تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا

ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپزویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-1ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-2ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-3ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-4ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-5ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-6ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-7ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-8ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-9ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-10ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-11ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-12ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-13ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-14ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-15ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-16ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-17ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-18ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-19ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-20ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-21ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت 230.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / کپز
 • 350 m²
 • 5+1 dp
 • 3
 • 2
 • 2010
 • 2
 • آماده تحویل
 • 20 km
 • 25 km
 • 26 km
شماره ملک AYT-970

3 دلیل اصلی برای خرید

• موقیعت آرام و مطلوب
• فضای وسیع داخلی و بیرونی برای زندگی
• کار با کیفیت بالا

ویلای مبله 5 خوابه با استخر شنا در آنتالیا

این ویلای مبله در منطقه کپیز آنتالیا واقع شده است. کپیز دارای مناطق مسکونی بسیار آرام با ترافیک بسیار کم است و از برخی از زیباترین مناطق آنتالیا در فاصله چند دقیقه ای با رانندگی قرار دارد، که این یک زندگی با کیفیت احاطه شده توسط طبیعت را برای خریداران خانه و سرمایه گذاران ارایه میکند.

این ویلای مستقل 15 کیلومتر تا آبشار کورشونلو، 20 کیلومتر تا مرکز آنتالیا، 25 کیلومتر تا سواحل، 30 کیلومتر تا پارک ملی و 26 کیلومتر تا فرودگاه بین اللملی آنتالیا فاصله دارد.

این ویلا در آنتالیا در زمینی به مساحت 1650 مترمربع ساخته و با دیوار های سنگی احاطه شده است. ویلا دارای 1350 مترمربع فضای نشیمن بیرونی احاطه شده توسط درختان کاج، مانند 70 مترمربع ساحه پارکینگ پوشیده، باغ با طراحی زیبا با 50 نوع درخت میوه، یک استخر شنا و مناطق آفتابگردان میباشد. قسمت داخلی این ویلای مستقل  دارای سالن سینمای 60 مترمربعی، 60 مترمربع سالن تناسب اندام، 50 مترمربع ساختمان مجزا برای مهمان و یا خدمه و سونا میباشد.

ویلای مستقل 5 خوابه 350 مترمربعی با یک اتاق نیشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 3 حمام، 3 توالت، یک بالکن و یک تراس است.

این ویلای مبله در آنتالیا مجهز با مواد درجه یک از قبیل تهویه مطبوع هوا برای هر اتاق، شومینه، گاز طبیعی، کفپوش لمینیت و سرامیک، درب فولادی، پی وی سی دو جداره و پله های چوبی میباشد.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی ویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا

ویلا / آنتالیا / کپز

سونااستخرسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)باغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 230.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای نیمه مستقل با طراحی مدرن در کندو، آنتالیاویلاهای نیمه مستقل با طراحی مدرن در کندو، آنتالیا219.400 €3+1 5+1کندو / آنتالیاویلا های احاطه شده توسط طبیعت با استخرهای خصوصی در آنتالیاویلا های احاطه شده توسط طبیعت با استخرهای خصوصی در آنتالیا210.800 €5+1 trpدوشیمالتی / آنتالیاخانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیاخانه بخوبی نگهداری شده محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا248.000 €7+2دوشیمالتی / آنتالیاویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیاویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا279.300 €4+1 dpکپز / آنتالیا