تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد

آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, آنتالیا / لاراآپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-1آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-2آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-3آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-4آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-5آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-6آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-7آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-8آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-9آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-10آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-11آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-12آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-13آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-14آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-15آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-16آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-17آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, تصاویر داخلی-18آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, پلان ملک-1آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, پلان ملک-2آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد, پلان ملک-3
قیمت از 55.400 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • آنتالیا / لارا
 • 70 m² به 115 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1, 2
 • 1
 • 05/2018
 • 3
 • در حال ساخت
 • 8 km
 • 1 km
 • 9 km
شماره ملک AYT-644

آپارتمان مدرن در نزدیکی همه امکانات در محله گوزلاوبا

آپارتمانهای آنتالیا در مطقه عالی در گوزلاوبا، لارا واقع شده است. این منطقه دارای خط ساحلی شنی فوق العاده زیبا در آنتالیا است. با نزدیکی به فرودگاه، لارا یکی از منطقه های گردشگری و محلی بسیار معروف است. همچنین این منطقه همیشه از سرمایه گذاری با ارزش بالا در تمام طول سال با گردشگری همیشه زنده برخوردار است.

این آپارتمان ها برای فروش در آنتالیا مورد توجه با نزدیکی به فرودگاه و دریا نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند مدارس، مغازه ها، بانک ها، پارک ها، بیمارستان ها، درمانگاه ها، کافه ها و رستوران ها میباشد. این آپارتمانها 9 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 8 کیلومتر تا مرکز شهر، 1 کیلومتر تا ساحل لارا، 3 کیلومتر تا ای وی ام تراسیتی، 24 کیلومتر تا ایستگاه اتوبوس آنتالیا و 2 کیلومتر تا آبشار دودن فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی متشکل از 2 بلوک و 32 آپارتمان در زمینی به مساحت 2289 متر مربع بنا شده است. این مجموعه با بلوک های آ و ب دارای گزینه های آپارتمان 1+1 و 2+1 میباشد. بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی مانند پارکینگ داخلی، استخر شنا، تراس آفتاب گرفتن، زمین های بازی کودکان، مسیرهای پیاده روی، مناطق محوطه سازی ویژه، نگهبان، آسانسور، مخزن آب، سیستم مدیریت کنترل ورود/خروج عابر پیاده و وسایل نقلیه، دوربین امنیتی و نگهبانی 24/7 میباشد.

2 نوع آپارتمان در دسترس وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 70 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان 2 خوابه 115 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، حمام، حمام در اتاق مستر و بالکن است.

تمام این آپارتمان ها برای فروش در این مجموعه دارای یک درب فلزی، آیفون تصویری، تهویه مطبوع، دوش، لوازم آشپزخانه، کرکره، زیرساخت های گاز طبیعی، عایق حرارتی و صدا و آنتن ماهواره میباشد.

فروش این آپارتمان به خارجیها امکان پذیر نیست.

ویژگی های عمومی آپارتمانی در لارا با طراحی معاصر در مجتمع منحصر به فرد

آپارتمان / آنتالیا / لارا

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 55.400 €2+1 آپارتمان 89.500 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 25.4.2018 10:49:50

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
دوگاپارک هاوسزدوگاپارک هاوسز55.000 €2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای 2+1 با کرکره در مرکز آنتالیاآپارتمانهای 2+1 با کرکره در مرکز آنتالیا55.000 €2+1مرکز / آنتالیاآپارتمان های نوساز در آنتالیا، کنییالتیآپارتمان های نوساز در آنتالیا، کنییالتی55.400 €2+1, 5+1 dpکنییالتی / آنتالیااملاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیااملاک دوست داشتنی با شرایط پرداخت اقساط در کپز آنتالیا55.400 €2+1, 3+1کپز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم