تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا

املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستلاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-8املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-9املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-10املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-11املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-12املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-13املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-14املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-15املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-16املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, پلان ملک-1املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, پلان ملک-2املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, پلان ملک-3
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کاستل
 • 103 m² - 196 m²
 • 2+1, 4+1 dp
 • 2, 3
 • 2, 3, 4
 • 2017
 • 4
 • فروخته شد
 • 6 km
 • 500 mt
 • 32 km
شماره ملک ALN-360

3 دلیل اصلی برای خرید

• محل اصلی در کستل
• 500 متر تا ساحل
• نزدیک به امکانات اجتماعی

املاک و مستغلات آلانیا در نزدیکی ساحل و امکانات اجتماعی در مرکز کستل

املاک و مستغلات مدرن در منطقه مرکزی کستل، آلانیا واقع شده است. کستل یک منطقه ساحلی در آلانیا میباشد. این منطقه میزبان طیف گسترده ای از امکانات اجتماعی و تاریخی مانند رستوران ها و کافه های با کیفیت، بوتیک ها، مدارس، فروشگاه ها، بانک ها و قلعه ها است. همچنین بسیاری از پروژه های لوکس املاک و مستغلات با امکانات غنی اجتماعی در این منطقه واقع شده اند. بسیاری از سرمایه گذاران با توجه به سود عالی سرمایه گذاری، این منطقه را ترجیح می دهند.

این املاک و مستغلات مرکزی در آلانیا نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی از جمله فروشگاه، مدرسه، بیمارستان، رستوران، کافه و بانک میباشد. این آپارتمان ها 500 متر تا ساحل، 32 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا-آلانیا و 6 کیلومتر تا مرکز آلانیا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی از 3 بلوک با 4 طبقه تشکیل شده است. هر بلوک دارای 4 آپارتمان میباشد. این املاک و مستغلات در آلانیا برای فروش دارای پارکینگ اتومبیل روباز، آسانسور، خدمات امنیتی 24/7، استخر روباز، استخر کودکان، محوطه آفتاب گرفتن، مرکز تناسب اندام، منطقه باربیکیو، زمین بازی کودکان، آسانسور و باغ با طراحی زیبا میباشد.

در این مجموعه 2 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمانهای 2 اتاق خوابه 103-117 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی و 2 یا 3 بالکن میباشد.

آپارتمان دوبلکس 4 اتاق خوابه، 196 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، 2 حمام، حمام اختصاصی، 2 بالکن و 2 تراس میباشد.

این آپارتمان های آماده تحویل دارای زیرساخت های اینترنتی، آیفون تصویری، تلویزیون کابلی، درب فلزی، سقف معلق، نور نقطه ای، درب های بالکن کشویی و پنجره های پی وی سی گسترده میباشد.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا

آسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک دنج با استخر مشترک بسیار بزرگ در آلانیااملاک دنج با استخر مشترک بسیار بزرگ در آلانیا35.000 €Std, 1+1, 2+1کارکیجاک / آلانیااملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیااملاک جدید با چشم اندازهای شگفت انگیز جنگل در آلانیا37.000 €1+1آوسالار / آلانیااملاک و مستغلات فروشی با نمای دریا و کوه در آلانیا، ترکیهاملاک و مستغلات فروشی با نمای دریا و کوه در آلانیا، ترکیه39.000 €1+1, 2+1آوسالار / آلانیااملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیااملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه نزدیک به دریا در آوسالار آلانیا39.000 €1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dpآوسالار / آلانیا