تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا

آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, آنتالیا / کپزآپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-6آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-7آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-8آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-9آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-10آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-11آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-12آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-13آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-14آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-15آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-16آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-17آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-18آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, تصاویر مراحل ساخت-19آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, پلان ملک-1آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, پلان ملک-2آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, پلان ملک-3آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, پلان ملک-4آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, پلان ملک-5آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, پلان ملک-6آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, پلان ملک-7آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, پلان ملک-8آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, پلان ملک-9آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, پلان ملک-10آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, پلان ملک-11آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا, پلان ملک-12
قیمت از 29.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • آنتالیا / کپز
 • 70 m² به 154 m²
 • 1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1, 3+1 dp
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 05/2018
 • در حال ساخت
 • 7 km
 • 10 km
 • 15 km
شماره ملک AYT-628

آپارتمان احاطه شده توسط پارک های طبیعی از شرکت ساختمانی قابل اطمینان

این آپارتمان برای فروش در منطقه کپز آنتالیا واقع شده است. کپز یکی از مناطق مورد توجه در آنتالیا برای سرمایه گذاری املاک و مستغلات و زندگی در طول سال است. کپز تنها فاصله کوتاهی تا مرکز شهر دارد که یک زندگی آرام را برای شما امکان پذیر میکند. این منطقه تنها در فاصله کوتاهی تا تمام امکانات مورد شما نیاز میباشد.

این آپارتمان در کپز، آنتالیا نزدیک به تمام امکانات محلی مانند بازار، سوپر مارکت ها، کافه ها، رستوران ها، مغازه ها، مدارس، بیمارستان ها، داروخانه ها، پارک ها در دستگاه خودپرداز، بانک ها، مسجد، بازار عمومی و ایستگاه های اتوبوس میباشد. این آپارتمان 3.5 کیلومتر تا آبشار دودن، 10 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 6 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس، 7 کیلومتر تا مرکز خرید معروف آنتالیا و منطقه تفریحی و محل پیک نیک کنت اورمان و 15 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله میباشد.

این آپارتمان برای فروش در آنتالیا توسط پارک طبیعی احاطه شده است. این مجتمع آپارتمانی جدید شامل 3 بلوک با 53 آپارتمان، و یک آپارتمان برای سرایداری میباشد. این آپارتمانها در زمینی به مساحت 4.538 مساحت متر مربع و 3.800 متر مربع فضای اجتماعی بنا شده است. بسیاری از مناطق مشترک مانند باغی با طراحی عالی، پارکینگ ماشین، استخر شنا، مرکز تناسب اندام، سونا، زمین بازی کودکان، آلاچیق، آسانسور، ژنراتور، سرایداری، دوربین امنیتی 24/7 و نگهبانی میباشد.

7 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان 1 اتاق خوابه 70 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام و بالکن است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه 89 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، یک حمام دراتاق مستر و بالکن است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه دوبلکس 106 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام و بالکن است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه دوبلکس 140 متر مربع زمین با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، یک اتاق رختکن و 2 بالکن است.

آپارتمان 3 اتاق خوابه دوبلکس 138-154 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام و بالکن میباشد.( برخی ازآپارتمانهای 3 اتاق خوابه دوبلکس دارای 2 بالکن هستند.)

آپارتمان 2 اتاق خوابه 105 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، یک حمام در اتاق مستر و بالکن است.

آپارتمان 3 اتاق خوابه 140 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، یک حمام در اتاق مستر، اتاق رختشویی و 2 بالکن است.

همه این آپارتمانها با آشپزخانه مجزا دارای ویژگی های داخلی مانند درب فولادی، آیفون تصویری، لوازم آشپزخانه، کابینت آشپزخانه و حمام، تهویه مطبوع، نور نقطه، کرکره، پنجره پی وی سی، کف پوش لمینیت، سیستم گرمایش خورشیدی و زیرساخت گاز طبیعی، سیستم پنجره نرده ای در بالکن ها و آنتن ماهواره میباشند.

ویژگی های عمومی آپارتمان با دید شهردر کپز با آشپزخانه مجزا

آپارتمان / آنتالیا / کپز

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکنحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 29.000 €2+1 آپارتمان 39.000 €3+1 آپارتمان 69.000 €%665.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 11.4.2018 15:16:37

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
لگو هومزلگو هومز28.300 €1+1کپز / آنتالیاآپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپزآپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز28.300 €2+1کپز / آنتالیاآپارتمان با قیمت مناسب در کپزآپارتمان با قیمت مناسب در کپز30.000 €1+1کپز / آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیا32.300 €1+1, 2+1مرکز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم