تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا

املاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا, بورسا / نیلوفراملاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoاملاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoاملاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoاملاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoاملاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا, پلان ملک-1املاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا, پلان ملک-2املاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا, پلان ملک-3املاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا, پلان ملک-4املاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا, پلان ملک-5املاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا, پلان ملک-6املاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا, پلان ملک-7املاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا, پلان ملک-8املاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا, پلان ملک-9
قیمت از 67.700 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • بورسا / نیلوفر
  • 102 m² - 176 m²
  • 01/2020
  • آماده تحویل
  • 20 km
  • 70 km
شماره ملک BRS-071

3 دلیل اصلی برای خرید

• مرکز افزایش جذابیت
• مجتمعی جدید و مجلل
• قیمت های مناسب

املاک تجاری واقع در یک مجتمع مسکونی بزرگ با امکانات مختلف در نیلوفر

این املاک تجاری فروشی در بورسا در نیلوفر واقع شده اند. بورسا یک شهر صنعتی در حال رشد است که نقش مهمی در اقتصاد ترکیه دارد. این شهر دسترسی آسان به مسیر های حمل و نقل عمومی دارد و شما می توانید با کشتی به راحتی به استانبول برسید. بورسا با توسعه پروژه های املاک و مستغلات، نزدیکی به استانبول، زیبایی های طبیعی و تاریخی و مرکز اسکی در اولوداگ، از منظر جانبه های مختلف مورد تقاضای فراوان بوده است.

این املاک تجاری با امکانات مختلفی از جمله کافه ها، رستوران ها، مراکز خرید، مدارس، بانک ها، دستگاه خودپرداز، بازار عمومی، مساجد و ایستگاه های اتوبوس احاطه شده اند. این املاک تجاری 1 کیلومتر تا جاده اصلی، 9 کیلومتر تا دانشگاه اولوداگ ، 20 کیلومتر تا مرکز شهر بورسا، 28 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس بورسا، 48 کیلومتر تا مرکز اسکی اولوداگ و 70 کیلومتر تا فرودگاه ینی شهیر بورسا فاصله دارند.

این مجموعه در زمینی به مساحت 21.000 متر مربع ساخته شده است. این مجموعه اختصاصی دارای 195 آپارتمان و 21 واحد تجاری است. این پروژه دارای امکانات با کیفیتی از قبیل سیستم دوربینهای امنیتی 24/7 و نگهبانی، استخرهای سرپوشیده و روباز، باغ با طراحی مناسب، مسیرهای پیاده روی، مرکز تناسب اندام، زمین والیبال، بسکتبال و مینی فوتبال، فضاهای استراحت، اتاق سینما، محوطه مهمانی آسانسور، سرایداری ، پارکینگ سرپوشیده، انباری می باشد. با توجه با اینکه املاک تجاری در یک مجموعه چند منظوره واقع شده است، بسیاری از امکانات مانند سوپر مارکت ها، آرایشگاه، رستوران و بار و غیره در دسترس آن قرار دارد.

این مجموعه دارای واحدهای تجاری از 102 متر تا 176 متر مربع می باشد. کلیه املاک تجاری در طبقه همکف واقع شده و دارای باغ مخصوص به خود هستند. برخی از املاک تجاری دارای زیرزمین و/ یا شومینه هستند. این مغازه های تجاری با شومینه برای ثبت قانونی مناسب هستند.

ویژگی های عمومی املاک تجاری احاطه شده با امکانات در بورسا

تجاری / بورسا / نیلوفر

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغ
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 67.700 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
دفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفردفاتر سرمایه گذاری نزدیک به کلیه امکانات در بورسا نیلوفر36.900 €1+0نیلوفر / بورسافروشگاه های بزرگ تجاری با چشم انداز عالی در نیلور، بورسا فروشگاه های بزرگ تجاری با چشم انداز عالی در نیلور، بورسا 204.800 €نیلوفر / بورسافروشگاه بزرگ با تضمین درآمد اجاره ای در نیلوفر، بورسافروشگاه بزرگ با تضمین درآمد اجاره ای در نیلوفر، بورسا290.200 €نیلوفر / بورساملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورساملک تجاری با تضمین درآمد اجاره ای در بورسا1.238.100 €عثمانقاضی / بورسا