تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شده

املاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شده, بورسا / اینگولاملاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شده, بورسا / اینگول - videoاملاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شده, بورسا / اینگول - videoاملاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شده, بورسا / اینگول - videoاملاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شده, بورسا / اینگول - videoاملاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شده, بورسا / اینگول - videoاملاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شده, بورسا / اینگول - videoاملاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شده, بورسا / اینگول - videoاملاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شده, بورسا / اینگول - videoاملاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شده, تصاویر داخلی-1املاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شده, تصاویر داخلی-2املاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شده, تصاویر داخلی-3املاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شده, تصاویر داخلی-4املاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شده, تصاویر داخلی-5
قیمت 291.200 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • بورسا / اینگول
  • 1100 m²
  • 2018
  • 5
  • آماده تحویل
  • 2 km
  • 28 km
شماره ملک TIC-120

3 دلیل اصلی برای خرید

• مجاورت با مناطق صنعتی و مراکز خرید
• مناسب برای سرمایه گذاری
• مناسب برای دریافت مجوز کارهای مختلف

املاک تجاری نوساز نزدیک به امکانات روزانه در بورسا، اینه گل

این املاک تجاری بورسا در اینه گل، شهر صنعتی که اخیرا در بورسا در حال رشد است، قرار گرفته اند. اینه گل با صنعت مبلمان و کوفته های معروفش شناخته شده است. اینه گل یکی از نزدیکترین مناطق به بورسا است و نیازهای مبلمان بورسا و استانبول را برآورده می کند. همچنین اینه گل دارای امکانات اجتماعی بسیاری مانند مراکز خرید، رستوران ها، مساجد، فروشگاه ها، مغازه ها و مدارس است.

این املاک فروشی جدید در بورسا به امکانات مورد نیاز روزانه شما نزدیک می باشند. این املاک 2 کیلومتر تا مرکز خرید اوزدیلک اینه گل و مرکز شهر، 3 کیلومتر تا مرکز خرید اینه گل، ترمینال اتوبوس اینه گل و بیمارستان خصوصی جهانگیر و 28 کیلومتر تا فرودگاه ینی شهیر بورسا فاصله دارند.

این منطقه تجاری شامل 5 طبقه با مساحت 6.600 متر مربع، 9000 متر مربع زیربنا و 1.100 متر مربع فضاهای فروشگاهی است. این املاک پتانسیل درآمد اجاره ای تضمین شده را برای 14 سال دارند. همچنین این ملک تجاری دارای ویژگی های غنی مانند مرکز مراقبت و زیبایی از مستاجران می باشد.

اگر می خواهید در بورسا سرمایه گذاری کنید، اینه گل انتخاب خوبی برای شماست.

ویژگی های عمومی املاک تجاری در بورسا با درآمد اجاره ای تضمین شده

تجاری / بورسا / اینگول

آسانسورنگهبانی 24/7دوربین امنیتیفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 291.200 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسااملاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا76.900 €نیلوفر / بورسادفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفردفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر35.000 €1+0نیلوفر / بورسا