تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ

آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, استانبول / ایوبآپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, استانبول / ایوب - videoآپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, استانبول / ایوب - videoآپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, استانبول / ایوب - videoآپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, استانبول / ایوب - videoآپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, استانبول / ایوب - videoآپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, تصاویر داخلی-1آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, تصاویر داخلی-2آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, تصاویر داخلی-3آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, تصاویر داخلی-4آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, تصاویر داخلی-5آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-1آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-2آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-3آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-4آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-5آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-6آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-7آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-8آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-9آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-10آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-11آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-12آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-13آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-14آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-15آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-16آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-17آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-18آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ, پلان ملک-19
قیمت از 66.300 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / ایوب
 • 64 m² - 179 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1
 • 1, 2
 • 03/2022
 • 11
 • در حال ساخت
 • 7 km
 • 12 km
 • 32 m
شماره ملک IST-509

3 دلیل اصلی برای خرید

• فرصت سرمایه گذاری
• معماری مدرن
• املاک با چشم انداز شهر

آپارتمان های خانوادگی با معماری مدرن در ایوپ سلطان

این آپارتمان های فروشی در استانبول در محله ساکین، ایوپ سلطان، واقع شده اند. محله ایوپ که در شاخ طلایی واقع شده و به سمت دریای سیاه کشیده شده است در میان بازدید کنندگانی مورد علاقه است که از سازه های عصر عثمانی بازدید می کنند.

این املاک نزدیک به شبکه های حمل و نقل و بزرگراه های اصلی است و دسترسی آسان به مدارس و مراکز تجاری را فراهم می کند. این املاک 7 کیلومتر تا لونت و ماسلاک، 10 کیلومتر تا پل فاتح سلطان محمت، 11 کیلومتر تا تکسیم، 12 کیلومتر تا پل بسفر، 22 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک و 32 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول فاصله دارند.

نزدیکترین موسسات بهداشتی: مرکز پزشکی اجی بادام گوکتورک، مرکز پزشکی گوکتورک مونو، مرکز پزشکی جراحی مونو، فلورنس نایت انجل، و مرکز غذایی رژیم غذایی سالم شخصی ام اف بی.

نزدیکترین امکانات آموزشی: کالج بیتلیس کمربورگاز کمپوس، مهد خصوصی کودک فیدول، مدارس خصوصی حیصار، مهد کودک بیلگی کوزاسی، مهد کودک گوکتورک امریکان کلتور، کالج کمربورگاز اوشین، مهد خصوصی کودک کشف ایدن ایللر، مهد خصوصی کودک ارک، مهد خصوصی کودک مگیک فورست، مهد خصوصی کودک سکلامباچ، مهد کودک دریمس کاستل، مهد کودک ایلک آدیم و مهد کودک کوچوک شیلر.

نزدیکترین مراکز خرید: مرکز خرید لاروس پلاس گوکتورک، مرکز خرید سیناسوس، مرکز خرید جاکا، مرکز خرید ارکادیوم لایف و کمر مال.

این مجتمع بزرگ مسکونی دارای 10.700 متر مربع مساحت زمین و 70.000 متر مربع مساحت ز است. این مجموعه از 7 بلوک و در مجموع 389 آپارتمان شامل 1+1, 2+1, 3+1 تشکیل شده است. این مجتمع مسکونی لوکس دارای زمین بازی کودکان، مرکز تناسب اندام، سونا، پارکینگ پوشیده، باغ مشترک، کافه و نگهبانی 24 ساعته است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن و یک حمام هستند.

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اپن و یک حمام هستند. (بعضی از آپارتمان ها دارای آشپزخانه جداگانه هستند.) (بعضی از آپارتمان ها دارای حمام اختصاصی هستند.) (بعضی از آپارتمان ها دارای یک باغ اختصاصی هستند.)

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، و اتاق اختصاصی هستند. (بعضی از آپارتمان ها دارای یک باغ اختصاصی هستند.)

ویژگی های عمومی آپارتمان های با چشم انداز شهر با فرصت سرمایه گذاری در ایوپ

آپارتمان / استانبول / ایوب

سوناآسانسور در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7باغدوشحمام در اتاق خوابآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 66.300 €2+1 آپارتمان 88.100 €3+1 آپارتمان 127.700 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های آماده تحویل جدید در اسنیورت استانبولآپارتمان های آماده تحویل جدید در اسنیورت استانبول65.400 €2+1اسنیورت / استانبولآپارتمان های مجلل در مجتمعی لوکس در استانبولآپارتمان های مجلل در مجتمعی لوکس در استانبول64.800 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1سنجاق تپه / استانبولآپارتمان های با ایده هتل 5 ستاره در بویوکچکمجه، استانبولآپارتمان های با ایده هتل 5 ستاره در بویوکچکمجه، استانبول66.800 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1بیوکچکمجه / استانبولآپارتمانهای لوکس در موقعیت مرکزی استانبولآپارتمانهای لوکس در موقعیت مرکزی استانبول66.900 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبول