تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

مغازه فروشی در کپز در آنتالیا

مغازه فروشی در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپزمغازه فروشی در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoمغازه فروشی در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoمغازه فروشی در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoمغازه فروشی در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoمغازه فروشی در کپز در آنتالیا, پلان ملک-1مغازه فروشی در کپز در آنتالیا, پلان ملک-2مغازه فروشی در کپز در آنتالیا, پلان ملک-3مغازه فروشی در کپز در آنتالیا, پلان ملک-4
قیمت 135.500 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • آنتالیا / کپز
  • 410 m²
  • 2017
  • 2
  • آماده تحویل
  • 7 km
  • 12 km
  • 10 km
شماره ملک TIC-050

فروشگاه تجاری برای فروش در کپز و یک سرمایه گذاری از دست ندادنی

مغازه ای تجاری برای خرید در آنتالیا در منطقه کپز واقع شده است. کپز توسط ساختمان های لوکس جدید و مناطق تجاری احاطه شده است. در این منطقه دسترسی آسان به مرکز شهر با تراموا و اتوبوس امکان پذیر است. بنابراین، کپز منطقه ایده آل زندگی برای تمام طول سال و سرمایه گذاری میباشد. امروزه، بسیاری از خریداران خارجی سرمایه گذاری در منطقه کپز با توجه به پتانسیل بالا را ترجیح میدهند.

این فروشگاه برای فروش در کپز نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند کافه ها، رستوران ها، بازارها، درمانگاه، داروخانه ها، بازار عمومی، پارک ها، تراموا و اتوبوس است. این املاک تجاری در کپز 7 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا، 12 کیلومتر تا ساحل و 10 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله میباشد.

این املاک و مستغلات در یک ساختمان مسکونی واقع شده اند. این مغازه تجاری برای فروش دارای 140 متر مربع زمین، 160 متر مربع زیرزمین و 110 متر مربع مززنینس میباشد. همچنین آپارتمان های بسیاری در این مجتمع وجود دارند. این فرصت سرمایه گذاری را از دست ندهید.

ویژگی های عمومی مغازه فروشی در کپز در آنتالیا

تجاری / آنتالیا / کپز

در مجموعهپارکینگدوربین امنیتیباغفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 135.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
دریافت برنشور رایگاندریافت برنشور رایگان مغازه فروشی در کپز در آنتالیامغازه فروشی در کپز در آنتالیا
بالا
برو به
ملکهای مشابه
مرکز تجاری واقع در آنتالیا در کیزیلاریکمرکز تجاری واقع در آنتالیا در کیزیلاریک132.500 €مرکز / آنتالیادفاتر واقع در مرکز روبه روی خیابان اصلی در آنتالیادفاتر واقع در مرکز روبه روی خیابان اصلی در آنتالیا116.500 €مرکز / آنتالیافروشگاه تجاری روبه جاده در کپز آنتالیافروشگاه تجاری روبه جاده در کپز آنتالیا223.600 €کپز / آنتالیافرصت سرمایه گذاری املاک در ترکیه در آنتالیافرصت سرمایه گذاری املاک در ترکیه در آنتالیا231.800 €مرکز / آنتالیا
We keep working at home!