تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات تجاری با درآمد اجاره ای در ترابزون

املاک و مستغلات تجاری با درآمد اجاره ای در ترابزون, ترابزون / اورتاحصاراملاک و مستغلات تجاری با درآمد اجاره ای در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoاملاک و مستغلات تجاری با درآمد اجاره ای در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoاملاک و مستغلات تجاری با درآمد اجاره ای در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoاملاک و مستغلات تجاری با درآمد اجاره ای در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoاملاک و مستغلات تجاری با درآمد اجاره ای در ترابزون, پلان ملک-1املاک و مستغلات تجاری با درآمد اجاره ای در ترابزون, پلان ملک-2املاک و مستغلات تجاری با درآمد اجاره ای در ترابزون, پلان ملک-3املاک و مستغلات تجاری با درآمد اجاره ای در ترابزون, پلان ملک-4املاک و مستغلات تجاری با درآمد اجاره ای در ترابزون, پلان ملک-5
قیمت از 107.600 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 28.07.2021
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • ترابزون / اورتاحصار
  • 83 m² - 268 m²
  • 10/2021
  • 2
  • در حال ساخت
  • 4 km
  • 6 km
  • 8 km
شماره ملک TRB-144

3 دلیل اصلی برای خرید

• 8 درصد ضمانت درآمد اجاره ای
• املاک جادار، مناسب برای هر بخش
• فرصت سرمایه گذاری بالا

املاک و مستغلات تجاری در یک منطقه صنعتی با امکانات مختلف در ترابزون

املاک و مستغلات تجاری در اورتاحیثار، ترابزون واقع شده است. ترابزون به لطف حمل و نقل توسعه یافته به دیگر شهرهای دریای سیاه ترکیه، شهری عالی برای سرمایه گذاری است. این فرصت های جدید زیادی را از نظر سرمایه گذاری بالا به دلیل مجاورت سایر مناطق صنعتی شهر فراهم می کند.

املاک و مستغلات تجاری برای فروش در ترکیه در ترابزون 4 کیلومتر تا منطقه بزرگ صنعتی ترابزون و مرکز اورتاحیثار، 6 کیلومتر تا دانشگاه فنی کارادنیز، دریا و بندر ترابزون، 8 کیلومتر تا فرودگاه ترابزون، 24 کیلومتر تا منطقه صنعتی سازمان یافته ارشین، 35 کیلومتر تا منطقه صنعتی سازمان یافته شینیک و 65 کیلومتر تا بشیکدوزو فاصله دارد.

این املاک و مستغلات تجاری در ترابزون، ترکیه در یک منطقه صنعتی واقع شده است که امکانات رفاهی زیادی مانند رستوران، مسجد، محوطه کوچک ورزشی، چای فروشی، پارکینگ های خصوصی و خط اینترنت و تلویزیون را در اختیار شما قرار می دهد.

این املاک و مستغلات تجاری سودآور از 2 طبقه تشکیل شده است:

در طبقه همکف (طبقه اداری)؛ 14 فروشگاه و دفتر تجاری، آشپزخانه، پارکینگ خصوصی، 2 توالت و حمام وجود دارد.

در طبقه اول؛ 14 مغازه تجاری، آشپزخانه، پارکینگ خصوصی، 2 توالت و حمام وجود دارد.

این املاک و مستغلات تجاری در ترکیه در ترابزون از 83 متر مربع تا 268 متر مربع است.

در اینجا شرایط خوبی برای فعالیت در یک تجارت موفق وجود دارد مانند کارخانه تولید مبلمان چوبی، محل کار آهن، محل کار آلومینیوم - پی وی سی، فروش و تعمیر کالاهای سفید، برق، فروشگاه های لوازم جانبی، کارخانه های نساجی، محل کار مصالح ساختمانی، فروشگاه های حمل و نقل و تدارکات و غیره می باشد.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات تجاری با درآمد اجاره ای در ترابزون

تجاری / ترابزون / اورتاحصار

در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگتلویزیون ماهواره ایاینترنتفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 107.600 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 28.07.2021 17:54:04

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرااملاک و مستغلات با قیمت مقرون به صرفه در خیابان اصلی در یومرا52.400 €یومرا / ترابزونمغازه های ترابزون در نزدیکی دانشگاه در پیلیتلیمغازه های ترابزون در نزدیکی دانشگاه در پیلیتلی209.400 €مرکز / ترابزون