تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم

ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, بدروم / یالیکاواکویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, بدروم / یالیکاواک - videoویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, بدروم / یالیکاواک - videoویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, بدروم / یالیکاواک - videoویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, بدروم / یالیکاواک - videoویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, بدروم / یالیکاواک - videoویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, بدروم / یالیکاواک - videoویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, بدروم / یالیکاواک - videoویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-1ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-2ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-3ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-4ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-5ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-6ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-7ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-8ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-9ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-10ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-11ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-12ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-13ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-14ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-15ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-16ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-17ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-18ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-19ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-20ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-21ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, تصاویر داخلی-22ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, پلان ملک-1ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, پلان ملک-2ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم, پلان ملک-3
قیمت از 1.500.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • بدروم / یالیکاواک
 • 5+1
 • 6
 • 1, 2
 • 3
 • آماده تحویل
 • 1 km
 • 800 mt
 • 51 km
شماره ملک BDR-20833

3 دلیل اصلی برای خرید

• ساخت مدرن و بسیار با کیفیت
• استخر خصوصی با منظره ساحلی
• باغ خصوصی بزرگ زیبا

ویلاهای با دید پانورامیک دارای استخر خصوصی و باغ در بدروم

این ویلا های لوکس در منطقه رو به رشد یالیکاواک قرار دارند. بدروم سازندگان را با موقعیت معتبر خود، باغ گیاه شناسی و چشم اندازهای شگفت انگیز خود برای بهترین طرح های معماری به هیجان می آورد. طیف گسترده ای از امکانات اجتماعی و محلی مانند کافه ها، سوپر مارکت ها و رستوران ها در اینجا قرار گرفته اند. این منطقه بخاطر چشم اندازهای زیبای خود بسیار مورد توجه است.

این ویلاهای بدروم در چند قدمی ایستگاه اتوبوس و 300 متری فروشگاههای خرده فروشی، رستورانها و کافه ها قرار دارند. همچنین این ویلاها در بدروم ترکیه تنها 800 متر تا دریا و 51 کیلومتر با فرودگاه فاصله دارند.

این مجتمع ویلایی دارای 6.000 متر مربع مساحت با 2.000 متر مربع زیربنا می باشد که شامل باغ گیاهان سلطنتی نیز می شود. این ویلاها دارای باغ های خصوصی، نگهبانی و پارکینگ خصوصی است.

یک نوع ویلا در این مجموعه وجود دارد

ویلای 555 متر مربعی 5 خوابه.

در طبقه زیرزمین؛ یک اتاق خواب، یک حمام، 2 توالت، یک حمام در اتاق مستر و یک رختکن وجود دارد. همچنین یک اتاق اضافی که به اتاق سرگرمی، سالن بدنسازی، سونا، اتاق بخار، اتاق رختشویی و اتاق فنی مجهز است.

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن با فضای غذا خوری، 3 اتاق خواب، حمام، حمام اختصاصی و رختکن وجود دارد.

در طبقه اول؛ یک اتاق خواب، یک حمام اختصاصی، یک رختکن و یک تراس بزرگ با وان وجود دارد. تراس بزرگ آن، فضایی بسیار مناسب برای آفتاب گرفتن و کسب آرامش در کنار محبوبتان است.

این ویلا های بدروم با اتصال به اینترنت، سیستم ماهواره ای، شومینه، لوازم آشپزخانه و وان حمام مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی ویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم

ویلا / بدروم / یالیکاواک

سونااستخرسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7باغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 1.500.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
استون دیزاین ویلا برای فروش در بدروماستون دیزاین ویلا برای فروش در بدروم1.200.000 €4+1گوموشلوک / بدرومویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمندویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند900.000 €4+1, 5+1گوندووان / بدرومویلای لوکس یالیکاواکویلای لوکس یالیکاواک2.200.000 €4+1یالیکاواک / بدروم