تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی

آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلیآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, استانبول / شیشلی - videoآپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-1آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-2آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-3آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-4آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-5آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-6آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-7آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-8آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-9آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-10آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-11آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-12آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-13آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-14آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-15آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-16آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-17آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-18آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-19آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-20آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-21آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر داخلی-22آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, پلان ملک-1آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, پلان ملک-2آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, پلان ملک-3آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, پلان ملک-4آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی, پلان ملک-5
قیمت از 293.400 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / شیشلی
 • 72 m² - 242 m²
 • 1+1, 2+1, 3,5+1, 4,5+1
 • 1, 2, 3
 • 1, 2
 • 06/2021
 • درحال ساخت
 • 3.5 km
 • 40 km
شماره ملک IST-374

3 اصلی دلیل برای خرید

• در مرکز استانبول
• دید منحصر به فرد شهر از برج
• درجه یک- پروژه متنوع

آپارتمان مدرن 5 دقیقه تا میدان تکسیم در شیشیلی، بومانتی

آپارتمانهایی در استانبول با موقعیت مرکزی در شیشلی، یومانتی جلب توجه می کنند. شیشیلی منطقه ای است که دسترسی به مدارس خصوصی، دانشگاه ها، مراکز خرید درجه یک و امکانات بهداشتی با کیفیت امکان پذیر است. بومانتی یکی از بهترین مناطق مرکزی برای سرمایه گذاری و زندگی دایمی با شرایط مدرنیته وبازسازی شده است. تونل بومانتی در منطقه دسترسی مستقیم به ساحل بسفروس در بشیکتاش را فراهم می کند. همه این امکانات، فرصت سرمایه گذاری سودآور برای خرید یک آپارتمان در استانبول را فراهم می کنند.

این آپارتمان های مدرن در نزدیکی محور بیوگلو، بشیکتاش و مسلک واقع شده است. این آپارتمان ها نزدیک به مراکز خرید، فرودگاه، مرکز شهر، بیمارستان ها، حمل و نقل عمومی، دانشگاه ها و مدارس هستند. این آپارتمان ها در استانبول 5 دقیقه از نزدیکترین بیمارستان، میدان تکسیم و بزرگراه ای-5 و 7 دقیقه تا ایستگاه مترو، 10 دقیقه تا مرکز خرید جواهیر، 30 دقیقه به فرودگاه بین المللی استانبول، 12 دقیقه به سلطان احمد، 3،5 کیلومتر تا ساحل و کاخ دولماباهچه ، 6.5 کیلومتر تا پل شهدای 15 جولای فاصله است. همچنین این آپارتمان ها در مسیر کوتاه پیاده روی تا مسجدین، شیشیلی و نیشانتاشی فاصله دارد.

بیمارستان های منطقه: بیمارستان بین المللی کلان، بیمارستان شیلی فلورانس لایتینگال، بیمارستان بیمارستان مموریال شیشلی، بیمارستان آتیبادم تکسیم، بیمارستان آمریکایی، بیمارستان دورا، بیمارستان خصوصی چوور و بیمارستان ابن سینا.

مدارس در منطقه: دانشکده شیشلی دوگا، دبیرستان فرانسوی سنت میشل، کالج بیلتس، کالج کراگتیان اورا، مدرسه ابتدایی نفی، مدارس اف ام و ایشیک، دانشگاه اروپایی لفکه، دانشگاه نیشینتاش و دانشگاه حسن کالیونجو.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید جواهیر، نیشینتاش شهر، مرکز زورلو، مرکز خرید تروومپ، فروشگاه خرید استوریا، دمیرورن استقلال، فروشگاه بلکوت، مرکز فروش پروفیلو، مرکز خرید گرند پردا، مرکز خرید فولیا ریل و مرکز خید اکیسس.

در این پروژه های متنوعی با مکان منحصر به فرد، طراحی ایده آل، فضاهای گسترده، کیفیت ساخت و ساز، خدمات ممتاز و زیرساخت های پیشرفته تکنولوژیکی، حوزه های معتبر مناطق شهر ارایه میشود. بزرگترین میدان در این منطقه با امکانات مراکز خرید و سرگرمی متنوع در این پروژه وجود دارد. این پروژه در زمینی به مساحت 170،000 متر مربع و مساحت کل با متراژ 18000 متر مربع میباشد. این پروژه یکی از جامع ترین پروژه ها شامل آپارتمان، رزیدنس، مراکز خرید و دفاتر است. این مجموعه شامل 3 بلوک، 599 آپارتمان، 60 دفتر و 18 فروشگاه است. بلوکی که برج را شامل میشود از یک دیدگاه فوق العاده از استانبول و شبه جزیره تاریخی برخوردار است.

این پروژه درجه یک نیز با امکانات رفاهی و اجتماعی عالی بسیار جلب توجه می کند. خدمات هتل، خدمات پذیرش، استخر سرپوشیده و روباز، رستوران، کافی نت، زمین بازی کودکان، اتاق جلسه، مرکز تناسب اندام، آبگرم، سونا، مسیرهای پیاده روی حمام ترکی، پارکینگ سرپوشیده، خشکشویی، پارکینگ معلولان، آرایشگاه، خدمات فنی و نگهبانی 24.9، ژنراتور، میله کنترل رعد و برق، مخزن آب، باربری، آسانسور و سیستم بارانی وجود دارد.

5 نوع آپارتمان در این پروژه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 72-115,9 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه یا اوپن و حمام دارد. (بعضی از آپارتمان های یک خوابه دارای یک بالکن هستند).

آپارتمان 2 خوابه 101-138,2 متر مربع با یک اتاق نشیمن،آشپزخانه جداگانه و یا اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر و یک سونا است. (برخی از آپارتمان های 2 خوابه دارای یک بالکن هستند.)

آپارتمان 3 خوابه 172-192,2 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، 1 یا 2 حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختکن و یک بالکن است.

آپارتمان 3.5 خوابه 226,3 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، حمام اختصاصی و 2 بالکن است.

آپارتمان 4.5 خوابه 241,6-242,5 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختکن و یک بالکن است.

این آپارتمان ها با سیستم خانه هوشمند مجهز شده اند. این آپارتمان ها همچنین دارای رختکن، تهویه مطبوع، انتن ماهواره، 60 کانال پخش ماهواره ای، آب گرم مرکزی، زیرساخت اینترنت فیبر نوری، اینترنت وای فای، گاز طبیعی، لوازم آشپزخانه با کالاهای سفید، درب فلزی، سیستم آتش خاموش اتوماتیک و آتش نشانی حسگر دود میباشند.

لطفا برای شرایط پرداخت و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان های معتبر در استانبول در شیشلی

آپارتمان / استانبول / شیشلی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 293.400 €2+1 آپارتمان 411.100 €3+1 آپارتمان 681.800 €4+1 آپارتمان 1.387.100 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبولآپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول285.800 €1+1, 2+1, 3+1سارییر / استانبولآپارتمان های تریبلکس فروشی با موقعیت مکانی خوب در استانبول، مال تپهآپارتمان های تریبلکس فروشی با موقعیت مکانی خوب در استانبول، مال تپه284.200 €3+2 trp, 4+2 trpمالتپه / استانبولاملاک و مستغلات در 300 متری خیابان بغدات در استانبولاملاک و مستغلات در 300 متری خیابان بغدات در استانبول294.200 €3+1کادی کوی / استانبولآپارتمانهای نزدیک خیابان استقلال در بیوگلوی استانبولآپارتمانهای نزدیک خیابان استقلال در بیوگلوی استانبول300.100 €1+1, 1+1 dp, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dpبی اوغلو / استانبول