تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو

ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندوویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, آنتالیا / کندو - videoویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر مراحل ساخت-1ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر مراحل ساخت-2ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر مراحل ساخت-3ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر مراحل ساخت-4ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر مراحل ساخت-5ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر مراحل ساخت-6ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر مراحل ساخت-7ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر مراحل ساخت-8ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر مراحل ساخت-9ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر مراحل ساخت-10ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, تصاویر مراحل ساخت-11ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, پلان ملک-1ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو, پلان ملک-2
265.500 € % 3
قیمت 257.400 €
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کندو
 • 180 m²
 • 3+1
 • 2
 • 1
 • 07/2019
 • 2
 • در حال ساخت
 • 15 km
 • 1 km
 • 10 km
شماره ملک AYT-836

اطلاعات کمپین

ویلایی با طراحی مدرن و با توجه به سیستم خانه هوشمند خود و نزدیک به تمام امکانات اجتماعی در کندو بسیار مورد توجه قرار گرفته است. همچنین، این ویلا به لطف واقع شده در منطقه ای خوب از امکانات درآمد اجاره بالا نیز برخوردار است.

• تخفیف ویژه تنها برای یک ویلا معتبر است. قیمت فروش ویلای 3+1 از 1.650.000 لیر ترکیه به 1.600.000 لیر ترکیه تغییر پیدا کرده است.

منتظر خرید ویلا جدید خود نباشید امروز برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تور با ما تماس بگیرید..

اعتبار تا 31.3.2019 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل اصلی برای خرید

• سیستم خانه های هوشمند
• فرصت کسب درآمد بالا اجاره ای
• همه امکانات اجتماعی را دارد

ویلاهای 3+1 هنرمندانه، ارایه دهنده استانداردهای یک زندگی لوکس در کندو، آنتالیا

این ویلاها در کندو واقع شده اند. این منطقه با پروژه های مدرن و زیربناهای غنی شهری در حال توسعه است. این ناحیه با توجه به سرمایه گذاریهای بالا و پتانسیل درآمد اجاره ای، توجه ها را بخود جلب می کند. کندو به راحتی با امکانات حمل و نقل عمومی به منطقه توریستی بلک، مرکز نمایشگاهی، ساحل و هتل های 5 ستاره دسترسی دارد. اگر می خواهید ویلایی را در آنتالیا خریداری کنید، این منطقه برای شما عالی است.

این ویلاهای آنتالیا، 10 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 15 کیلومتر با مرکز شهر، 5 کیلومتر تا نزدیکترین مرکز خرید، 1 کیلومتر تا ساحل لارا، 2 کیلومتر تا پروژه کروز، 1 کیلومتر تا ناحیه هتلهای کندو،4 کیلومتر تا سرزمین افسانه ها، 800 متر با بازار، دفاتر پستی و فروشگاه های خرید، 100 متر تا نزدیکترین مدرسه، 50 متر تا پارک و 500 متربا امکانات حمل و نقل عمومی فاصله دارند.

این پروژه ویلایی شامل 8 ویلا است. این مجموعه دارای یک درب پیچیده با سیستم کد و کارت و نگهبانی است.

تنها یک نوع ویلا در این مجموعه وجود دارد

ویلای 3 خوابه 180 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، انباری، حمام در اتاق مستر، حمام، اتاق رختکن و باغی زیبا.

این ویلاها با سیستم خانه های هوشمند طراحی شده اند. همچنین این ویلاها فرصت کسب درآمد اجاره ای بالایی را ارایه می دهند و از امکان تخفیف سالیانه نامحدود برای استفاده از اسپا و سالن تناسب اندام در هتل های 5 ستاره برخوردار اند. این ویلا های مدرن دارای استخر خصوصی، باغ زمستانه، 2 پارکینگ خصوصی با کرکره اتوماتیک، باغ سرگرمی اختصاصی، گرمایش از کف، آب گرم 24 ساعته، حمام اختصاصی با سونا، پنجره های دو جداره، کرکره های اتوماتیک، سیستم زنگ خطر، سیستم دوربین های امنیتی، درب فلزی، عایق صدا و 20 متر مربع انباری می باشند.

ویژگی های عمومی ویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو

ویلا / آنتالیا / کندو

استخر در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکنکرکرهدوشحمام در اتاق خوابآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

265.500 €% 3  قیمت 257.400 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 18.2.2019 15:33:56

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوهخانه های مسکونی در کنییالتی در احاطه شده با درختان میوه241.300 €Std, 2+1کنییالتی / آنتالیاویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیاویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا238.900 €5+1 trpکنییالتی / آنتالیاویلای لوکس مبله با امکانات عالی در آنتالیاویلای لوکس مبله با امکانات عالی در آنتالیا259.000 €6+1دوشیمالتی / آنتالیاخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتیخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی274.300 €5+1دوشیمالتی / آنتالیا
ما استخدام میکنیم