تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه

11.06.2021

باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه

از زمان تأسیس شرکت در سال 2004، ما با سوء تفاهمات زیادی در مورد بازار املاک و مستغلات در ترکیه روبرو بوده ایم. در این مقاله ما برای شما توضیح داده ایم که در روند خرید املاک و مستغلات در ترکیه، چه مطلبی درست و چه چیزی نادرست است.

حقایقی درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه

تصور غلط: "روند خرید ملک در ترکیه دشوار است زیرا معاملات و رویه های حقوقی، مشابه بسیاری از کشورهای جهان پیچیده و وقت گیر است."
واقعیت: دولت ترکیه طی سال های اخیر، این روند را به نفع خریداران تسهیل کرده است. بنابراین خرید ملک در ترکیه در مقایسه با بسیاری از کشورهای جهان بسیار آسانتر و سریع تر انجام می شود. به عنوان مثال، بعد از نقل و انتقال سند، هیچ بازه ی زمانی برای انتظار وجود ندارد و شما می توانید طی مدت زمان سه روز مراحل خرید خود را به پایان برسانید.


تصور غلط: "دولت ترکیه پس از مرگ من می خواهد اموال من را نگه دارد."
واقعیت: املاکی که در ترکیه خریداری می کنید دارای حق مالکیت هستند. این یعنی حق مالکیت متعلق به شخصی است که مال را خریداری کرده است. وقتی شما می میرید، طبق قوانین، خانواده ی شما وارث سرمایه ی شما خواهد بود.


تصور غلط: "من نمی دانم که آیا می توانم به بنگاه های املاک اعتماد کنم، زیرا من قبلاً هیچ ملکی را در ترکیه خریداری نکرده ام."
واقعیت: ترکیه یک کشور سرمایه گذار پسند است و مقررات زیادی برای حمایت از حقوق خریداران در نظر گرفته شده است. شرکت های حرفه ای و معتبر بسیاری در ترکیه وجود دارند که به رشد بخش املاک و مستغلات این کشور کمک می کنند. ما به عنوان شرکت املاک و مستغلات تکچه اورسیز مفتخریم که با میل به حرفه ای گرایی و حفظ ارزش های خود از سال 2004 تا به امروز، به عنوان شرکت پیشرو در بخش املاک و مستغلات پیش می رویم. برای مشاهده مشخصات شرکت ما اینجا کلیک کنید.


تصور غلط: "خرید ملک در ترکیه را به تعویق می اندازم زیرا وقت ندارم برای انجام مراحل قانونی یا انجام بازدید به ترکیه بروم."
واقعیت: شما می توانید تمام مراحل قانونی در ترکیه را با وکالتنامه انجام دهید. خدمات تله پراپرتی ما یک فرآیند روان و شفاف را برای خرید ملک از طریق تلفن برای شما فراهم می سازد. شما می توانید برای بازدید از ملک دلخواه خود به به تورهای بازدید آنلاین ما بپیوندید و در طول بازدید آنلاین هر سوالی که دارید بپرسید. برای دریافت اطلاعات دقیق می توانید به صفحه تله پراپرتی ما نگاهی بیندازید.


تصور غلط: "هزینه زندگی در ترکیه گران است."
واقعیت: هزینه زندگی در ترکیه در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی بسیار ارزان تر است. همچنین نتایج بررسی برابری قدرت خرید با هزینه ی نهایی مصرف در سال 2019 که توسط موسسه آماری ترکیه اعلام شده، گویای این حقیقت است که ترکیه ارزان ترین کشور در اروپا برای زندگی است. برای اطلاعات بیشتر می توانید از صفحات در مورد هزینه زندگی در ترکیه و چرا ترکیه در وب سایت ما دیدن فرمایید.


تصور غلط: "اکثر جمعیت ترکیه مسلمان هستند، بنابراین مطمئن نیستم که آیا بتوانم سبک زندگی ام را با زندگی در این کشور تطبیق دهم یا نه."
واقعیت: ترکیه محل زندگی ادیان، فرهنگ ها و سبک های مختلف زندگی بوده است که در آن همه ی مردم با هم زندگی مسالمت آمیزی داشته و از سوی قانون محافظت می شوند. ساختار متنوع و گوناگون جمعیتی ترکیه به شما این امکان را می دهد به راحتی به محیط عادت کنید و آزادانه زندگی کنید.


تصور غلط: ”فرزندان من ترکی صحبت نمی کنند. با توجه به مشکل زبان، من فکر نمی کنم که آنها در ترکیه تحصیلات مناسبی داشته باشند."
واقعیت: مدارس بین المللی واجد شرایط زیادی در ترکیه وجود دارد. می توانید مدرسه ای پیدا کنید که زبان رسمی آموزش در آن انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و یا ایتالیایی باشد.


 تصور غلط: "پس از اقامت هر ساله مالیات پرداخت می شود."
واقعیت: مالیات در ترکیه بسیار کمتر از بسیاری از کشورهای جهان است. مالیات مسکن در شهر ها دو هزارم و در کلان شهرها چهار هزارم است.


تصور غلط: "نرخ بازده در بازار املاک و مستغلات در ترکیه راضی کننده نیست."
واقعیت: یکی از قانع کننده ترین دلایل خرید ملک در ترکیه، نرخ بازده ی سرمایه شما است. در ترکیه به دنبال املاکی بگردید که حداکثر بازده را برای شما به ارمغان بیاورند.

می توانید ویکی پراپرتی را برای سوالات بعدی خود بررسی کنید یا هم اکنون با ما تماس بگیرید.

اخبار املاک8.07.2021
چگونه یک ملک در ترکیه خریداری کنیم؟
26.06.2021
حقایقی که سرمایه گذاران و متقاضیان زندگی در ترکیه باید بدانند
18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
10.06.2021
چگونه می توان در ترکیه ملک را به صورت امن خریداری کرد؟
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
خواندن همه خبرها
بالا
برو به