تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات تجاری در استانبول برای سرمایه گذاری

املاک و مستغلات تجاری در استانبول برای سرمایه گذاری, استانبول / زیتونبرونو
قیمت 769.500 €
  • اطلاعات عمومی
  • استانبول / زیتونبرونو
  • 133 m²
  • 2017
  • آماده تحویل
  • 4 km
  • 9 km
شماره ملک TIC-054

املاک تجاری در استانبول با درآمد اجاره تضمین شده در بزرگراه ای - 5

املاک و مستغلات تجاری در زیتینبورنو در سمت اروپایی استانبول واقع شده است. زیتینبورنو بین شبه جزیره تاریخی و در فرودگاه بین المللی استانبول واقع شده است. این منطقه یکی از مهم ترین مراکز سرمایه گذاری در استانبول است. زیتینبورنو در مرکز، از جمله بیمارستان ها، مراکز خرید، بانک ها و غیره میباشد. همچنین، تمام امکانات حمل و نقل بسیار آسان قابل دسترس هستند.

این املاک و مستغلات با درآمد اجاره تضمین شده در زیتینبورنو، 9 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک، 5 کیلومتر تا کشتی دریای ینی کاپی، 3 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس اسنلر و فاصله پیاده روی تا حمل و نقل عمومی عمومی مانند متروبوس و ایستگاههای اتوبوس میباشد.

این ملک در مجتمع بزرگ 133 متر مربعی است. این مجموعه دارای فضای مشترک مانند استخر شنا، مرکز تناسب اندام، پارکینگ ماشین برای 1350 اتومبیل، ژنراتور و آسانسور میباشد. این املاک و مستغلات در زیتینبورنو به هزاران نفر ساکن در این آپارتمان ها خدمت می کنند. این ملک تجاری در استانبول به طور متوسط از درآمد اجاره ماهانه 10.620 به اضافه مالیات بر ارزش افزوده میباشد.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات تجاری در استانبول برای سرمایه گذاری

تجاری / استانبول / زیتونبرونو

در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 769.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک تجاری در مرکز خرید جدید در استانبولاملاک تجاری در مرکز خرید جدید در استانبول586.200 €باشاک شهیر / استانبولفرصت سرمایه گذاری بر روی فروشگاه های خیابان آوجیلار استانبولفرصت سرمایه گذاری بر روی فروشگاه های خیابان آوجیلار استانبول344.400 €آواجیکر / استانبولفروشگاه تجاری در استانبول با درآمد اجاره تضمینیفروشگاه تجاری در استانبول با درآمد اجاره تضمینی831.000 €زیتونبرونو / استانبولاملاک تجاری در استانبول در مرکز محل مسکونیاملاک تجاری در استانبول در مرکز محل مسکونی1.138.500 €زیتونبرونو / استانبول
ما استخدام میکنیم