تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

We keep working at home!

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

فروشگاه تجاری با مستاجر شناخته شده در استانبول

فروشگاه تجاری با مستاجر شناخته شده در استانبول, استانبول / آواجیکرفروشگاه تجاری با مستاجر شناخته شده در استانبول, استانبول / آواجیکر - videoفروشگاه تجاری با مستاجر شناخته شده در استانبول, استانبول / آواجیکر - video
قیمت 1.959.100 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • استانبول / آواجیکر
  • 1849 m²
  • آماده تحویل
شماره ملک TIC-098

3 دلیل اصلی برای خرید

• آماده تحویل
• واقع شدن در مجتمع مسکونی معتبر
• دارا بودن مستاجر که شعبه یکی از فروشگاه های بزرگ زنجیره ای در ترکیه است

فروشگاه با اجاره تضمین شده با شرایط اقساط 36 ماه در آوجیلار، استانبول

این فروشگاه مناسب سرمایه گذاری در آوجیلار استانبول، در احاطه تمام امکانات واقع شده است. آوجیلار یکی از پیشرفته ترین مناطق استانبول است. این منطقه میزبان بسیاری از پروژه های املاک و مستغلات، مراکز کسب و کار، امکانات بهداشتی و آموزش عالی می باشد. آوجیلار به لطف مکان مناسب خود به آسانی به دیگر مناطق شهر دسترسی دارد.

این فروشگاه تجاری فروشی در استانبول ترکیه، به امکانات اجتماعی و محلی مورد نیاز شما بسیار نزدیک است. ایستگاه اتوبوس دریایی آوجیلار 1.5 کیلومتر، جاده اصلی 1 کیلومتر و فرودگاه بین المللی آتاتورک 9 کیلومتر با این فروشگاه فاصله دارد.

این فروشگاه با اجاره تضمین شده 1849 متر مربع مساحت دارد و در مجتمع مسکونی کم ارتفاع واقع شده است. این مجموعه شامل 19 بلوک، 272 آپارتمان و 50 واحد تجاری است. یک سوپرمارکت که شعبه یکی از فروشگاه های بزرگ زنجیره ای شناخته شده در ترکیه می باشد، مستاجر این ملک است. درآمد اجاره ماهیانه این فروشگاه حدود 72.000 لیر است.

اگر می خواهید در بخش املاک و مستغلات ترکیه سرمایه گذاری کنید، این فرصتی نیست که بتوان آن را از دست داد.

ویژگی های عمومی فروشگاه تجاری با مستاجر شناخته شده در استانبول

تجاری / استانبول / آواجیکر

در مجموعهساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 1.959.100 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک تجاری در مرکز خرید جدید در استانبولاملاک تجاری در مرکز خرید جدید در استانبول718.200 €باشاک شهیر / استانبولاجاره دفاتر و فروشگاه های تضمین شده در استانبول کارتالاجاره دفاتر و فروشگاه های تضمین شده در استانبول کارتال540.400 €کارتال / استانبولاملاک تجاری مناسب سرمایه گذاری در مکانی عالی در استانبولاملاک تجاری مناسب سرمایه گذاری در مکانی عالی در استانبول2.094.200 €بشیکتاش / استانبول