تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا

املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلاراملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-1املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-2املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-3املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-4املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-5املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-6املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-7املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-8املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-9املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-10املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, پلان ملک-1املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, پلان ملک-2
قیمت از 41.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • آلانیا / محمودلار
 • 47 m²
 • 1+1
 • 1
 • 1
 • 09/2020
 • 9
 • در حال ساخت
 • 9 km
 • 600 mt
 • 32 km
شماره ملک ALN-329

3 دلیل اصلی برای خرید

• قیمت های مقرون به صرفه
• فاصله کوتاه تا ساحل
• دید به کوهستان و طبیعت

املاک 1+1 دارای چشم انداز طبیعی با طراحی داخلی با کیفیت در آلانیا، محموتلار

این املاک در آلانیا، محموتلار واقع شده اند. این منطقه در میان سرمایه گذاران و خریداران خارجی بسیار محبوب است. محموتلار بخاطر زیرساختهای قوی، نزدیکی به امکانات اجتماعی و داشتن پروژه های مدرن مسکونی شناخته شده است. اگر بخواهید آپارتمان در آلانیا خریداری نمایید، این منطقه امکانات بسیار خوبی را برای شما فراهم می کند.

این املاک ارزان در ترکیه، 600 متر با ساحل، 32 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا، 9 کیلومتر با مرکز آلانیا، 950 متر تا مرکز محموتلار، 15 کیلومتر تا ساحل کلوپاترا و 14 کیلومتر با قلعه آلانیا فاصله دارد. پارک ها، جاده ها، بانک ها، بازار، مدارس و رستوران ها نیز در این ناحیه وجود دارند.

این ساختمان مسکونی شامل تنها یک بلوک با 9 طبقه و مجموعا 72 آپارتمان است. همه آپارتمانها از نوع 1+1 می باشند. این ساختمان دارای امکانات فراوانی مانند 30 متر مربع سالن بدنسازی و 90 متر مربع استخر روباز، استخر سرپوشیده، پارکینگ در فضای باز، سرایداری، سونا، مرکز ورزشی، اتاق بازی، اتاق بخار، اتاق استراحت، آسانسور پانورامیک، انباری، سیستم 24 ساعته دوربینهای امنیتی و نگهبانی، استخر کودکان می باشد.

تنها یک نوع آپارتمان در این ساختمان مسکونی وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 47 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

این آپارتمانهای مدرن با مواد با کیفیتی مانند سرامیک کف و کفپوش لمینیت، درب فلزی، پنجره های دو جداره پی وی سی، کابین دوش و آبگرمکن تجهیز شده اند.

ویژگی های عمومی املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / محمودلار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدوشبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 41.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 13.6.2019 14:05:00

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای آلانیا ارایه دهنده راحتی و آرامش در اوباآپارتمانهای آلانیا ارایه دهنده راحتی و آرامش در اوبا39.000 €1+1, 3+1, 3+1 dpاوبا / آلانیاآپارتمان هایی با استخر شنا در موقعیتی ایده آل در آلانیاآپارتمان هایی با استخر شنا در موقعیتی ایده آل در آلانیا38.000 €1+1آوسالار / آلانیاآکوا رزیدنسآکوا رزیدنس41.000 €Std, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1کاستل / آلانیاآپارتمان با دید دریا در کوناکلی در آلانیاآپارتمان با دید دریا در کوناکلی در آلانیا41.500 €2+1کوناکلی / آلانیا
ما استخدام میکنیم