تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

We keep working at home!

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعی

ویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعی, یالووا / ترمالویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعی, یالووا / ترمال - videoویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعی, یالووا / ترمال - videoویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعی, یالووا / ترمال - videoویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعی, یالووا / ترمال - videoویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعی, یالووا / ترمال - videoویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعی, یالووا / ترمال - videoویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعی, یالووا / ترمال - videoویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعی, یالووا / ترمال - videoویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعی, تصاویر داخلی-1ویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعی, تصاویر داخلی-2ویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعی, تصاویر داخلی-3ویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعی, پلان ملک-1
قیمت از 236.900 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • یالووا / ترمال
  • 400 m² - 500 m²
  • 6+1
  • 2016
  • آماده تحویل
  • 12 km
  • 62 km
شماره ملک YLV-009

3 دلیل اصلی برای خرید

• ویلاهای فوق العاده لوکس
• طبیعت و منظره دریا
• در مرکز ترمال لایف

ویلاهای دارای طراحی ویژه در یالووا برای ارایه زندگی لوکس فراتر از رویاها

این ویلاهای یالووا برای فروش در یک منطقه سبز در هم تنیده با طبیعت درناحیه ترمال واقع شده اند. ترمال یک منطقه غنی از نظر تاریخ و زیستگاه های طبیعی است. امروزه این منطقه به ناحیه ای محبوب برای خریدارانی که بدنبال یک زندگی آرام و ساکت هستند تبدیل شده است.

این ویلاها در ترمال به بسیاری از امکانات محلی و اجتماعی مانند بازار عمومی، مسجد، پارک ها، فروشگاه ها، کافه ها، رستوران ها، مغازه ها، داروخانه، درمانگاه، مدارس و ایستگاههای اتوبوس نزدیک است.

این ویلاهای فروشی راحت در یالووا 1 کیلومتر با مرکز ترمال، 8 کیلومتر با چنارجیک، 12 کیلومتر با مرکز شهر یالووا و 62 کیلومتر با فرودگاه فاصله دارند. حتی می توانید طی 45 دقیقه با کشتی به استانبول برسید.

این مجتمع ویلایی لوکس در زیستگاه طبیعی دارای 30.000 متر مربع مساحت است. این مجموعه متشکل از 5 نوع مختلف و در کل 36 ویلا است. این پروژه یک زندگی با کیفیت، راحت و سالم را ارایه می دهد. امکانات بسیاری مانند منطقه کشاورزی ارگانیک، پارکینگ، باغی طراحی شده، پارک، آلاچیق، انباری، زمین بسکتبال، والیبال، استخر شنا، استخر کودکان، حمام ترکی، سونا، مرکز تناسب اندام، سالن سینما، زمین بازی کودکان ، مسیرهای پیاده روی، مسیر دوچرخه سواری، استخر، گاز طبیعی، تقویت کننده آب، ژنراتور، میله رعد و برق، مخزن آب، سیستم دوربین های امنیتی و نگهبانی 24/7 در اینجا وجود دارند.

تنها 1نوع ویلا آماده تحویل فروشی وجود دارد

ویلاهای 1+6 با متراژ 400-500 مترمربعی 

این ویلا با طراحی ویژه در ترمال یالووا یک منبع آب گرم، سیستم خانه های هوشمند، اتاق مهمان، پارکینگ، درب فولادی، تلفن داخلی و آنتن ماهواره می باشد.

بسیاری از ویژگیها مانند نوع آشپزخانه، سنگ گرانیت، مرمر، مدل کاغذ دیواری، پارکت و انواع حمام می تواند به صورت رایگان و با توجه به خواسته های مشتریان انتخاب شوند.

ویژگی های عمومی ویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعی

ویلا / یالووا / ترمال

سونااستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 236.900 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه