تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا

املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستلاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, آلانیا / کاستل - videoاملاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-8املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-9املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-10املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-11املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-12املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-13املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-14املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-15املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, تصاویر داخلی-16املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, پلان ملک-1املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, پلان ملک-2املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا, پلان ملک-3
قیمت از 77.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کاستل
 • 103 m² - 196 m²
 • 2+1, 4+1 dp
 • 2, 3
 • 2, 3, 4
 • 2017
 • 4
 • آماده تحویل
 • 6 km
 • 500 mt
 • 32 km
شماره ملک ALN-360

3 دلیل اصلی برای خرید

• محل اصلی در کستل
• 500 متر تا ساحل
• نزدیک به امکانات اجتماعی

املاک و مستغلات آلانیا در نزدیکی ساحل و امکانات اجتماعی در مرکز کستل

املاک و مستغلات مدرن در منطقه مرکزی کستل، آلانیا واقع شده است. کستل یک منطقه ساحلی در آلانیا میباشد. این منطقه میزبان طیف گسترده ای از امکانات اجتماعی و تاریخی مانند رستوران ها و کافه های با کیفیت، بوتیک ها، مدارس، فروشگاه ها، بانک ها و قلعه ها است. همچنین بسیاری از پروژه های لوکس املاک و مستغلات با امکانات غنی اجتماعی در این منطقه واقع شده اند. بسیاری از سرمایه گذاران با توجه به سود عالی سرمایه گذاری، این منطقه را ترجیح می دهند.

این املاک و مستغلات مرکزی در آلانیا نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی از جمله فروشگاه، مدرسه، بیمارستان، رستوران، کافه و بانک میباشد. این آپارتمان ها 500 متر تا ساحل، 32 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا-آلانیا و 6 کیلومتر تا مرکز آلانیا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی از 3 بلوک با 4 طبقه تشکیل شده است. هر بلوک دارای 4 آپارتمان میباشد. این املاک و مستغلات در آلانیا برای فروش دارای پارکینگ اتومبیل روباز، آسانسور، خدمات امنیتی 24/7، استخر روباز، استخر کودکان، محوطه آفتاب گرفتن، مرکز تناسب اندام، منطقه باربیکیو، زمین بازی کودکان، آسانسور و باغ با طراحی زیبا میباشد.

در این مجموعه 2 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمانهای 2 اتاق خوابه 103-117 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی و 2 یا 3 بالکن میباشد.

آپارتمان دوبلکس 4 اتاق خوابه، 196 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، 2 حمام، حمام اختصاصی، 2 بالکن و 2 تراس میباشد.

این آپارتمان های آماده تحویل دارای زیرساخت های اینترنتی، آیفون تصویری، تلویزیون کابلی، درب فلزی، سقف معلق، نور نقطه ای، درب های بالکن کشویی و پنجره های پی وی سی گسترده میباشد.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات آماده در موقعیت مرکزی در کستل، آلانیا

آپارتمان / آلانیا / کاستل

آسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 77.000 €4+1 آپارتمان 132.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان ساحلی در آلانیا با امکانات اجتماعی فراوانآپارتمان ساحلی در آلانیا با امکانات اجتماعی فراوان76.700 €Std, 1+1, 2+1کاستل / آلانیاآپارتمان های معاصر آلانیا نزدیک به ساحلآپارتمان های معاصر آلانیا نزدیک به ساحل76.000 €2+1, 3+2 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیاآپارتمانهای با کیفیت در چند قدمی دریا در آلانیا77.000 €1+1, 2+1, 3+1 dp, 4+1 dpمهموتلار / آلانیافرصت های سرمایه گذاری و یا آپارتمان تعطیلاتی در آلانیافرصت های سرمایه گذاری و یا آپارتمان تعطیلاتی در آلانیا77.000 €1+1, 3+1, 4+1 dpاوبا / آلانیا