تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو

ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندوویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-1ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-2ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-3ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-4ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-5ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-6ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-7ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-8ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-9ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-10ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-11ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-12ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-13ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-14ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-15ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-16ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-17ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-18ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-19ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-20ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-21ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر داخلی-22ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, پلان ملک-1ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, پلان ملک-2
قیمت 250.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کندو
 • 180 m²
 • 3+1
 • 2
 • 1
 • 07/2019
 • 2
 • در حال ساخت
 • 15 km
 • 1 km
 • 10 km
شماره ملک AYT-836

اطلاعات کمپین

ویلا هایی با طراحی مدرن که با سیستم خانه هوشمند بسیار مورد توجه هستند، فرصتی عالی برای کسانی است که می خواهند خانه داشته در ترکیه داشته باشند. این فرصت فقط برای مشتریان آنتالیا هومز معتبر میباشد.

اگر می خواهید یکی از این ویلاها را در این پروژه خریداری کنید، می توانید از تخفیف 5 درصدی آن برای پرداخت نقدی بهره مند شوید. همچنین، این ویلا دارای شرایط پرداخت اقساط است که شامل 50 درصد پیش پرداخت- اقساط 12، 24 و 36 ماهه که بصورت دلار یا یورو پرداخت انجام میشود.

منتظر خرید ویلا جدید خود نباشید، همین امروز برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید از پروژه با ما تماس بگیرید!

اعتبار تا 31.7.2019 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل اصلی برای خرید

• سیستم خانه های هوشمند
• فرصت کسب درآمد بالا اجاره ای
• همه امکانات اجتماعی را دارد

ویلاهای 3+1 هنرمندانه، ارایه دهنده استانداردهای یک زندگی لوکس در کندو، آنتالیا

این ویلاها در کندو واقع شده اند. این منطقه با پروژه های مدرن و زیربناهای غنی شهری در حال توسعه است. این ناحیه با توجه به سرمایه گذاریهای بالا و پتانسیل درآمد اجاره ای، توجه ها را بخود جلب می کند. کندو به راحتی با امکانات حمل و نقل عمومی به منطقه توریستی بلک، مرکز نمایشگاهی، ساحل و هتل های 5 ستاره دسترسی دارد. اگر می خواهید ویلایی را در آنتالیا خریداری کنید، این منطقه برای شما عالی است.

این ویلاهای آنتالیا، 10 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 15 کیلومتر با مرکز شهر، 5 کیلومتر تا نزدیکترین مرکز خرید، 1 کیلومتر تا ساحل لارا، 2 کیلومتر تا پروژه کروز، 1 کیلومتر تا ناحیه هتلهای کندو،4 کیلومتر تا سرزمین افسانه ها، 800 متر با بازار، دفاتر پستی و فروشگاه های خرید، 100 متر تا نزدیکترین مدرسه، 50 متر تا پارک و 500 متربا امکانات حمل و نقل عمومی فاصله دارند.

این پروژه ویلایی شامل 8 ویلا است. این مجموعه دارای یک درب پیچیده با سیستم کد و کارت و نگهبانی است.

تنها یک نوع ویلا در این مجموعه وجود دارد

ویلای 3 خوابه 180 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، انباری، حمام در اتاق مستر، حمام، اتاق رختکن و باغی زیبا.

این ویلاها با سیستم خانه های هوشمند طراحی شده اند. همچنین این ویلاها فرصت کسب درآمد اجاره ای بالایی را ارایه می دهند و از امکان تخفیف سالیانه نامحدود برای استفاده از اسپا و سالن تناسب اندام در هتل های 5 ستاره برخوردار اند. این ویلا های مدرن دارای استخر خصوصی، باغ زمستانه، 2 پارکینگ خصوصی با کرکره اتوماتیک، باغ سرگرمی اختصاصی، گرمایش از کف، آب گرم 24 ساعته، حمام اختصاصی با سونا، پنجره های دو جداره، کرکره های اتوماتیک، سیستم زنگ خطر، سیستم دوربین های امنیتی، درب فلزی، عایق صدا و 20 متر مربع انباری می باشند.

ویژگی های عمومی ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو

ویلا / آنتالیا / کندو

استخر در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکنکرکرهدوشحمام در اتاق خوابآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 250.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوهخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه234.400 €Std, 2+1کنییالتی / آنتالیاسوپریور ویلاسوپریور ویلا221.200 €6+1 dpدوشیمالتی / آنتالیاویلای لوکس مستقل با امکانات عالی در آنتالیاویلای لوکس مستقل با امکانات عالی در آنتالیا251.600 €6+1دوشیمالتی / آنتالیاخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتیخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی266.400 €5+1دوشیمالتی / آنتالیا
ما استخدام میکنیم