تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان

آپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوبآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, استامبول / ایوب - videoآپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان, تصاویر داخلی-11
قیمت از 99.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • استامبول / ایوب
 • 69 m² به 228 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
 • 03/2019
 • درحال ساخت
 • 16.5 km
 • 30 km
شماره ملک IST-296

3 دلیل عمده برای خرید

• نزدیکی به فرودگاه سوم و خط مترو جدید
• فضای منحصر به فرد زندگی با فضای سبز
• فضای عمومی مختص زنان

آپارتمان های با معماری ویژه و ارایه دهنده یک زندگی منحصر به فرد در ایوپ

این آپارتمانهای مدرن در ایوپ، کمربورگاز واقع شده است. ایوپ در بخش اروپایی استانبول واقع شده است. این منطقه با نزدیکی به منطقه پیک نیک جنگل بلگراد، فرودگاه سوم و خط مترو نظرها را بخود جلب کرده است. ایوپ به علت امکانات اجتماعی فراوان، منطقه ای مطلوب و ارزشمند است.

این آپارتمان های فروشی در استانبول 800 مترمربع با مترو کمربورگاز، 1.2 کیلومتر با جنگلهای بلگراد، 19 کیلومتر تا فرودگاه سوم،20 کیلومتر تا پل سلطان محمد فاتیح، 30 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک، 7.5 کیلومتر تا پارک طبیعی گوکترک، 6.5 کیلومتر تا جنگل یادبود رگنوم و 4 کیلومتر با جاده هاسدل کمربورگاز فاصله دارند.

مدارس منطقه: مهدکودک خصوصی کشفدن کلر، کالج بیلت پردیس کمربورگاز، کودکستان آمریکایی کالچر، مدارس گوکترک، مهدکودک خصوصی آرک، مدارس بیر مپل، کالج اوکیانوس کمربورگاز، کودکستان کودک فیدل، مهدکودک آشی، کودکستان کوچوک شیلر، مدارس هیسار، مهد کودک موتلو آدیملار، مهد کودک دوشلر شاتوسو و کودکستان بیلگی کوزاشی.

مراکز خرید این ناحیه: مرکز خرید کمرمال، مرکز خرید لاروس پالاس گوکترک، مرکز خرید سیناسوس، مرکز خرید آرمگ و مرکز خرید نیو.

بیمارستان های منطقه: بیمارستان فلورانس نایتینگل گوکترک، مرکز خصوصی بهداشت بگوم، مرکز پزشکی آجی بادام گوکترک، پلی کلینیک خصوصی دهان و دندان کسمودنت، مرکز پزشکی مونو گوکترک.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 10000 متر مربع ساخته می شود. این مجموعه شامل 8 بلوک، 112 آپارتمان و 12 واحد تجاری است. این مجموعه دارای آپارتمانهای 1+1 تا 4+1 آپارتمان است. این مجتمع دارای امکانات بسیاری مانند پارکینگ های داخلی و خارجی، سیستم دوربین های امنیتی و نگهبانی 24/7، استخرهای شنا در فضای بسته و روباز، استخر برای کودکان، مرکز تناسب اندام، بار ویتامین، سونا، اتاق ماساژ جداگانه برای زنان و مردان، حمام ترکی، زمین بازی کودکان، پارک کودکان، مسیرهای پیاده روی، مناطق استراحت، آبنما، پذیرش، اتاق های سرگرمی اختصاصی برای زنان و مردان، تراس آفتاب، فروشگاه ها، انباری و کمد برای هر آپارتمان و فضای سبز طراحی شده است.

در این مجموعه 7 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 78-69 متر مربع.

آپارتمان 2 خوابه 152-95 متر مربع.

آپارتمان 2 خوابه دوبلکس 161-125 متر مربع.

آپارتمان 2 خوابه دوبلکس با باغ 166-132 متر مربع.

آپارتمان 3 خوابه دوبلکس 185 تا 209 مترمربع.

آپارتمان3 خوابه دوبلکس با باغ 221-219 متر مربع.

آپارتمان4 خوابه دوبلکس 228-191 متر مربع.

این آپارتمان های نوساز با مواد درجه اول مجهز شده اند. این آپارتمانهای لوازم آشپزخانه، سرامیک کف، نور نقطه ای، کابین دوش، نور مخفی، پارکت لمینیت، پنجره های پی وی سی و درب فولادی دارند.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای مدرن در استانبول با امکانات فراوان

آپارتمان / استامبول / ایوب

سونااستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدوشتجهیزات آشپزخانهفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفتراستامبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 99.300 €2+1 آپارتمان 125.600 €3+1 آپارتمان 234.800 €4+1 آپارتمان 249.600 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های آماده تحویلی که یک زندگی ممتاز در استانبول را ارایه می کنندآپارتمان های آماده تحویلی که یک زندگی ممتاز در استانبول را ارایه می کنند98.500 €2+1, 3+1, 4+1باغچه اولری / استامبولاملاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبولاملاک و مستغلات غنی با امکانات رفاهی فوق العاده در استانبول98.500 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1کوچکچکمجه / استامبولآپارتمان های آماده تحویل در کنار جنگل استانبولآپارتمان های آماده تحویل در کنار جنگل استانبول100.400 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1سنجاق تپه / استامبولآپارتمان های آماده تحویل با منظره دریا در استانبول آوجیلارآپارتمان های آماده تحویل با منظره دریا در استانبول آوجیلار101.300 €2+1, 3+1, 4+1آواجیکر / استامبول
ما استخدام میکنیم