تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات

آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, ترابزون / سووتلوآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, ترابزون / سووتلو - videoآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-1آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-2آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-3آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-4آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-5آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-6آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-7آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-8آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-9آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-10آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-11آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-12آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-13آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-14آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-15آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-16آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-17آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-18آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-19آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-20آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-21آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات, تصاویر داخلی-22
قیمت از 62.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / سووتلو
 • 170 m²
 • 3+1
 • 2
 • 2
 • 08/2017
 • 15
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 1,5 km
 • 10 km
شماره ملک TRB-061

آپارتمان بزرگ در ترابزون نزدیک به تمام امکانات

این آپارتمان بزرگ و لوکس در منطقه سوگوتلو در ترابزون واقع شده است. بسیاری از امکانات اجتماعی در سوگوتلو که یکی از مناطق توسعه یافته در ترابزون وجود دارد. بسیاری از امکانات اجتماعی مانند ورزشگاه دو و میدانی، امکانات باشگاه های ورزشی، بیمارستان ها، مدارس، رستوران ها، کافه ها و مراکز خرید در فاصله کوتاهی تا این آپارتمان راحت برای فروش در ترابزون واقع شده اند.

این آپارتمان لوکس، 7 کیلومتر تا مرکز شهر ترابزون، 10 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی ترابزون، 7 کیلومتر تا مرکز خرید پرفوم، 3 کیلومتر تا مرکز آقچهآباد و 1،5 کیلومتر تا ساحل فاصله میباشد.

این مجتمع اقامتی لوکس شامل 3 بلوک با 15 طبقه است. بسیاری از امکانات اجتماعی مانند یک چشم انداز زیبا، مسیرهای پیاده روی، زمین بازی کودکان، مرکز تناسب اندام، آسانسور دوبل، ژنراتور و نگهبانی 24/7 وجود دارد.

تنها یک نوع آپارتمان برای فروش در اینجا وجود دارد

آپارتمان 3 اتاق خوابه 170 متر مربع با یک اتاق نشیمن بزرگ، آشپزخانه مجزا، یک سرویس حمام، یک اتاق رختکن، حمام، توالت و 2 بالکن است.

همه این آپارتمانهای بزرگ برای فروش در ترابزون دارای عایق گرما و صدا، آیفون تصویری، آنتن ماهواه، سیستم حرارت مرکزی و اتصال فیبر اینترنتی وجود دارد.

ویژگی های عمومی آپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات

آپارتمان / ترابزون / سووتلو

آسانسور در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 62.300 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیکاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون با دید پانورامیک61.000 €3+1, 4+1یالینجاک / ترابزونآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزونآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون60.700 €3+1, 4+1اورتاحصار / ترابزوناملاک ترابزون با دید بی پایان دریااملاک ترابزون با دید بی پایان دریا62.300 €3+1, 6+1 dpآکچابات / ترابزونآپارتمان های جدید پشت مسیر اصلی ساحل در ترابزونآپارتمان های جدید پشت مسیر اصلی ساحل در ترابزون63.800 €3+1, 4+1, 5+2 dpیالینجاک / ترابزون
We keep working at home!