تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک تجاری با مستاجر در آوجیلار، استانبول

املاک تجاری با مستاجر در آوجیلار، استانبول, استانبول / آواجیکر
قیمت بنا به درخواست
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • استانبول / آواجیکر
  • 76 m² - 176 m²
  • 2019
  • آماده تحویل
  • 2 km
  • 50 km
شماره ملک IST-502

3 دلیل اصلی برای خرید

• مستاجر آماده
• موقعیت مکانی فعال
• در فاصله پیاده روی از جاده اصلی

املاک تجاری با مستأجر در موقیعت مکانی خوب در آوجیلار

املاک تجاری در استانبول، ترکیه در آوجیلار، بلوار فیروزکوی واقع شده است که دارای یکی از عالی ترین مناظر دریاچه در این شهر است. این منطقه یک منطقه بسیار توسعه یافته و مطلوب از طرف اروپایی استانبول است. این منطقه با استفاده از امکانات رفاهی و حمل و نقل به بقیه شهر وصل شده است.

املاک در آوجیلار به بسیاری از امکانات رفاهی اجتماعی و روزانه مانند مغازه ها، مارکیت ها، بازارها، مراکز خرید، بیمارستان ها، داروخانه ها، مدارس و غیره نزدیک هستند. این املاک تجاری فروشی در استانبول 480 متر تا بزرگراه ای-5، 600 متر تا ایستگاه میتروبوس، 700 متر تا مرکز خرید پیلیجان حال، 1 کیلومتر تا دانشگاه استانبول و 50 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول فاصله دارد.

بیمارستان های منطقه: بیمارستان آوجیلار، بیمارستان خصوصی آنادولو آوجیلار، بیمارستان مدیکانا آوجیلار، بیمارستان خصوصی دووعا، مرکز خصوصی پزشکی ورا، مرکز پزشکی دواووش، بیمارستان چشم آسیا، مرکز خصوصی پزشکی اتیک لایف و مرکز خصوصی دیالیز اف ام سی آوجیلار.

مدارس منطقه: دانشگاه استانبول آوجیلار کمپوس، کالج دووعا، کالج اوکیانوس، کالج فیروزکوی کورام و دبیرستان مکتبیم آوجیلار کمپوس.

مراکز خرید در منطقه: پیلیجان مال، مرکز خرید ایفپارک، مرکز خرید تورییوم، ایسکیداج بازار آجیلار، مرکز خرید مارمارا پارک، مال آف استانبول، مرکز خرید میتروپول و مرکز خرید پیرلاویستا.

این مجتمع متشکل از 4 بلوک و مجهز به سیستم های امنیتی و دوربین 7/24، محوطه پارک داخلی و خارجی و یک مولد خصوصی است. این مجموعه همچنین دارای زندگی زیبا و مجلل با کیفیتی مانند سالن بدنسازی، سونا، اتاق بخار، استخر سرپوشیده، استخر روباز، زمین بازی کودکان، اتاق های سرگرمی، مسیرهای پیاده روی و محوطه باغ زیبا است.

فروشگاه های تجاری برای فروش واقع در این مجتمع مسکونی از 76 مترمربع تا 176 متر مربع است.

ویژگی های عمومی املاک تجاری با مستاجر در آوجیلار، استانبول

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغ
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک تجاری نزدیک بزرگراه ای-5 در اوجیلر، استانبولاملاک تجاری نزدیک بزرگراه ای-5 در اوجیلر، استانبول46.600 €آواجیکر / استانبولفروشگاه های تجاری در مجتمعی مسکونی در استانبولفروشگاه های تجاری در مجتمعی مسکونی در استانبول57.900 €اسنیورت / استانبولفروشگاه برای سرمایه گذاری در استانبول نزدیک به امکانات اجتماعیفروشگاه برای سرمایه گذاری در استانبول نزدیک به امکانات اجتماعی57.900 €اسنیورت / استانبولاتاقهای هتل تجاری با امکان سرمایه گذاری در استانبولاتاقهای هتل تجاری با امکان سرمایه گذاری در استانبول84.600 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبول