیدگاه فوق العاده از استانبول و شبه جزیره تاریخی برخوردار است.

این پروژه درجه یک نیز با امکانات رفاهی و اجتماعی عالی بسیار جلب توجه می کند. خدمات هتل، خدمات پذیرش، استخر سرپوشیده و روباز، رستوران، کافی نت، زمین بازی کودکان، اتاق جلسه، مرکز تناسب اندام، آبگرم، سونا، مسیرهای پیاده روی حمام ترکی، پارکینگ سرپوشیده، خشکشویی، پارکینگ معلولان، آرایشگاه، خدمات فنی و نگهبانی 24.9، ژنراتور، میله کنترل رعد و برق، مخزن آب، باربری، آسانسور و سیستم بارانی وجود دارد.

5 نوع آپارتمان در این پروژه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 63-115 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه یا اوپن و حمام دارد. (بعضی از آپارتمان های یک خوابه دارای یک بالکن هستند).

آپارتمان 2 خوابه 97-138 متر مربع با یک اتاق نشیمن،آشپزخانه جداگانه و یا اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر و یک سونا است. (برخی از آپارتمان های 2 خوابه دارای یک بالکن هستند.)

آپارتمان 3 خوابه 163-185 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، 1 یا 2 حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختکن و یک بالکن است.

آپارتمان 3.5 خوابه 218 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، حمام اختصاصی و 2 بالکن است.

آپارتمان 4.5 خوابه 241-242 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختکن و یک بالکن است.

این آپارتمان ها با سیستم خانه هوشمند مجهز شده اند. این آپارتمان ها همچنین دارای رختکن، تهویه مطبوع، انتن ماهواره، 60 کانال پخش ماهواره ای، آب گرم مرکزی، زیرساخت اینترنت فیبر نوری، اینترنت وای فای، گاز طبیعی، لوازم آشپزخانه با کالاهای سفید، درب فلزی، سیستم آتش خاموش اتوماتیک و آتش نشانی حسگر دود میباشند.

لطفا برای شرایط پرداخت و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی

آپارتمان / استانبول / شیشلی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 161.100 €2+1 آپارتمان 242.100 €3+1 آپارتمان 460.100 €4+1 آپارتمان 859.700 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 22.5.2019 16:55:36

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای دنج در منطقه ساحلی جدید استانبولآپارتمانهای دنج در منطقه ساحلی جدید استانبول158.600 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1زیتونبرونو / استانبولخانه های جادار با طراحی منحصر به فرد در استانبولخانه های جادار با طراحی منحصر به فرد در استانبول154.900 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1زیتونبرونو / استانبولآپارتمان های مناسب سرمایه گذاری نزدیک به دریا در زیتونبورنوآپارتمان های مناسب سرمایه گذاری نزدیک به دریا در زیتونبورنو177.300 €3+1, 4+1زیتونبرونو / استانبولآپارتمانهای استانبول با پنجره های پهن در شیشلیآپارتمانهای استانبول با پنجره های پهن در شیشلی185.000 €Std, 1+1, 2+1, 3+1شیشلی / استانبول
ما استخدام میکنیم