تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا

املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلاراملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoاملاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-1املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-2املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-3املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-4املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-5املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-6املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-7املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-8املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-9املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-10املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-11املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-12املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-13املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-14املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-15املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-16املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-17املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-18املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, تصاویر داخلی-19املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, پلان ملک-1املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا, پلان ملک-2
60.000 € % 10
قیمت از 54.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مهموتلار
 • 47 m²
 • 1+1
 • 1
 • 1
 • 09/2020
 • 9
 • در حال ساخت
 • 9 km
 • 600 mt
 • 32 km
شماره ملک ALN-329

3 دلیل اصلی برای خرید

• قیمت های مقرون به صرفه
• فاصله کوتاه تا ساحل
• دید به کوهستان و طبیعت

املاک 1+1 دارای چشم انداز طبیعی با طراحی داخلی با کیفیت در آلانیا، محموتلار

این املاک در آلانیا، محموتلار واقع شده اند. این منطقه در میان سرمایه گذاران و خریداران خارجی بسیار محبوب است. محموتلار بخاطر زیرساختهای قوی، نزدیکی به امکانات اجتماعی و داشتن پروژه های مدرن مسکونی شناخته شده است. اگر بخواهید آپارتمان در آلانیا خریداری نمایید، این منطقه امکانات بسیار خوبی را برای شما فراهم می کند.

این املاک ارزان در ترکیه، 600 متر با ساحل، 32 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا، 9 کیلومتر با مرکز آلانیا، 950 متر تا مرکز محموتلار، 15 کیلومتر تا ساحل کلوپاترا و 14 کیلومتر با قلعه آلانیا فاصله دارد. پارک ها، جاده ها، بانک ها، بازار، مدارس و رستوران ها نیز در این ناحیه وجود دارند.

این ساختمان مسکونی شامل تنها یک بلوک با 9 طبقه و مجموعا 72 آپارتمان است. همه آپارتمانها از نوع 1+1 می باشند. این ساختمان دارای امکانات فراوانی مانند 30 متر مربع سالن بدنسازی و 90 متر مربع استخر روباز، استخر سرپوشیده، پارکینگ در فضای باز، سرایداری، سونا، مرکز ورزشی، اتاق بازی، اتاق بخار، اتاق استراحت، آسانسور پانورامیک، انباری، سیستم 24 ساعته دوربینهای امنیتی و نگهبانی، استخر کودکان می باشد.

تنها یک نوع آپارتمان در این ساختمان مسکونی وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 47 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

این آپارتمانهای مدرن با مواد با کیفیتی مانند سرامیک کف و کفپوش لمینیت، درب فلزی، پنجره های دو جداره پی وی سی، کابین دوش و آبگرمکن تجهیز شده اند.

ویژگی های عمومی املاک ارزان در فاصله کوتاه تا ساحل در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / مهموتلار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدوشبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

60.000 €% 10  قیمت از 54.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 23.06.2021 10:32:55

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های با دید دریا با قیمت مقرون به صرفه در محموتلار، آلانیاآپارتمان های با دید دریا با قیمت مقرون به صرفه در محموتلار، آلانیا53.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1مهموتلار / آلانیاآپارتمانهای جدید آلانیا نزدیک به تمام امکانات رفاهی در اوباآپارتمانهای جدید آلانیا نزدیک به تمام امکانات رفاهی در اوبا53.000 €1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dpاوبا / آلانیاآپارتمان لوکس در محموتلار آلانیا در نزدیکی ساحلآپارتمان لوکس در محموتلار آلانیا در نزدیکی ساحل55.000 €2+1, 3+1مهموتلار / آلانیااملاکی با ایده هتل برخوردار از منظره دریا در محموتلار آلانیااملاکی با ایده هتل برخوردار از منظره دریا در محموتلار آلانیا55.000 €Std, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1مهموتلار / آلانیا