تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک تجاری برای سرمایه گذاری در ترکیه آنتالیا

املاک تجاری برای سرمایه گذاری در ترکیه آنتالیا, آنتالیا / لارا
قیمت از 162.300 €
  • اطلاعات عمومی
  • آنتالیا / لارا
  • 170 m² به 300 m²
  • 2017
  • 5 km
  • 1 km
  • 12 km
شماره ملک TIC-063

یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه

این مغازه های تجاری فروشی واقع در آنتالیا، محله کوزلابا که به لارا متصل است، قرار دارند. این منطقه هم به عنوان مقصدی برای تعطیلات محبوب است و هم به دلیل نزدیکی به فرودگاه، سواحل و امکانات محلی مانند سوپر مارکت ها، مراکز خرید، رستوران ها، کافه ها، مدارس یک منطقه مسکونی دلپسند است. لارا گردشگران و سرمایه گذاران ترک و بسیاری از اروپایی ها راجذب خود می کند. سرمایه گذاران املاک و مستغلات می توانند بابت اجاره کوتاه مدت و بلند مدت در لارا درآمد بالایی بدست آورند.

این املاک تجاری در ترکیه 100 متر تا مرکز خرید لورا، مرکز خرید شمل و بیمارستان پارک پزشکی، 2 کیلومتر با ساحل لارا، 5 کیلومتر با مرکز آنتالیا، 8 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی و فاصله کوتاهی تا سایر امکانات دارند.

این املاک تجاری در یک بازار لوکس واقع شده اند. این بازار لوکس در خیابان اصلی قرار دارد. تمام مغازه ها در این میدان دارای باغ، آسانسور، ژنراتور، تهویه مطبوع، گاز طبیعی، سیستم مرکزی، سیستم دوربین امنیتی و پارکینگ خودرو هستند.

در اینجا 4 فروشگاه برای فروش وجود دارد

- فروشگاهی با مساحت 300 متر مربع شامل 100 متر مربع در زیرزمین، 100 متر مربع در طبقه اول و 100 متر مربع در طبقه میانی و دارای توالت و یک آشپزخانه است.

- 3 واحد مغازه 3+1 با مساحت 170 متر مربعی در طبقه بالای بازار وجود دارند. مغازه های 3+1 مستاجر دارند.

اگر می خواهید در املاک و مستغلات ترکیه سرمایه گذاری کنید، این فرصتی را از دست ندهید.

ویژگی های عمومی املاک تجاری برای سرمایه گذاری در ترکیه آنتالیا

تجاری / آنتالیا / لارا

آسانسورپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

قیمت از 162.300 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک تجاری در لارا، آنتالیا با گاز طبیعیاملاک تجاری در لارا، آنتالیا با گاز طبیعی146.100 €لارا / آنتالیامرکز تجاری واقع در آنتالیا در کیزیلاریکمرکز تجاری واقع در آنتالیا در کیزیلاریک132.200 €مرکز / آنتالیادفترکاری دوبلکس آماده تحویل در خیابان اصلی لارادفترکاری دوبلکس آماده تحویل در خیابان اصلی لارا162.300 €لارا / آنتالیاملک تجاری برای فروش در کپزملک تجاری برای فروش در کپز176.000 €کپز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم