تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

مغازه های تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی

مغازه های تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی, استانبول / باکیرکویمغازه های تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی, استانبول / باکیرکوی - videoمغازه های تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی, استانبول / باکیرکوی - videoمغازه های تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی, استانبول / باکیرکوی - videoمغازه های تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی, استانبول / باکیرکوی - videoمغازه های تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی, استانبول / باکیرکوی - videoمغازه های تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی, استانبول / باکیرکوی - videoمغازه های تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی, استانبول / باکیرکوی - videoمغازه های تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی, استانبول / باکیرکوی - videoمغازه های تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی, استانبول / باکیرکوی - videoمغازه های تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی, استانبول / باکیرکوی - videoمغازه های تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی, استانبول / باکیرکوی - videoمغازه های تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی, استانبول / باکیرکوی - videoمغازه های تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی, استانبول / باکیرکوی - videoمغازه های تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی, استانبول / باکیرکوی - video
قیمت از 209.100 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • استانبول / باکیرکوی
  • 60 m² - 3031 m²
  • 2019
  • آماده تحویل
  • 5 km
  • 40 km
شماره ملک IST-531

3 دلیل اصلی برای خرید

• آماده تحویل، تحویل فوری سند ملک
• موقعیت مکانی عالی در کنار بزرگراه ای-5
• مغازه ها با اندازه های مختلف

املاک تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی، استانبول

این املاک تجاری برای فروش در استانبول در آتاکوی، در کنار بزرگراه ای-5 و ایستگاه مینی بوس واقع شده است. این مغازه های تجاری با فرودگاه آتاتورک نیز نزدیک هستند. این مغازه های تجاری 500 متر تا دانشگاه استانبول کولتور، 750 متر تا مرکز تجارت جهانی استانبول و مرکز نمایشگاه سی ان آر-اکسپ ، 5 کیلومتر تا مارینای آتاکوی و جنگل فلوریا اتاتورک، 8 کیلومتر تا بزرگراه تی ای ام، 12 کیلومتر تا شاخ طلایی و 15 کیلومتر تا میدان تقسیم فاصله دارد. اگر مایل به خرید مغازه در استانبول ترکیه هستید، این پروژه گزینه ای عالی برای شما است.

این مغازه های تجاری در یک پروژه مجتمع مسکونی با کاربرد متنوع در زمینی با مساحت 8000 مترمربع واقع شده است. این پروژه شامل 2 بلوک 16 طبقه است و در مجموع از 302 آپارتمان و 20 مغازه تشکیل شده است. این پروژه آماده تحویل دارای پارکینگ روباز و سرپوشیده، پشتیبانی فنی 24، دوربین های امنیتی و امنیت برای ساکنان و صاحبان مغازه ها است.

 

ویژگی های عمومی مغازه های تجاری در پروژه ای با کاربردهای متنوع در آتاکوی

تجاری / استانبول / باکیرکوی

در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 209.100 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
فروشگاه هایی با تضمین درآمد اجاره در استانبولفروشگاه هایی با تضمین درآمد اجاره در استانبول199.500 €بیلیکدوزو / استانبولاملاک تجاری سودآور در باهچهشهیر، استانبولاملاک تجاری سودآور در باهچهشهیر، استانبول195.200 €باغچه اولری / استانبولمغازه سرمایه گذاری در موقیعت مکانی مرکزی در استانبول، ترکیهمغازه سرمایه گذاری در موقیعت مکانی مرکزی در استانبول، ترکیه219.400 €کادی کوی / استانبولفروشگاه های تجاری در موقیعت مرکزی در کادیکوی استانبولفروشگاه های تجاری در موقیعت مرکزی در کادیکوی استانبول224.400 €کادی کوی / استانبول