تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا

ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, بورسا / نیلوفرویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر داخلی-1ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-1ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-2ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-3ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-4ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-5ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-6ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-7ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-8ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-9ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-10ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-11ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-12ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-13ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-14ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-15ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-16ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-17ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-18ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-19ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-20ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-21
قیمت 230.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / نیلوفر
 • 233 m²
 • 4+2 Trp
 • 3
 • 3
 • 06/2021
 • 3
 • در حال ساخت
 • 15 km
 • 24 km
 • 15 km
شماره ملک YEI-0084

3 دلیل اصلی برای خرید

• طراحی معاصر
• مفهوم دفتر-خانه
• امکان مالکیت یکی از ویلا های محدود در مرکز شهر

ویلا های با مفهوم خانه-دفتر با طراحی خوب در منطقه ویلایی آلتن شهیر در نیلوفر

این ویلا ها در منطقه مرکزی نیلوفر، در آلتن شهیر واقع شده اند. این منطقه محل مراکز تجاری، پروژه های بزرگ املاک و مستغلات، ویلاهای لوکس، بیمارستان ها، موسسات آموزش خصوصی است. به همین دلایل، ارزش منطقه روز به روز در حال افزایش است. این ویلاهای معاصر به دلیل قرار گرفتن در یکی از شهرک های قدیمی بورسا توجه ها را جلب می کند.

این ویلاهای تریپلکس با مفهوم دفتر-خانه در بورسا نزدیک به همه امکانات در یک مکان مرکزی هستند و دسترسی آسان به نقاط حمل و نقل را ارائه می دهند. این ویلاها تا مترو و ایستگاه اتوبوس 500 متر، تا نزدیکترین بیمارستان و مدرسه 2.5 کیلومتر و تا مرکز شهر قدیمی 15 کیلومتر فاصله دارند.

دفاتر معماری، شرکت های مشاوره ای و موسسات آموزش خصوصی ویلا های این منطقه را برای اهداف تجاری انتخاب می کنند و همچنین بسیاری از افراد از فرصت زندگی در یک ویلا در مرکز شهر بهره مند می شوند.

انواع ویلا ها

ویلاهای نیمه مستقل 4 خوابه دارای 2 اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، 3 حمام و 3 بالکن هستند.

این ویلاها در بورسا با ورودی های با سقف بلند و طبقه زیر شیروانی در مقایسه با سایر ویلاها دارای استانداردهای بالایی هستند. این ویلاها مجهز به سیستم زیرساخت تهویه مطبوع VRF و حیاط پشتی و حیاط 70 متر مربعی دارند. در این ویلاها از کار با کیفیت بالا، آب، عایق حرارت و مواد با دوام استفاده شده است. شما می توانید سالها بدون مشکل و برای اهداف تجاری یا زندگی در این ویلاها سکونت کنید.

ویژگی های عمومی ویلاهای معاصر با مفهوم دفتر-خانه در بورسا

ویلا / بورسا / نیلوفر

پارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه طرح بازفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 230.300 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای تریپلکس خصوصی در فاصله 100 متری ساحل در گیملیک، بورساویلاهای تریپلکس خصوصی در فاصله 100 متری ساحل در گیملیک، بورسا200.300 €5+1گملیک / بورساخانه های نیمه مستقل با نمای جنگلی در بورسا، مودانیاخانه های نیمه مستقل با نمای جنگلی در بورسا، مودانیا170.200 €4+1 trpمودانیا / بورساویلاهای نیمه مستقل در دامنه های اولوداع در بورساویلاهای نیمه مستقل در دامنه های اولوداع در بورسا278.400 €5+1 trpاینگول / بورساخانه در موقیعت مکانی مرکزی با باغ خصوصی در بورسا، ترکیهخانه در موقیعت مکانی مرکزی با باغ خصوصی در بورسا، ترکیه282.000 €5+1عثمانقاضی / بورسا